Huntsmen نوازنده بیس مارک غریبه-نجار در یک کلمه صحبت شاعر با مغز

یک خواننده کارمند سهام سه موسیقی وسواس و سپس می پرسد کسی (کسی که می پرسد شخص دیگری) را به یک به نوبه خود. ب

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

یک خواننده کارمند سهام سه موسیقی وسواس و سپس می پرسد کسی (کسی که می پرسد شخص دیگری) را به یک به نوبه خود.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A 1960s photo of Roky Erickson that appears in Paul Drummond's book 13th Floor Elevators: A Visual History - WILLIAM WARNER
  • یک دهه 1960 عکس از Roky اریکسون که به نظر می رسد در پل دروموند کتاب طبقه 13th آسانسور: یک تاریخچه ویژوال
  • ویلیام وارنر

پل دروموند طبقه 13th آسانسور: بصری سابقه ترین biographers حرکت در امتداد یک بار آنها را منتشر کرده اید اما برخی از افراد تقاضا بیشتر اکتشاف. پل Drummond, نویسنده 2007 طبقه 13th آسانسور تاریخچه چشم ذهنمی گرداند با یک نگاه جدید در جهان اول روانگردان گروه از 1950s تگزاس دوران کودکی از خواننده و گیتاریست Roky اریکسون از طریق گروه های 2015 مراسم. این کتاب با عکس, پوستر, هنر, روزنامه, کلیپ ها, و دیگر فانی اما گسترده آن تاریخ شفاهی به راحتی می تواند به تنهایی.

ذهن ذوب تصویری archives Livestreaming فراوانی در حالی که ما پناهگاه در محل, اما شاید شما می خواهم به جای دیدن یک پیر نشان می دهد شما از دست رفته است. محلی فلزی پروموتر رادنی Pawlak شده است آپلود فیلم کنسرت از ذهن ذوب تصویری مجلهکابل-دسترسی به نشان می دهد او از سال 1993 تا 2003. یوتیوب خود را ارائه عبارتند از: alt-راک پانک و یکشنبه فلزی ارسال (زمانی که او می خواهم معمولا میزبانی خروج را CMF فلز یکشنبه). او در سال 1995 علف های هرز جشنواره شیکاگو تصویری است که یک تصویر کلی از جهان دیگر و گنجینه ای از حمام اسید را نشان می دهد را رفع غم انگیز کمبود اسید حمام در زندگی خود را.

  • رادنی Pawlak را 1995 فیلم علف هرز جشنواره شیکاگو

ملی مستقل برگزاری انجمن اهمیت مستقل سالن های موسیقی نمی تواند اغراق آمیز باشد و آنها در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن COVID-19 تعطیلی. در این هفته بیش از 800 عضو در سالن ملی مستقل برگزاری انجمن (NIVA) از جمله ده ها تن از ایلینوی با ارسال نامه ای به کنگره درخواست برای پشتیبانی و امداد. در ضمن شما هنوز هم می تواند حمایت شیکاگو کارکنان با اهدای به جمع آوری اعانه.

جیمی کنجکاو است چه در چرخش . . .

برای بزرگنمایی کلیک کنید London-born spoken-word poet Kate Tempest - JULIAN BROAD
  • لندن متولد کلمه صحبت شاعر کیت طوفان
  • جولیان گسترده

Thundercat, آن است که آنچه در آن است که هیچ کس نمی تواند انکار Thundercat را دلاوری و این واقعیت است که او را به شکستن به جریان اصلی به عنوان یک هنرمند نوازنده بیس بسیار دلگرم کننده (به عنوان ماموریت شخصی من این است که به باس سرد). من عاشق او جورج دوک–esque سبک آواز همراه با خود گره به دوک ترکیبی رویکرد است. او همچنین این نوع از طعنه آمیز تغزلی صدای که یک یادآوری است که شما لازم نیست که به زندگی خیلی جدی!

فیونا اپل بهانه برش پیچ مقدس گه. چه قدرتمند ضبط. من تا به حال دیگر ارسالی در ذهن اما فیونا جدید یکی آمد به من در نوشتن و بلافاصله شروع به پریدن کرد به جلو از خط. انتخاب خود را در سراسر هیئت مدیره فقط در یکی دیگر از هواپیما وجود: تولید سازهای کوبه ای تن فریبنده شعر و البته او کاملا منحصر به فرد صدای آواز خواندن آنها لذت (و تقریبا از طریق تشکیل شده) پیانو قطعات!

کیت طوفان, کتاب تله ها و درس های این یکی آمد در سال گذشته و من مسلما فقط به جهان کیت طوفان. من معرفی شد به این لندن متولد شاعر زیبا مغز هنگامی که من به او گوش کمک به "خون از گذشته" توسط انگلستان فضا-jazz band ستاره دنباله دار در حال آمدن است. هرگز تصور من عاشق شعر و دکلمه تا زمانی که من شنیده ام آنچه او برای گفتن دارد. فقط گوش دادن به کتاب از تله ها و درس های آهنگ "چهره مردم" و سعی کنید به گریه. موسیقی شعر روح پاک کردن.

  • کیت طوفان انجام "چهره مردم" در رب مجله studios در جولای 2019.

مارک کنجکاو است چه در چرخش . . .

برای بزرگنمایی کلیک کنید The cover art for the 1997 Muslimgauze album Narcotic
  • کاور برای 1997 Muslimgauze آلبوم مخدر

Muslimgauze, مواد مخدر این است که چه اسید صدا خواهد بود. نمی خواهم صدای شما را بشنود در حالی که دام اما اگر اسید به یک فرد آموخته به بازی ساز و شروع یک گروه—آن را مانند این آلبوم. Bryn جونز منتشر شد ده ها تن از آلبوم زیر Muslimgauze نام قبل از او در گذشت در سال 1999 اما 1997 انتشار مخدر است که همیشه به من ایستاده بود. آن بوده است که موسیقی متن فیلم به بسیاری از شبه درایو در حالی که سفر و یا در تور (و در اسید).

گرانول سنتز فرآیند سنتز دانه شامل گرفتن یک نمونه صوتی و تقسیم آن به هزاران دانه ها که می تواند تن به تن کشیده و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به ایجاد مجنون صدایی پد و بافت. این ایده از شکستن یک صدا به یک دانه کوچک و سپس دستکاری که تک دانه کوچک است که خیلی ذهن دمیدن. اضافه کردن یک اتاق تاریک بسیاری از reverb استفاده و psychedelics شما ساعت از دست رفته است . . . منظورم سازنده زمان است.

  • نمونه ساده از گرانول سنتز و پردازش

Roadburn جشنواره مستقر در هلند Roadburn است که شبیه هیچ دیگر متحرک است. این میزبان طیف گسترده ای از اعمال موسیقی از جمله فلز عامیانه تجربی و الکترونیک است. من لذت بردن از بازی آن را شش بار با پنج باندهای مختلف. متاسفانه آن به تعویق افتاد در این سال با توجه به کروناویروس اما چند وجود دارد زندگی می کنند منتشر شده از سال های گذشته در دسترس—من به شدت نشان می دهد شما همه آنها را بررسی کنید. بهتر است, رفتن به Roadburn هنگامی که شما در نهایت می تواند و تجربه آن در فرد است. حتی وجود دارد یک هش نوار چند بلوک دور با نئون سبک قدیمی ثبت نام. من نمی دانم چرا آن درست است. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن