این ساده است: دموکراسی بهتر کار می کند هنگامی که بیشتر مردم درگیر

فقط این بهار طبخ زندان شهرستان شد اولین زندان در کشور به یک رای گیری در محل. این نقطه عطف پيشرفت آمد و پس از تلاش ائتلاف به رهبری در بخشی از شیکاگو رای یک حزبی غیر سازمان غیر انتفاعی است که ثبت نام رای دهندگان و تسهیل در فرد غایب رای گیری برنامه در زندان برای سه سال گذشته است. پس از این برنامه شروع شیکاگو آرا کار کرده است به ثبت نام بیش از 5000 رای دهندگان در طبخ زندان شهرستان است. چنین تاثیرگذار سازمان کار برای تغییر حق رای و برای قرار دادن قدرت در دست جوان Chicagoans است دقیقا چه ایلینوی نیاز به خصوص در حال حاضر.

در ایلینوی, 76,000 مردم پشت میله های زندان و در حدود 42 درصد از ایلینویز’ جمعیت کیفری و یا سابقه بازداشت. با استثنا از مردم در زندان همه شهروندان در ایلینوی حق رأی دادن دارند. اما موانع مشارکت در دموکراسی ما برای مردم نهفته در سیستم حقوقی آمریکا گسترش فراتر از جنایت محرومیت.

زندان, خدمت به عنوان یک محل رای گیری اجازه می دهد برای ماشین های رای گیری به ارمغان آورد به مرکز محافظت بهرهمند شدن از کسانی که تکیه بر همان روز ثبت نام رای دهندگان–اکثریت مردم در زندان است. شده است وجود دارد عدم اطمینان در مورد اینکه آیا ماشین های رای گیری اجازه خواهد داشت در زندان در ماه نوامبر. اگر زندان و شیکاگو هیئت مدیره از انتخابات تصمیم به تنها اجرای یک absentee ballot برنامه اکثریت زندان می تواند از حقوق خود محروم و داده های متعدد وجود دارد اولین بار رای دهندگان و افرادی که غالبا حرکت.

نه به ذکر است که امروز طبخ زندان شهرستان همچنان coronavirus داغ نقطه ای که در آن 40 نفر از هر 1000 نفر آلوده می شوند و دسترسی به مراقبت های پزشکی است که به شدت وجود ندارد.

در طول این زمان بی سابقه در تاریخ ثابت و everchanging اخبار در مورد تاثیر COVID-19 و ناآرامی برانگیخته توسط پلیس, خشونت باقی مانده یک شرکت فعال در دموکراسی ما تقویت صدای ما. برگزاری انتخاب های ما مقامات مسئول و دفاع از مسائل مهم جوامع ما است که به عنوان مهم به عنوان همیشه. با Illinois Department of Corrections عامل در 120 درصد ظرفیت و با اعضای جامعه ما در زندان ها و زندان ها به طور فزاینده ای منزوی شده و در خطر بیماری حمایت بیشتر فراگیر دموکراسی حیاتی است.

تا به حال ایلینوی نه لغو آزادی مشروط در سال 1978 ما را مجبور تاسیس مسیر به آزادی و امروز decarceration تلاش خواهد چهره موانع کمتری. اگر مردم در زندان از حق رای مقامات منتخب خواهد بود پاسخگو برای در نظر گرفتن نیازهای خود را در نظر میگیرد. هنگامی که ما رای, مدافع, بسیج و storytell ما ایجاد یک بهتر Illinois.

که در آن شیکاگو رای در می آید; از طریق طیف وسیعی از برنامه ها و طرح های آنها گام های بلندی در این جبهه.

خود را باز مدنی ابتکار آدرس تقاطع مدنی و حقوقی سیستم اطمینان حاصل کرد که دموکراسی شامل عدالت-درگیر افراد است. ساختمان خود را 2019 دستاوردهای سنا لایحه 2090 رای گیری در زندان و خانه بیل 2541 تعلیمات مدنی در زندان خود را در سال 2020 باز مدنی قانونی پلت فرم شامل بازگرداندن حق رای به مردم در زندان ایجاد اختیاری آزادی مشروط سیستم و بیشتر.

خارج از نظام عدالت کیفری شیکاگو آرا به طور مداوم در کمک به مردم به پای صندوق های رای. رژه خود را به PollsTM برنامه اجازه می دهد تا آنها را به همکاری با CPS مدارس و کالج های محلی و دانشگاه ها به راهپیمایی دانش آموزان به رای بسیاری از افراد برای اولین بار. فراتر از فقط رای گیری شیکاگو رای است که واقعا در حال تغییر چشم انداز از مشارکت مدنی در این شهر در گفتگو در مورد بودجه مدارس ایجاد هنری است که چالش های وضع موجود دفاع از قانون ، مثال دیگر این است که خود را Sh*t جمعی که فیوز سیاست و فرهنگ در امید ایجاد یک روایت معتبر در مورد مشارکت دموکراتیک. آن را در مورد جامعه تاثیر و ابزار برای تغییر و تحول است.

اگر بحران کنونی از COVID-19, تشدید ناامنی مالی و عدم دسترسی به بهداشت و درمان, شایع گسترش بیماری در زندان ها و زندان و سازماندهی در نظر گرفتن محل برای رسیدگی به خشونت های پلیس به ما نشان داده اند هر چیزی است که رهبری مسائل و سازماندهی جامعه کار می کند. اطلاعات بیشتر در chicagovotes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im