چگونه یک Kitsap مدرسه خصوصی برنامه ای برای بازگشایی کلاس های درس این سقوط

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 9:13 PM EDT Jul 15, 2020دروازه مدارس مسیحی با دانشگاه در برمرتون و پولسبو, پیش

توسط ABESTANEWS در 26 تیر 1399

دروازه مدارس مسیحی با دانشگاه در برمرتون و پولسبو, پیش بینی کامل-زمان بازگشت به کلاس درس برای همه دانش آموزان در این پاییز.

دانش آموزان در نمرات K-12 را حضور در مدرسه در فرد پنج روز در هفته تحت برنامه های نوشته شده در اواخر هفته گذشته در دروازه وب سایت. که متفاوت از پیش نویس طرح صادر شده تا کنون توسط مدارس دولتی مناطق در Kitsap و شمال ماسون شهرستان است که انتظار می رود تا دانش آموزان را به درس پاره وقت با بقیه آموزش را آنلاین.

"ما احساس می کنیم این مدل را ارائه می دهد وضعیت مطلوب برای کیفیت آموزش و همچنین حاوی سایر عناصر مثبت مانند برنامه ریزی و خانواده راحتی دروازه" گفت: در آن نامه به خانواده جولای 10.

دروازه در نظر گرفته شده از یک مدل اما مدیران متوجه آنها می تواند جای تقریبا تمام بدن دانش آموز در هر دو دانشگاه و هنوز هم حفظ اجتماعی فاصله توصیه شده توسط مقامات بهداشتی دولت برای جلوگیری از گسترش کروناویروس گفت: Ken Ebersole رهبر تیم برای بازگشایی.

"ما یک وضعیت کمی متفاوت تر از مدارس دولتی" Ebersole گفت. "ما می توانید تصمیم بگیرید اگر ما می خواهیم به درپوش ثبت نام."

دروازه که به طور معمول ثبت نام حدود 350 K-12 دانش آموزان در سراسر هر دو دانشگاه انتظار به ثبت نام حدود 250 در سال تحصیلی آینده به دلیل محدودیت فضا. بسته به تقاضای ثبت نام در برخی از نمرات ممکن پوش, Ebersole گفت که لیست انتظار برای برخی از دانش آموزان در هر محل.

دروازه دادن اولویت ثبت نام برای بازگشت به خانواده ها از طریق ژوئیه 22.

"چند مدارس خواهد بود قادر به ارائه این مدل در این سال ما در حال انتظار علاقه شدیدی جدید از خانواده" دروازه متحده در نامه ای به خانواده ها و خانواده های آینده نگر.

دانش آموزان نیز ارائه خواهد شد به یک گزینه آنلاین یادگیری است که شامل پخش زنده کلاس درس و این فرصت را برای دانش آموزان به شرکت از خانه در فعالیت های کلاس درس. دانشجویان در لیست انتظار برای کلاس های حضوری ارائه خواهد شد آموزش آنلاین.

دانش آموزانی که انتخاب را آموزش آنلاین گزینه برای 2020-21 سال تحصیلی و یا کسانی که در شرکت در آموزش آنلاین در حالی که در لیست انتظار خواهد بود واجد شرایط برای تخفیف شهریه. این برنامه توسط کلاس سطح است به شرح زیر است: مهد کودک, 35%; نمرات 1 تا 5 15%; نمرات 6-12 10%.

دروازه مدارس عبارتند از دروازه عقاب, برنامه K-5 در ردموند; Crosspoint ابتدایی برنامه K-5 در برمرتون; و Crosspoint جنگجو برنامه 6-12 در برمرتون. دروازه نیز به اجرا در مرکز مهد کودک و پیش دبستانی در ردموند.

مانند همه مدارس در, دولت, دولتی و خصوصی, دروازه خواهد بود دستورالعمل زیر را از دفتر سرپرست آموزش عمومی صادر شده و در هماهنگی با وزارت بهداشت و وزارت کار و صنایع.

اقدامات احتیاطی شامل چک های بهداشتی برای همه پس از ورود به مدارس و اجتماعی فاصله در کلاس های درس و سایر مناطق, و مورد نیاز برای کارکنان و دانش آموزان به پوشیدن ماسک (یا سپر) به جز در هنگام غذا خوردن و یا خارج از بازی است. استثنا مجاز برای کسانی که با شرایط بهداشتی خاص و کودکان زیر 5. دانش آموزان خواهد بود خاطر نشان کرد به شستن دست های خود را اغلب و به طور کامل.

دروازه مقامات توجه داشته باشید که با پوشیدن ماسک شده است "سیاسی به حدی است." اما در ماسک قانون سازمان استوار است تشبیه قانون جدید به سایر اقدامات احتیاطی مانند در حال اجرا در داخل خانه و یا پوشیدن تجهیزات حفاظتی در علوم آزمایشگاه.

"پوشیدن پوشش صورت است که یک چیزی که ما باید انجام دهید برای مطابقت با الزامات برگزاری فرد راهنما" دروازه مقامات دولت است. "ما امیدواریم که این شرط را برای یک مدت زمان محدود اما ما باید درک کنیم که این یک پیشنهاد است. این یک نیاز است."

اتوبوس مدرسه مجاز خواهد بود به کار در حالت عادی ظرفیت. سواران و کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت برای مدت زمان سفر.

این منطقه خواهد شد "تقویت تمیز کردن معمول روال به تمرکز بر روی مکرر و پاکسازی کامل مبلمان و سایر سطوح در تماس با. ما به دنبال خواهد داشت CDC راهنمایی برای اطمینان از ما با استفاده از این تمیز کردن وسایل ثابت موثر در کشتن COVID-19 ویروس"

اگر یک دانشجو یا عضو هیات تایید به COVID-19 دروازه را با Kitsap بهداشت عمومی منطقه برای شناسایی دیگران که ممکن است در معرض. آن دسته از افراد خواهد شد به احتمال زیاد به خواسته خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز.

"به مطمئن شوید که مدرسه را نگاه کمی متفاوت در این سال, اما شاید نه به اندازه شما ممکن است پیش بینی" نامه ای به خانواده متحده است. "ما می دانیم که عامل یک مدرسه در یک COVID محیط چالش برانگیز خواهد بود برای همه. برخی ممکن است تجربه اضطراب ، ما خواهد بود با آموزش های ما علمی و کارکنان این تابستان به حساس به که و به صورت آماده برای ارائه راحتی و مشاوره به دانش آموزان ما."

دروازه آماده است برای رفتن به یک آنلاین دانلود آموزش مدل به عنوان مورد نیاز در شروع مدرسه و در طول سال Ebersole گفت.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن