شوهر به اتهام حمله برای عکسبرداری در پا در بحث

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 8:04 PM EDT مارس 11 سال 2020شرق برمرتون زن گفته شات در پا توسط شوهرش در روز ی

توسط ABESTANEWS در 23 اردیبهشت 1399

شرق برمرتون زن گفته شات در پا توسط شوهرش در روز یکشنبه بعد از ظهر گفته محققان پس از او سیلی زد و تهدید او و فرزندان او مسلح با تفنگ ساچمهای و شوهر مسلح خود را با یک هفت تیر.

"چیزی که بعد از او می دانستم که پای او رفت و بی حس شد و خونریزی" یک Kitsap County sheriff کارآگاهی نوشت: در اسناد دادگاه.

ملوین آنتونیو خاویر III 36 متهم شد دوشنبه در Kitsap County Superior Court با درجه اول حمله و آزار و اذیت. دادستان اضافه شده یک مسئول درجه اول غیر قانونی و در اختیار داشتن اسلحه گرم به عنوان خاویر یک جنایت کار محکوم.

کودکان در خانه و یکی از محققان گفت که این استدلال آغاز شده به دلیل خاویر حسادت از دیگر مردان و گفت: به نظر می رسد cowering قبل از عکسبرداری است.

کودک گفت: آنها را نمی بینید تیراندازی واقعی اما محققان گفت: یک دنباله از خون فرار از خانه و به حیاط که در آن نمایندگان در بر داشت زن بر روی زمین که تمایل به توسط تماشاگران با توجه به اسناد دادگاه.

زن 40 ساله شد, پرواز به Harborview Medical Center در سیاتل برای درمان. او گفت: خاویر تا به حال حمله و او را "چند" بار طی هفته گذشته. طول نهایی استدلال او گفت: خاویر سیلی او قرار داده و او را در یک ضربه و تهدید به کشتن او و کودکان با توجه به اسناد دادگاه.

او گفت که او زد به اتاق ناهار خوری و یک تفنگ ساچمهای از بالای چین قفس اشاره کرد و آن را در Xavier که پس از آن زد به اتاق خواب و در را بست. چند ثانیه گذشت کارآگاهان نوشت و خاویر ظهور با .45-کالیبر تپانچه در "کم آماده" موقعیت و نزدیک شدن او به عنوان او ایستاده بود در "پره موضع" با تفنگ ساچمهای مطرح شده است. پس از آن بود که او گفت: او معتقد بود که او به ضرب گلوله کشته شد.

در 3:09 بعد از ظهر زمانی که نمایندگان وارد محل اقامت در 8900 بلوک واتسون محل NE خاموش مرکزی دره جاده در آنها یافت می شود خاویر در محوطه جلوی صحبت کردن با تماشاگران و برگزاری یک کودک. او در ابتدا حاضر به قرار دادن کودک پایین و گفت: او معتقد بود نمایندگان خواهد به او شلیک.

خاویر نیست اعتراف به تیراندازی به زن اما گفته محققان این تیراندازی یک تصادف بود و همچنین با اشاره به کارآگاهان وجود دارد مت در خانه با توجه به اسناد و مدارک. یک مظنون مت لوله واقع شده بود.

در علاوه بر این به تپانچه و تفنگ ساچمهای محققان دوم تپانچه و تفنگ همراه با مجلات و مهمات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن