در کینگستون خمیر ترش ویلی را خدمت به پیتزا استفاده کرد و به زودی پیتزا مدرسه است بخانه

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 6:59 PM EDT Jun 16, 2020KINGSTON – یک بیت از دوران کودکی چشمک می زند به ذهن

توسط ABESTANEWS در 28 خرداد 1399

KINGSTON – یک بیت از دوران کودکی چشمک می زند به ذهن به عنوان اعطا خواهد شد پیاده روی را از طریق مرکز شهر کینگستون. وجود یک زمینه که در آن او با بازی با بند مارها. وجود ساختمان های قدیمی که در آن پدر و مادر خود را راه اندازی شده که برخی از پیتزا خانواده پیتزا سالن در سال 1984. اینجا نقطه ای کسب و کار منتقل شد به بعد. او می کشد تا یک تصویر را بر روی تلفن خود را از او و مادرش ایستاده در نردبان با فروشگاه را امضا کنید. او در اینجا.

کسب و کار نقل مکان کرد از کینگستون و کشیده شده تا توجه بین المللی را در باین بریدج ایسلند اما گرانت به حال یک چشم و در بازگشت. خمیر ترش ویلی را خود سرمایه گذاری جدید فقط یک پیاده روی کوتاه از خانواده خود را در محل اصلی است درهای خود را باز کرد و شروع به چرخش خارج ترد روح پیتزا با استفاده از خانواده اش مشهور 120 ساله خمیر ترش استارت.

"آن را شسته و رفته coming home," او گفت:, ایستاده در پیاده رو در خارج از رستوران جدید که اشغال قدیمی Drifters به میخانه و کوره محل در جلو ایوان کینگستون.

"این خنده دار بود زمانی که ما برای اولین بار خریداری Drifters مردم مانند 'ما نمی نیاز به افراد جدید در اینجا.' من در اینجا از '84. من نمی دانم چه جدید جدید برای شما بچه ها ؟ " او با پوزخند گفت:. "جدید پیشکسوت دیوانه کردم اما پس از آن یک بار پیشکسوت نوع متوجه شدم چه می گذرد, در, آنها مانند," هیچ, هیچ, هیچ, آن بوده است در اینجا یک زمان طولانی."

بیشتر: در بیش از 120 سال که برخی از خمیر ترش را در حال حاضر حفظ شده در یک کتابخانه بلژیک

برای کسانی که آشنا با این که برخی ارائه شده در باین بریدج ایسلند انتظار نداریم که یک کپی و چسباندن شغل در کینگستون. فروشگاه جدید ارائه می دهد Sicilian و دیترویت پان سبک در یک جبهه خدمت منطقه که در آن کاربران می تواند به توقف برای نیش زدن به غذا خوردن در راه به ترمینال کشتی و یا برای یک carryout خرید. در نهایت آن را نیز به فروش ناپلی به سبک پیتزا در یک منطقه ناهار خوری. فروشگاه نیز ارائه می دهد سوپ روم flatbread ساندویچ و میپیچد و محلی شراب و آبجو.

"من واقعا در محلی اینجا" گرانت گفت. "من فقط استفاده از محلی آرد در اینجا در واشنگتن رشد در واشنگتن است. من فقط رفتن به فروش آبجو و شراب که در حال رشد و ساخته شده در اینجا در واشنگتن است. به خصوص آنچه اتفاق افتاده با COVID شما ببینید در سراسر جهان اقتصاد نوع در حال سقوط از هم جدا به طوری که آن را به مهم به حمایت از همسایگان ما چون فقط در آن می توانید آنها حمایت شما اگر شما در حال حمایت از آنها است."

بیشتر رستوران نیوز: یک نگاه که باز و بسته شدن در اطراف Kitsap

پیتزا رفتن به چرخش فر لادن با پر کردن برای چند دقیقه و سپس در حال صید کردن و با توجه به چند نکات تکمیلی در مقابله با جبهه ای که در آن کاربران می توانید وعده های غذایی خود را گرد هم می آیند. سس و چند بیت دیگر بروید در پست فر و پیتزا آماده به خدمت.

این محل دستخوش تعمیرات اساسی پس از آن Drifters به روز و کار در یک منطقه ناهار خوری در حال انجام است. در نهایت آن را باید جداول برای خانواده دیگر کار فر پیتزا و یک نوار. آن را نیز به گرانت را از شمال غربی اقیانوس آرام دانشکده پیتزا و هنر آشپزی که میزبان مهمان سرآشپزها از سراسر جهان آموزش حرفه ای و کلاس های گاه به گاه.

قبل از coronavirus اعطا شده بود آموزش خدمه کارکنان در, که برخی از پیتزا را آماده برای راه اندازی فروشگاه جدید در کینگستون. او از دست کسانی که کارمند و یک تکه خوبی از کسب و کار خود را, اما تصمیم گرفت به نونهالان با باز شدن او شده است می خواهم کار به سمت ماه.

او به ارمغان آورد آشپز ریچارد برانسون (نه که ریچارد برانسون) که در اصل کار برای اعطای خانواده سال پیش. اعطای apprenticed تحت برانسون به عنوان یک جوان و یک ثروت از دانش از دیگر مرد.

"سال بعد ما متصل شده و به طور طبیعی ما شروع به صحبت در مورد پیتزا و این رستوران جدید" برانسون گفت. "من نوع حسادت. من فکر می کنم 'من می خواهم به درگیر در این.' خواهد و من, ما, مثل دو روی یک سکه هستند ما واقعا فکر می کنم در همان راه در این چیزها."

در حال حاضر کمک مالی است که رئیس خود را, اما آنها در حال یادگیری با هم.

"اینجا همه چیز مانند کنار هم قرار دادن همه چیز ما در طول سال ها آموخته و کار ساخت آن در اینجا" برانسون گفت. "این یک تجربه یادگیری برای هر دو ما است."

برای یک بازدید کننده پله کردن حالت فری در کینگستون خمیر ترش ویلی را خواهد بود در میان اولین برداشت خود را از Kitsap شبه جزیره و یکی از اولین رستوران آنها را ببینید در شهر است.

"این واقعا یک افتخار و آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است و من واقعا هیجان زده برای آن" گرانت گفت. "این چنین یک محل بزرگ است. شما فقط نمی توانید آن را ضرب و شتم."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب