در چانه زنی در مذاکرات با چی فرانسیسکن سنت مایکل کارگران انتقاد از رهبران بیش از دنده محافظ, بیمه سلامت تغییرات

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 5:13 PM EDT Jul 16, 2020برمرتون — مراقبت های بهداشتی کارگران در سنت مایکل مرک

توسط ABESTANEWS در 27 تیر 1399

برمرتون — مراقبت های بهداشتی کارگران در سنت مایکل مرکز پزشکی در حال انتقاد از مدیران بیمارستان به صورت مداوم از کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و تغییرات پیشنهادی به کارگران طرح بیمه سلامت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این نگرانی ها در مورد ایمنی کارکنان باید به عنوان برجسته مسائل در حال انجام مذاکرات قرارداد بین سنت مایکل شرکت مادر چی فرانسیسکن و UFCW 21 اتحادیه است که نشان دهنده پرستاران و تکنسین ها و کارگران دیگر در بیمارستان

در یک تظاهرات در شرق برمرتون روز دوشنبه اتحادیه کارگران به نام چی فرانسیسکن برای عدم ارائه کافی PPE که به گفته آنها منجر به کارگران خرید خود عینک چهره سپر و دیگر دنده محافظ برای استفاده در طول شیفت.

"آنچه ما در حال پوشیدن برای محافظت از خودمان است که چیزهایی که ما خریداری کرده اید خودمان را گفت:" Ona Burkett اورژانس تکنسین و عضو اتحادیه. "ما برای محافظت از خودمان را به این دلیل که بیمارستان ندارد پا است."

کارکنان بیمارستان در حال استفاده مجدد از N95 ماسک صورت برای هفته ها در پایان Burkett گفت: وجود یک عدم شفافیت در مورد چقدر دنده بیمارستان در دست است. دیگر تجهیزات فرسوده از جمله برخی از powered هوا-تصفیه ماسک (PAPR) که به صورت سپر وصله تا با حذف نوار است.

"ما به اندازه کافی آماده شده برای این وضعیت," او گفت:.

مونیک Pyles یک گواهی پزشکی دستیار در کلینیک پزشکان در ردموند شده است ساخت خود دنده به دلیل این درمانگاه هنوز هم به اندازه کافی ندارد لباس. او شده است اتو هم کیسه زباله برای پزشکان و کارکنان خود را به استفاده از در حالی که از دیدن بیماران با علائم تنفسی در پارکینگ.

"من باید برای انجام این کار" Pyles گفت: در این تجمع است.

یک چی فرانسیسکن سخنگو گفت: سیستم بیمارستان همچنان به کافی PPE است و به خوبی آماده برای مراقبت از بیماران در طول بیماری همه گیر. مقامات بیمارستان نه ارائه آمار و ارقام در مورد سهام خود را از تجهیزات.

"همه بیمارستان های ما را بیمار ظرفیت و تجهیزات لازم و آماده برای شناسایی ایزوله و درمان هر بیمار بالقوه که به دنبال مراقبت در امکانات ما" کری ایوانز چی فرانسیسکن است معاون ارتباطات و امور حکومتی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مانند مراقبت های بهداشتی دیگر امکانات این بیمارستان در محل قرار داده و چندین پروتکل های ایمنی از جمله, جهانی, پوشش, پیشرفته, بهداشت منفی جریان هوا در اتاق و فیزیکی فاصله پروتکل های. و در ماه مارس چی فرانسیسکن توافق با UFCW 21 برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 خواهد دریافت پرداخت را ترک کنند در حالی که جدا خود.

اما اعضای اتحادیه می گویند کارگران شایسته بیشتر از یک صدای ایمنی در تصمیم گیری نه تنها در طول COVID-19 pandemic بلکه در آینده بحران چیزی است که آنها امید خواهد شد در یک قرارداد جدید.

"این واقعا چیزی است که ما به دنبال یک تعهد از چی گفت سارا Cherin رئیس ستاد در UFCW 21. "ما می خواهیم برای قرار دادن آن را به نوشتن."

هر چند مقامات بیمارستان می گویند که آنها ارزش و کارکنان متعهد به ارائه یک محیط امن کار با رقابتی پرداخت و مزایای UFCW 21 کارگران می گویند چی فرانسیسکن شکست خورده است و برای حمایت از کارگران ضروری در طول coronavirus بحران است.

که شامل چی فرانسیسکن طرح به حرکت تکنسین حرفه ای کارکنان یک شرکت-اجرای طرح بیمه سلامت — یک حرکت است که ناراحت است بسیاری از کارگران که در حال حاضر بیمه سلامت اعتماد طرح توانسته تا حدودی توسط اتحادیه.

راب Shauger یک عضو اتحادیه که با این نسخهها کار به عنوان یک دستیار پرستاری خبره در سنت مایکل فولاد بخش می گوید: تغییر خواهد "جک" و خانواده اش را بیمه سلامت حدود پنج برابر آنچه که او در حال حاضر می پردازد. او آن را می بیند به عنوان یکی دیگر از تصمیم گیری است که نشان می دهد چی فرانسیسکن نیست ارزش خود کارگران است.

"این یک بیماری همه گیر" Shauger گفت. "آنها نباید در نظر گرفتن بیمه درمانی ما را از ما دور و آنها نباید مصرف ما PPE از ما دور است."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن