بداهه نوازی در فاصله

زمانی که شهروندان نشسته تیپ اعلام شد که در آن بسته های آموزشی خود را در مرکز و تئاتر در منهتن در هفته گذشته آن

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

زمانی که شهروندان نشسته تیپ اعلام شد که در آن بسته های آموزشی خود را در مرکز و تئاتر در منهتن در هفته گذشته آن را نشان دهنده چالش های نگهداری تریک و طرح زنده در طول یک بیماری همه گیر shutdown. اما برای چندین نهاد و فردی مدرسان زوم به جهان باز کرده است تا برخی از امکانات جدید و همچنین اجازه آنها را به نگه داشتن یک جریان درآمد در آینده خود را به عنوان مراحل تیره باقی می ماند.

به نظر می رسد عقل برای اطمینان حاصل کنید. به عنوان جک Helbig در یادداشت های خود به خواننده مقاله این هفته در UCB بسته شدن "بسیاری از بازی های ایجاد شده توسط Viola Spolin که birthed مدرن بداهه تئاتر در نظر گرفته شده برای شدت موقعیت های اجتماعی که در آن مردم بر روی صحنه با هم در تعامل بسیار نزدیک طیف وسیعی از شش فوت است."

اما پس از صحبت با چند تریک و قصه گویی مربیان و نشستن در یک drop-تریک در کلاس ارائه شده از طریق شهر دوم من می توانید ببینید که وجود دارد برخی از مزایای استفاده—و یا حداقل نه به طور کامل غیر قابل عبور معایب—به انجمن آنلاین.

جیمی Carraneشده است که آموزش تریک و انجام نشان می دهد انفرادی در شیکاگو در دهه های ساخته شده جهش آنلاین در ابتدا با بی میلی. "من بسیار مقاوم در برابر فرد و نوع مدرسه قدیمی," او می گوید. یا به او نوشت: در وبلاگ "من نه راه رفتن در اطراف پر از دل تنگی و عذاب از اقدام. (توجه داشته باشید جانبی: من نمی خواهم تغییر دهید. و وجود دارد به اندازه کافی تغییر در جهان است که من نمی توانستم قبول یکی دیگر)."

در عین حال تنها چند هفته به روند آموزش آنلاین Carrane می گوید او در حال حاضر می توانید ببینید مزایای. "من روش تریک هنر آهسته, کمدی," او می گوید. "پس از آن واقعا مورد کم کردن سرعت. شما لازم نیست که دیوانه صحنه است. این ارتباط بیشتر است." یکی از بازی هایی که Carrane تدریس شده است برای سال های سال است که او خواستار "مستند" حتی شروع می شود با دو نفر پرداختن به یک دوربین نامرئی و معرفی خود و سپس بداهه یک داستان در مورد چگونه آنها ملاقات کرد. "هنگامی که شما با استفاده از چیزهای که حاضر آن را واقعا کار می کند زیرا به خوبی آن را تریک درست است ؟ شما با استفاده از آنچه به شما کردم بنابراین شما در حال استقبال از آنچه که در حال حاضر وجود دارد."

ابی Wagner, معاون رئيس جمهور از شهر دومین مرکز آموزش, یادداشت هایی که ارائه کلاس های آنلاین برای نزدیک به یک دهه, اما آنها تا به حال در درجه اول با تمرکز بر نوشتن. "بسیاری از طرح در نگارش فیلمنامه نوشتن طنز." اما این شرکت معطوف به ارائه تقریبا همه از زنده خود را در کلاس های حضوری از جمله تریک و موسیقی بداهه نوازی در آنلاین قلمرو.

یک چیزی که تغییر کرده این است که زمان در حال اجرا برای چند تا از دوره های. "معمولا ما کلاس گذشته به مدت هشت هفته و به مدت سه ساعت" یادداشت واگنر. "به قابل دسترس بیشتر را به افرادی که شاید نامشخص در مورد زمانی که آنها در حال رفتن به محل کار و یا کسانی که اینجا زندگی می کنند نیست ما اضافه شده یک تن از 90 دقیقه افت در کلاس یا چهار هفته کلاس."

من یک مگس روی دیوار برای دومین شهرستان رها-در کلاس حضور داشتند. (ده ها دانش آموزان و مربی جانی نلسونمی دانستند من با گوش دادن اما من در بی صدا و خاموش کردن دوربین کل زمان.) کلاس های استفاده از گوگل ملاقات فراهم می کند که زنده captioning بنابراین ساخت آن را آسان تر به دنبال همراه.

بسیاری از دانش آموزان بودند که از خارج از کشور از جمله شرکت کنندگان از هاوایی و کالیفرنیا و نیویورک فلوریدا و اوهایو و پنسیلوانیا و همچنین به عنوان یک چند از حومه شیکاگو. پس از یک آموزش سریع توابع گوگل دیدار و توضیح داد که چت نوار استفاده می شود برای ارائه تریک پیشنهادات نلسون گفت: دانش آموزان "اگر هر چیزی احساس احمقانه یا بی دست و پا و یا عجیب و غریب شما آن را انجام حق. این کار به طور کامل در مورد گروه." او همچنین هشدار داد و آنها را در مورد اجتناب از "ميانگين-spirited" در انتخاب شخصیت.

بیش از 90 دقیقه دانش آموزان ایفا سه تریک بازی است که با تمرکز بر مهارت های شنیداری و بلوک های ساختمان های اساسی "و"—زمزمه بازگشت یک خط است که فرد قبل از آنها تا به حال گفت و بدانند چگونه به طور خاص با جزئیات که در آن آنها را آنلاین بداهه جهان است. "ویژگی دوست شما است" نلسون به آنها یادآوری کرد. "هنگامی که شما تنگ کردن که در آن شما آن را در واقع به شما می دهد یک اتاق خیلی بیشتر به بازی."

با توجه به این که تعداد کمی از آنها تا به حال هیچ آموزش تریک در شروع آن رفت و جای تعجب هست و من پیدا کردم خودم تعجب که چگونه بسیاری از است که افزایش یافته است توسط این واقعیت است که فن آوری مورد نیاز آنها را به تمرکز نزدیک به یکدیگر روی صفحه برای نگه داشتن موضوع رفتن.

"طرح نیست در آنچه شما می گویید بعدی" هشدار نلسون. "به عنوان انسان مغز ما می خواهید برای برنامه ریزی و برنامه ریزی. Slow it down, گوش دادن و جذب کند." در زمان قطعیت و اجتماعی فاصله یادگیری به اینجا و در حال حاضر فقط به ماندن در این لحظه به نظر می رسد به خصوص مفید است.

واگنر اشاره می کند که دومین شهر در حال حاضر با رسیدن به دانش آموزانی که نه تنها از لحاظ جغرافیایی برداشته شده از یک شهر دوم آموزش پاسگاه اما ممکن است موانع دیگر. "ما فقط ارسال نظر سنجی دانشجویی و داشتم میخوندم که گفت:" من هرگز تا به حال جرات رفتن به یک شوی اما من عاشق این تلاش آنلاین. این احساس امن است."

دیو ماهر شده است از طریق برخی از مسائل از جمله یک هفته طولانی کما دیابتی نزدیک به شش سال پیش تشکیل شده است که اساس خود را برای, خود ارضایی, دیو, ماهر کما نشان می دهد. پس از بازمانده یک قرنطینه شاید به نظر نمی رسد که بد مقایسه هر چند او اشاره می کند با خنده گفت: "من ناخودآگاه به کما." در حال حاضر او با ارائه نسخه های آنلاین از کلاس او را به تدریس در این دلخوری برای چند سال. "من چیزهای ترجمه بسیار خوبی برای آنلاین" او می گوید. "وجود دارد و نه در لحظه نمایشی عنصر است."

ماهر در حال حاضر می آموزد داستان سرایی و ارائه می دهد چگونه به کلاس در تولید انفرادی خود را و کار از طریق زوم برای دلخوری. "من همچنین تدریس یک کلاس به نام رفع انسداد هنرمند در آن است که نوع نسخه من از این راه هنرمند" او می گوید. "آن را برای افرادی که در حال تلاش برای خلاق باشد و فقط به آنها ابزار برای انجام این کار است."

ماهر می گوید که او و بقیه دلخوری آموزش تیم متمرکز "در واقع ارائه ارزش به مردم و نه فقط با استفاده از [طبقات] به عنوان یک پول گرفتن. مردم نیز به نظر می رسد می خواهید نیش اندازه همه چیز پس چگونه می تواند ما کوتاه کلاس و چگونه می توانیم آنها را به صورت ارزان؟" به عنوان یک انفرادی تور مجری در شرایط عملی این کلاس نیز "هدف خدمت گرفتن نام من در خارج وجود دارد و به مردم اجازه می دانم که من انجام بیش از فقط تدریس می باشد." اما حتی بعد از خاموش کردن, ماهر می گوید: "طرح من این است که برای حفظ این مسائل رفتن حداقل به عنوان یک مکمل به فرد در مسائل است."

ضمن او می گوید: او در تلاش برای انطباق مواد به واقعیت کنونی. "بخش بزرگی از خلاق بودن و رفع انسداد کلاس صحبت کردن در مورد چگونه شما صرف زمان خود را پاسخگو بودن و چیزهای شبیه به آن. به طوری که قادر به ذکر است 'هی من می دانم که زمان می گذرد واقعا شما در حال حاضر تا چه خواص منحصر به فرد از روز های ما و چگونه ما می تواند تعامل با آنها را ؟ به نظر می رسد مفید است. من هیچ پاسخ برای آن است اما ماندن به آن است که حداقل چیزی که من فکر."

برای Carrane آنلاین خود تکنولوژی امتداد حواس عضلات. "من تا به حال چیزی واقعا جالب اتفاق می افتد که من فکر کردم عالی بود اخیرا در یک کلاس. آنها انجام یک صحنه و ناگهان یکی از بازیگران به حال روی صفحه نمایش خود را مسدود کردن. دیگر بازیگر در صحنه را به عهده گرفت چرا که او در پاسخ به او که او صحنه شریک عصبانی بود با او. بنابراین او خطاب که بود و تحت تاثیر آن است. و من فکر کردم " وای که واقعا خوب گوش دادن.'"

واگنر می گوید: "حتی زمانی که ما به عقب برویم و باید این زندگی کلاس ما تقریبا هنوز برنامه ریزی در داشتن توانایی برای انجام این کار. اگر شما نمی توانید آمده و یا آب و هوای بد است شما به نوبه خود بر روی وب و شما می توانید در اتاق."

برای Carrane آنلاین تجربه شد و بنابراین در ابتدا مقاوم ثابت کرده است که یک خوش آمدید, گسترش جامعه او همیشه به دنبال تریک در جهان است. به او نوشت و در وبلاگ خود "شاید این یکی از هدایای ما را از کل این وضعیت همه گیر—اولویت های جدید از آنچه که واقعا مهم است. اما درست مثل پیش بینی زمانی که این ویروس به پایان خواهد رسید آن را خیلی زود به بگویید." v

جیمی Carrane

Carrane ارائه می دهد شش هفته آنلاین تریک دوره های آموزشی و همچنین به عنوان داستان سرایی مربیگری. Jimmycarrane.com

دوم شهرستان

دوره های آنلاین برای بزرگسالان, نوجوانان, و, کودکان و نوجوانان در تریک, نوشتن, ایستاده, فیلم و بیشتر. Secondcity.com

دلخوری

در علاوه بر این به ماهر را در کلاس دلخوری ارائه می دهد دوره های آنلاین در خیمهشب بازی, غرفه, صدای خارج از قاب و ایستاده و همچنین به عنوان یک کلاس در نوشتن برای اواخر شب با پیتر Groszیک نویسنده برای, خوب, در اواخر شب با Seth Meyers. Theannoyance.com

iO

کلاس های طنز بداهه تک گویی و ایجاد روایت شخصی در iO آنلاین منو به عنوان به خوبی به عنوان دو تخصصی آنلاین نوشتن کلاس—یکی از با تمرکز بر ایجاد یک بسته طرح برای شنبه شب زندهدیگر در ایجاد یک نمونه کارها برای بحث نشان می دهد. Ioimprov.com

ComedySportz شیکاگو

در حالی که در قرنطینه این تریک گروه تئاتر بازی آنلاین ارائه می دهد آموزش برای کسب و کار در تیم ساختمان ارتباطات و طوفان مغزی. cszchicago.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب