Inslee: روش مرحله به مرحله برای بازگشایی اقتصاد با توجه به ویروس

راشل LA CORTE آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:48 PM EDT May 15, 2020المپیا (AP) — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گف

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

المپیا (AP) — واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: اجتماعی فاصله تلاش دولت موفق شده اند در "مسطح منحنی" از شیوع کروناویروس و اگر این روند همچنان ادامه دارد دولت باید قادر به انتقال به دور از محدودیت های گسترده شده اند که اعمال شده پس از ماه گذشته به هدف بیشتر تلاش ها برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر.

"این انتقال نخواهد بود یک نور روشن و خاموش. از آن خواهد شد یک شماره گیری" Inslee گفت. "ما را شماره گیری آن را به بالا و پایین را به عنوان داده ها نشان می دهد. از آن خواهد شد یک رویکرد مرحله به مرحله."

او گفت: برای صنایع مانند ساخت و ساز ممکن بود آنها را می توان مرحله به مرحله به عقب در دیر اگر منحنی همچنان پایین رفتن به طور چشمگیری. چندین گروه از جمله واشنگتن ساختمان و ساخت و ساز و معاملات شورا و مرتبط با پیمانکاران عمومی از واشنگتن فرستاده Inslee نامه این هفته درخواست برای از سرگیری پروژه های که در حال حاضر آغاز شده قبل از فرماندار اقامت در خانه سفارش در محل قرار داده شد در ماه گذشته.

Inslee گفت: آنها مشغول به کار بودند با صنعت ساخت و ساز "را به شکل پروتکل برای بازگشت به کامل ساخت و ساز" اما گفت که او نمی تواند به یک قاب زمان در زمانی که این اتفاق خواهد افتاد.

اقامت در خانه که در حال حاضر تمدید شده است هنگامی که در حال حاضر در محل از طریق مه 4 هر چند Inslee هشدار داده است که ممکن است منظور ممکن است مجبور به تمدید یک بار دیگر. بخشی از این معادله است و اگر لازم تست و تماس با ردیابی است در محل آن.

"سخت ترین چیزی که ما با تست کیت لوازم برای, تست," او گفت:. "این یک نا امیدی بزرگ برای همه ما است."

Inslee گفت: آنها در انتظار ورود حدود یک میلیون تست سواب و ویال و تست متوسط و او گفت که او امیدوار است مورد جدید FDA دستورالعمل های مربوط به کمتر تهاجمی سواب آزمون.

"که واقعا کمک خواهد کرد ما," او گفت:.

Inslee گفت: او را درک سرخوردگی از مردم خواستند همه چیز را به بازگشت به حالت عادی اما او ابراز نگرانی در مورد حمایت کردن از اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی و دیدن که منحنی محدود به بالا.

"معمولا زمانی که شما اجازه دهید تا بر روی پدال ماشین شما را پایین کند. این چیزی است که اتفاق می افتد در این مورد," او گفت:. "اگر شما اجازه خاموش پدال اجتماعی فاصله شما رفتن به عقب و مرگ و میر را افزایش دهد. ما نمی توانیم قبول آن است."

بیش از 10,700 مردم در ایالت واشنگتن باید آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 560 فوت کرده اند. این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران و اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند. اما آن را بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به نظر می رسد سالم و می تواند باعث بیماری شدید و مرگ در برخی بیماران به ویژه افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im