چگونه شیکاگو نوازندگان در حال نشان دادن

N inety درصد از موسیقی مستقل مکانهای در معرض خطر بسته شدن در چند ماه آینده بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط هیئ

توسط ABESTANEWS در 22 خرداد 1399

N

inety درصد از موسیقی مستقل مکانهای در معرض خطر بسته شدن در چند ماه آینده بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط هیئت ملی مستقل برگزاری انجمن (با نام مستعار NIVA). ما در حال حاضر دیده می شود فاصله دو شاتر در شیکاگو: تاج سبز بسته شده در مارس و کالیفرنیا گیر آن را به نام یک روز کمتر از دو هفته پیش. بیشتر تعطیلی می تواند غیر قابل جبرانی آسیب شیکاگو موسیقی اکوسیستم. این سالن به محلی "گمنام" اول خود را می شکند و مشروعیت بخشیدن به تلاش های هنری بی شماری از نوازندگان که ممکن است هرگز بازی خارج از شهرستان است. داشتن یک فضای که در آن Chicagoans می توانید انجام دهید برای مردم در جامعه خود—عزیزان عجیب غریبه و برگزاری منظم—اشکال ریشه این شهر فرهنگ است.

من نوشته ام در مورد NIVA را نجات دهد ما در مرحله مبارزات انتخاباتی قبل و ادامه خواهد داد به انجام این کار برای سال آمده است. من فکر می کردم در مورد مبارزات انتخاباتی در کمی متفاوت نور از هفته گذشته زمانی که من متوجه محلی مستقل نوازندگان بسیج برای حمایت از سیاه و قهوه ای و جوامع است.

پس از مدارس عمومی شیکاگو به طور خلاصه خود را به حالت تعلیق توزیع مواد غذایی در برنامه دوشنبه گذشته محلی نوازندگان در میان بسیاری از کسانی که فنر به اقدام به جمع آوری مواد غذایی (و بودجه برای لوازم اضافی) برای کسانی که در شیکاگو غرب و جنوب به طرف در نیاز. DJ نقدی عصر و رپرهای ریک ویلسون و مت, الهه شعر و موسیقی کمک کرد تا توزیع مواد غذایی را به صدها نفر از مردم در خارج از ادموند برک مدرسه ابتدایی در واشنگتن پارک. اعضای محوری باند بودند بخشی از جان والت بنیاد خوراک سمت غرب ابتکار در Austin در کلمبوس پارک. امروز و فردا خدمه پشت هومبولت پارک Classick استودیو را جمع آوری مواد غذایی و کمک های پولی برای توزیع مواد غذایی آن برنامه راه اندازی شد دوشنبه. من دیده ام نوازندگان درگیر در این تلاش انجام لینکلن در سالن مترو و حداقل یک محل که بسته قبل از این سال (شهرستان که میزبانی سرمقاله روزنامه صبا که همچنین برجسته Noname, Ravyn Lenae, Smino و مونته بوکر در سال 2015). من از ترس چه چیزی می تواند اتفاق می افتد اگر این فاصله نزدیک خوب قبل از همه گیر به پایان می رسد.

من زنده-موسیقی اضطراب در زمان های مختلف تنور دیروز پس از شهر شیکاگو اعلام کرد که معجزه نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. این تریبون گزارش داد که شهردار Lightfoot می گوید: پارک منطقه خواهد شد تمدید قرارداد خود را با معجزه پروموتر C3 Presents سال آینده که نگرانی های من فراتر از احتمال بالقوه از حداقل های مورد علاقه جشنواره مصرف بیش از گرانت پارک تابستان تقویم برای دهه آینده. در سال 2014 زندگی می کنند ملت بزرگترین شرکت چند ملیتی در سرگرمی زندگی می کنند به دست آورد سهام کنترل در C3 Presents, تقریبا چهار سال پس از زندگی ملت ادغام با Ticketmaster. در سال گذشته وزارت دادگستری اعلام کرد که ملت بارها و بارها نقض آن ادغام موافقت نامه در نظر گرفته شده برای ترویج فروش بلیط رقابت; در 2018, AEG ارائه گفت DOJ مقامات که شش نفر از آن سالن بودند گفت: آنها می خواهم از دست دادن بزرگ اجرای برنامه اگر از آنها استفاده نمی کند Ticketmaster به عنوان یک سرویس. (زنده ملت همچنین مدیریت 500 هنرمندان.)

همه از این است که به می گویند که معجزه قرارداد تمدید می آید در زمانی که مستقل سالن در حال مبارزه با انقراض و هنگامی که زندگی ملت در حال حاضر مطرح شده یک تهدید قابل توجهی به فضاهای در شیکاگو است. در اواخر سال 2018 یک گروه محلی مستقل محل صاحبان تاسیس شیکاگو مستقل برگزاری لیگ (با نام مستعار CIVL) به دلیل تهدید کسب و کار خود مواجه نمایندگی از رام امانوئل ردیابی سریع استرلینگ خلیج لینکلن متری مگا توسعه است. به عنوان خوانده شده را علامت Guarino گزارش برای خواننده در ژانویه 2019, Live Nation یک شریک در لینکلن متری. اصلی طرح "محله جدید" گنجانده شده بین سه و پنج سالن که زندگی ملت را به کار گیرند—که ایده شده است اوراق هر چند یک طرح جدید نیست به نور آمده است.

NPR قطعه در NIVA جدید بررسی ذکر شده است که افرادی که در کار موسیقی مستقل ترس که تنها سالن سمت چپ بعد از همه گیر به پایان می رسد خواهد بود کنترل صنعت monoliths از قبیل AEG و زندگی ملت است. من این ترس بیش از حد زمانی که من دیدن Lightfoot تایید این شهر را به قصد ثبت نام جدید معجزه قرارداد, و من امیدوارم که این شهر دارای یک خیریه دست به مستقل سالن که تقویت هویت شهر.

NIVA سایت یک فرم نامه شما می توانید ارسال قانونگذاران به نمایندگی از این فضا. و لطفا ادامه حمایت از سازمان های جامعه کار به نمایندگی از سیاه و قهوه ای Chicagoans نیاز—S. نیکول لین قرار دادن با هم یک راهنمای عالی برای چگونه شما می تواند کمک کند.

v

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن