چگونه برخی از پنساکولا-منطقه بزرگترین کارفرمایان باید تنظیم شود به COVID-19 چالش های

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 5:52 PM EDT May 29, 2020در حالی که بسیاری از بزرگترین کارفرمایان

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

در حالی که بسیاری از بزرگترین کارفرمایان در پنساکولا منطقه هنوز هم کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس آنها نرفته اند و بدون نیاز به تنظیم به حالت عادی.

دانشگاه وست فلوریدا میزبانی مجازی زنجیره تامین میز گرد چهار شنبه بعد از ظهر به صورت محلی و منطقه ای کارفرمایان به بحث در مورد چالش ها و ارائه مشاوره به تنظیم به coronavirus بیماری همه گیر. نمایندگان از سه منطقه بالای 50 کارفرمایان تجربیات خود را در تماس های ویدئویی.

اگر چه آن را در خط مقدم مبارزه با ویروس معراج قلب مقدس دیده نشده از کمبود ماسک در آن زنجیره تامین نشده است, اما آن را تا به حال برای تنظیم چگونه کارکنان آنها را می پوشند.

جان استیسی مدیر زنجیره تامین برای صعود ساحل خلیج فارس گفت: سازمان در سراسر کشور شروع به جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی در ماه ژانویه پس از شناسایی پتانسیل تنگناها به عنوان coronavirus شروع به گسترش کرد.

"این بیماری همه گیر قطعا افزایش یافته دید از زنجیره تامین و برخی از چالش هایی که ما در مجموع باید در مواجهه با تامین مقدار هوای لازم برای دیدار با خواسته های" استیسی گفت.

در حال حاضر این نگرانی است که عرضه تلاش های حفاظت. استیسی گفت: وجود یک جهانی پوشش سیاست برای هر کسی که در بیمارستان و کارکنان پرتاب نمی ماسک خود را دور تا آنها خاکی.

"که در آن ما باید به بحث در این است که اگر ما باید محافظه کارانه تر روش چه که نگاه مانند? و چگونه ما بهترین پیاده سازی آن؟" استیسی گفت.

Dani w منابع انسانی در GE گرفته است تعدادی از اقدامات برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آن مرکز وجود ندارد و در عین حال داشتن یک مورد تایید شده از کروناویروس گفت: Chris چشمه مدیر نیروی کار راه حل را بدست آورد. کارکنان باید از طریق حرارت چک زمانی که آنها وارد ساختمان و یک دوربین حرارتی نصب شده است برای کمک به تشخیص تب.

"این واقعا سطح بعدی اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان حاصل شود که ما نگه داشتن درب باز و ما را از 500 به علاوه کارکنان هزینه درآمد کافی به کار در اینجا در پنساکولا" چشمه گفت:, و اضافه کرد که اگر این تسهیلات می بندد تا به دلیل یک مورد آن را تحت تاثیر قرار شرکت های پایین GE زنجیره تامین. "حتی به بچه ها که غذا کامیون که در حال تهیه ناهار برای ما افراد است."

علاوه بر این شرکت مجبور به تغییر به دور از طبیعی آن را لمس کنید ساعت زمان سیستم برای کارکنان و اجازه می دهد تا کسانی که با شرایط از پیش موجود به زمان کار.

مایک Hallett با GE گفت: این مهم برای شرکت ها برای پاسخ به سرعت به coronavirus نگرانی. کارکنان شده است کنار هم قرار دادن ارزیابی ریسک برای شناسایی کارمندانی که کار بیش از حد نزدیک به هم.

"این coronavirus این حملات به سرعت و تقسیم عددی بر مضرب سریعتر از شما می توانید انتظار" Hallett گفت. "دریغ نکنید به سرعت بنابراین ما تصویب اجتماعی فاصله از سمت راست بروید."

بیشتر کسب و کار پوشش

مرکز شهر بازیابی: مرکز شهر بهبود هیئت مدیره می خواهید کسب و کار نقش مهمی در بهبود طرح

منابع آهسته: Pensacola, کسب و کار, حقه, وام, اعطای کاربردی با چنین تقاضای بالا در طول رکود اقتصادی

شناور ماندن: 'تمام زندگی ما است که در این رستوران:' Pensacola جدیدترین رستوران شجاع همه گیر

مونتی جانستون با Ascend عملکرد مواد گفت: تنها ضروری پرسنل در حال کار در کارخانه در حالی که دیگران مانند او در حال کار از خانه. او گفت: این شرکت پس از یک پروتکل اضطراری مانند آن را در طول یک فاجعه طبیعی است.

این کارخانه تا به حال تست در تسهیلات خود را به او گفت و از قرار دادن فاصله دستورالعمل ها برای کمک به اجتماعی فاصله برای کارگران که وجود دارد.

شرکت او دیده می شود زنجیره تامین چالش های پس از coronavirus همه گیر شروع به گسترش و شروع به آهسته اقتصاد است. این شرکت جهانی با یک گیاه در پنساکولا تامین صنعت خودرو و تولید کنندگان دیگر در زمانی که حمل و نقل پایین است.

"هنگامی که این برای اولین بار شروع به اتفاق می افتد تولیدی ما در آسیا بود و سرعت پایین" جانستون گفت. "پس از آن به اروپا و همه چیز شروع به بستن و بنابراین ما هنوز در انتظار است که سطح شیب دار تا به اتفاق می افتد به ما را به بازگشت به عملیات عادی."

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im