کروناویروس در فلوریدا: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام کرد 1 میلیون N95 ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

جان کندی ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 8:02 PM EDT May 14, 2020رژیم صهیونیستی.

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک حامی سرسخت رئیس جمهور تهمت تبلیغ خود در کاخ سفید اتصالات پنج شنبه در کمک به تضمین 1 میلیون N95 ماسک برای فلوریدا کارکنان مراقبت های بهداشتی در برخورد با کروناویروس.

COVID-19 مرگ و میر در فلوریدا رسید و یکشنبه شب به 571 — تا 72 مرگ و میر از شب قبل در حالی که به طور کلی موارد رسیده 21,628 – up نسبتا پایین 609 برای روز. برای DeSantis شده تا دولت فدرال نقش مهمی در تلاش های امدادی.

در حالی که 50 میلیون دلار دولتی وام پل برنامه تعطیل پس از اعطای پول به تنها 1000 کسب و کار از 38,000 شرکت هایی که اعمال می شود فرماندار تبلیغ نتایج حاصل از وام های فدرال برنامه است که بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده توسط کنگره و امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

DeSantis گفت $12.5 میلیارد دلار تصویب شده است برای کمک به بیش از 52,000 فلوریدا کسب و کار تحت فدرال چک حفاظت از برنامه. در حالی که تصدیق کرد که هیچ پولی دریافت نکرده و هنوز DeSantis گفت: "من فکر می کنم این خواهد بود که واقعا قوی تاسیسات برای فلوریدا کسب و کارهای کوچک که واقعا ضربه سخت رکود اقتصادی است."

به طور مشابه DeSantis به دنبال برجسته کردن تلاش های خود را در تصحیح مشکلات برای بیکار فلوریدا به دنبال کمک از طریق دولت و بخش اقتصادی به فرصت است. DEO آنلاین اتصال سایت شده است قطعی هم زده و غرق صدها نفر از هزاران نفر از گذاشته شدن فلوریدا به شدت در تلاش برای فایل ادعا می کند.

بیشتر: راهنمای ضروری خود را به رستوران ها و کلیساها و کسب و کار محلی و زندگی در میان coronavirus

برخی از موفق, اگر چه چند گزارش هنوز دریافت و پرداخت – در پوش 275 دلار در هر هفته. اما DeSantis گفت: او پرتاب پرسنل در مشکل همراه با افزایش اتصال کامپیوتر به ظرفیت.

"ما می خواهیم به نوبه خود این مسائل را در اطراف" DeSantis گفت. "آن معمولا سه هفته طول می کشد (به تایید ادعا می کنند) اما ما رو به انجام بهتر از آن است."

DeSantis گفت: او همچنین صحبت از ساخت یک آرایش برای 43,000 دیزنی جهانی کارگران furloughed مارس 19, اجازه می دهد تا این شرکت به نوعی به طور مستقیم به فایل ادعا می کند برای کارکنان.

"در بسیاری از این که در حال پردازش" DeSantis گفت: با وجود تعداد زیادی از شکایات.

فرماندار sidestepped سوالات سهشنبه در مورد اینکه آیا او فکر می کردم که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور اصرار دارد قدرت به منظور متحده به بازگشایی اقتصاد خود را که جلب پوش بک از بسیاری از فرمانداران و قانون اساسی از دانشمندان است.

به جای DeSantis با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن داد به عنوان کمک به فلوریدا به دست آوردن مورد نیاز بیمارستان تامین. رئیس جمهور در هفته گذشته گفت که مینه سوتا بر اساس 3M تولید 166.5 میلیون ماسک بیش از سه ماه آینده و پس از او قبلا این شرکت را متهم به کمک به کمبود تجهیزات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

بیشتر: FSU, FAMU تایید دانش آموزان باید آزمایش مثبت برای coronavirus

DeSantis نیز در دفاع از خود تصمیم هفته گذشته اعلام WWE یا کشتی سرگرمی جهانی یک کسب و کار ضروری در فلوریدا اجازه می دهد این شرکت برای از سرگیری زندگی می کنند تلویزیون را نشان می دهد – با مخاطبان -- از آن اورلاندو امکانات آموزشی است.

فرماندار گفت: شروع مجدد مسابقه نسکار به زودی دوباره بدون جمعیت در حضور و غیاب یکی دیگر از هدف است.

"من فکر می کنم ما نیاز به حمایت ورزشی – در حال حاضر ما در حال رفتن به جمعیت در خارج وجود دارد," او گفت:. "اما اگر نسکار می توانید انجام یک مسابقه و televise آن...من فکر می کنم که یک چیز خوب است."

فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees روز دوشنبه گفت که دولت در "فلات با اندکی افزایش در تعداد موارد بیش از هفته گذشته"

اگر چه هر یک از فلوریدا 67 شهرستانهای گزارش حداقل یک coronavirus مورد آخرین وضعیت وزارت بهداشت آمار نشان می دهد که حدود 59 درصد از موارد متمرکز در جنوب فلوریدا میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان.

این شهرستان نیز شامل 57 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس است.

حمایت از Rivkees' نظر یک "فلات" دولت را افزایش coronavirus موارد تا به حال ماند و فقط در بیش از 1000 اضافی بیماران در شش هفت روز گذشته. روز سه شنبه 609-مورد افزایش است کمترین علامت روزانه از مارس 26 با توجه به DOH سوابق.

آخرین DOH آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 205,413 coronavirus تست شده اند admininstered در سراسر فلوریدا و 10.6 درصد در نتیجه در موارد مثبت.

یک طرح توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در روز دوشنبه پیش بینی کرد که فلوریدا هنوز بیش از سه هفته به قبل از رسیدن به اوج مرگ و میر در هر روز.

که تاریخ در حال حاضر قرار است در آوریل 3.

مجموع مرگ و میر در فلوریدا پیش بینی شده در IHME مدل قرار دارد در 4,748 فرض کنید که کامل فاصله همچنان از طریق حداقل ممکن است. Rivkees جراح عمومی گفت: به فلوریدا باید آماده برای ادامه اجتماعی فاصله برای یک سال.

دولت بخش مدیریت اضطراری مدیر Jared Moskowitz روز دوشنبه گفت که انتظار می رود قله از نظر موارد coronavirus منتقل شده است در یک پیش بینی مدل از مارس 24 مارس 25.

"ما همچنان برای تماشای این مدل ها به عنوان داده های جدید جمع آوری شده است و بر این اساس آماده," او گفت:.

DeSantis همچنین گفت: دولت در پله تا تست در خانه های سالمندان که تبدیل به نقاط داغ برای انتقال بيماري. DeSantis گفت: چهار فرد پزشکی تیم های تکمیل شده توسط اعضای گارد ملی فلوریدا آغاز کرده است صدور آزمون برای "همه افراد حاضر در هر یک از تسهیلات هر دو کارکنان و ساکنان است."

DeSantis گفت که این تست را در کارکنان بسیاری از نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری در نظر گرفته شده اما به احتمال زیاد حامل ویروس به ساکنان مسن. دولت برای هفته ها را مسدود کرده است تمام بازدید کنندگان دیگر به خانه های سالمندان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب