اینترنت نگه می دارد و ایمان جوامع متصل در طول زمان مقدس از سال

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 5:42 PM EDT May 11, 2020یک کشیش جمعه خوب انجام خدمات قبل از ردیف خالی pews. خ

توسط ABESTANEWS در 24 فروردین 1399

یک کشیش جمعه خوب انجام خدمات قبل از ردیف خالی pews. خانواده ها جمع آوری برای seder از طریق زوم. نماز روزانه هستند گفت: در صفحه اصلی به جای مسجد.

این واقعیت جدید برای جوامع از ایمان در اطراف شهرستان Kitsap و جهان به عنوان جماعت تلاش برای انطباق عمده جشن های مذهبی مانند عید پاک, عید فطر و ماه رمضان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مطابق با ایالت ممنوعیت اجتماعات بزرگ بسیاری از کلیساها را تبدیل به اینترنت به زندگی می کنند جریان خدمات. برای مسیحیان که به معنای تماشای هفته دفاع مقدس خدمات زندگی می کنند در Facebook و یا یک ضبط و در یوتیوب به جای حضور در فرد – یک تجربه است که "واقعا عجیب و غریب" به گفته دکتر لیلیان رابرتسون از امانوئل کلیسای وابسته به پاپ در برمرتون.

"ما نیاز به سعی کنید برای از نو خلق کردن که تجربه در گردهمایی" رابرتسون گفت. "کل مفهوم پیوستن با هم برای مونتاژ آن در تمام کتاب مقدس."

امانوئل گرفته است به زندگی می کنند جریان های هفتگی کلیسا و همچنین مطالعات کتاب مقدس و زنان وزارت قرار گرفتند. یک اسکلت خدمه کلیسا کارکنان – از جمله یک سخنران یک نوازنده و چند مربوط به علم العبادات, رقصنده – خواهد جریان عید پاک خدمات زندگی می کنند در روز یکشنبه.

سعی کنید به تصرف خود در تجربه جمعی از عید پاک یکشنبه کلیسا را از ویژگی های یک "مجازی و همدلی" – یک سنت مسیحی است که در آن وقف نان و شراب مصرف, به مناسبت مرگ عیسی مسیح در طول عید پاک خدمات. عبادت خواسته شد به نمایندگی خود را از بدن و خون عیسی مسیح آماده در خانه به طوری که هر کس به تماشای جریان زندگی می کنند می توانند شرکت کنند در همان زمان رابرتسون گفت.

"این نه چیز فیزیکی آن را در حافظه آن و اذعان به این است که یک زمان مقدس," رابرتسون گفت.

جوامع یهودی نیز شنود گذاشته فن آوری به طول عید فصح تعطیلات یک هفته ای که یادآور فرار از عبرانیان باستان از مصر است. اولین شب عید فصح است که معمولا مشخص شده توسط یک خانواده بزرگ وعده غذایی به نام seder که شامل جمعی از بازگویی داستان.

برای بسیاری از یهودیان آن مجالس اتفاق افتاد عملا این سال است. Patty فیلدینگ یک عضو جماعت Kol شالوم در باین بریدج ایسلند برگزار مجازی seder با فرزندان خود زندگی می کنند که در نقاط مختلف کشور است. تجربه نبود کاملا مشابه اما آن کار می کرد.

"ما انعطاف پذیر مردم و این فقط یک فرصت را به نشان می دهد که ما نیاز به انعطاف پذیر و انعطاف پذیر بودن و تطبیق با جهان ما می تواند ما یهودیت زنده و نگه داشتن جامعه ما زنده" فیلدینگ گفت.

برخی از جماعت مانند Kol شالوم دیدار دوم شب برای عید فصح seder با کنیسه جامعه است. بیش از 100 نفر حضور داشتند غذا از طریق زوم این سال Kol شالوم رئیس جمهور کری Arndt گفت.

"یک زن و شوهر از مردم صحبت کردم گفت چقدر خارق العاده بود و به آنها گفت: "ما نمی خواهیم برای همیشه باید آن را دوباره'" Arndt گفت.

Arndt است متوجه یک چشم انداز مثبت در مشارکت برای بارگیری در این هفته خدمات مطالعه تورات و کلاسهای آموزشی پس از کنیسه شروع جریان آنها که او نسبت به تمایل برای جامعه است.

"مردم من فکر می کنم شرکت کننده بیشتر به این دلیل که آنها می خواهند که ارتباط با افرادی که شبیه احساسات و اعتقادات" Arndt گفت. "می افزاید: امید آن وجود دارد ممکن است هر."

جامعه است که بخشی جدایی ناپذیر از این تعطیلات مذهبی یک فرصت برای مردم را به ارتباط با یکدیگر و جشن گفت: برگرد. دی Eisenhauer پاستور عقاب بندر جماعت کلیسا در باین بریدج ایسلند.

برای چند هفته گذشته Eisenhauer گفت: او را "فقط می خواهم به گریه" هنگامی که فکر کردن در مورد هزینه های عید پاک جدا از جماعت او.

"این قلمرو ناشناخته و دلخراش, اما همچنین یک زمان به یاد داشته باشید که کلیسا این است که یک ساختمان" Eisenhauer گفت.

کلیسا معمولا دارای طلوع و خدمات پس Eisenhauer خواسته اعضای کلیسا به زود بیدار می شوم هر صبح و خواندن سرود و گرفتن عکس از خود با طلوع آفتاب. او امیدوار است آن را به مردم حس همبستگی و با هم در حالی که از هم جدا شوند.

"با داشتن برخی از نوع مذهبی یا ارتباط معنوی در طول این ترسناک زمان است که واقعا مفید برای بسیاری از مردم است و یکی از چیزهایی که کمک به حفظ مردم شجاعت" Eisenhauer گفت.

بسیاری از کاتولیک ها در یک وضعیت مشابه – واتیکان حتی اعلام کرد که پاپ فرانسیس را می گویند جمعی در کلیسای سنت پیتر بدون مردم در حال حاضر.

سنت گابریل کلیسای کاتولیک در پورت اورچارد شده است در جریان هفته دفاع مقدس, رویدادها از جمله نماز جلسات و جمعه خدمات مدیر آموزش و پرورش مذهبی ماریا Murphree گفت. پدر Phuong Hoang انجام خواهد شد عید پاک انبوه از طریق Facebook Live در روز یکشنبه.

"ما از دست این زمان هم به دلیل به عنوان یک خانواده با ایمان جمع آوری برای جرم است و مهم ترین چیزی که ما به عنوان کاتولیک. وقتی که از دست رفته وجود دارد یک فضای خالی در زندگی ما" Murphree گفت.

Kitsap County مسلمان جامعه است که پیش بینی آغاز ماه رمضان در آوریل 23. در ماه رمضان مسلمانان سریع از طلوع آفتاب تا غروب به علامت آشکار قرآن به حضرت محمد.

Kitsap تنها مسجد مرکز اسلامی Kitsap County بسته شده است برای چند هفته با توجه به رئیس جمهور حامد حاجی. به طور معمول در طول ماه رمضان روزانه سریع شکسته است با یک شب وعده غذایی به نام افطار. مسلمانان در Kitsap معمولا برای جمع آوری غذا در این مسجد یک بار در هفته اما حاجی گفت که او مطمئن نیست چه چیزی آنها انجام خواهد شد این سال است.

"این بسیار دشوار است زیرا بسیاری از مردم آنها خوشحال برای دیدن دیگر اعضای جماعت, دیگر, دوستان, شما می دانید که در مسجد حداقل یک بار در هفته" حاجی گفت.

حاجی شده است کارگردانی اعضای جماعت مساجد در منطقه سیاتل است که ارائه منابع آنلاین مانند سخنرانی ها و آموزه های. او امیدوار است که برای انجام کاری مشابه حداقل یک بار در هفته یک بار در ماه رمضان شروع می شود.

"آن را به چالش کشیدن اما ما فقط باید صبور باشید و امیدوارم همه از این است که رفتن به دور و (ما) آمده به عنوان یک بهتر مردم" حاجی گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im