بيمارستان حمایت دوباره باز نابارا, ساحل, Pensacola, ساحل, 'شرایط'

آنی شاهد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 3:04 PM EDT May 22, 2020مراقبت های بهداشتی رهبران در Escambia و سانتا

توسط ABESTANEWS در 4 اردیبهشت 1399

مراقبت های بهداشتی رهبران در Escambia و سانتا رزا شهرستان با ارسال نامه ای یکشنبه به کمیسیون در هر دو شهرستان گفت: آنها پشتیبانی محدود دوباره باز محلی سواحل سیگنالینگ یک قدم تدریجی بازگشایی اقتصاد در جهانی COVID-19 بیماری همه گیر.

نامه امضا شده توسط علامت فاکنر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت باپتیست مراقبت های بهداشتی;, گی, نورد, مدیر عامل شرکت غرب فلوریدا بیمارستان; سحر رودلف جمهور از معراج مقدس قلب بیمارستان; و داگ آستانه مدیر عامل شرکت سانتا رزا مرکز پزشکی.

این خلاصه ای از مراقبت های بهداشتی رهبران پشتیبانی از بازگشایی سواحل "با شرایط" برگشت از نامه متخصصان پزشکی فرستاده مارس 19 به هر دو شهرستان خواستار کمیسیون به سواحل برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

"نگرانی ما پس از آن (در 19 مارس) بود که ما در حال رفتن به تنها ساحل که باز و به طور بالقوه مثبت بیماران از خارج از جامعه در اینجا خواهد آمد, گسترش آن است, و آن را ایجاد همه نوع از مسائل بالقوه در شرایط افزایش تقاضا و گسترش در جامعه ما" فاکنر گفت: در طول Escambia County کمیسر جف Bergosh را "قهوه با کمیسر" از طریق Facebook Live در روز یکشنبه است. "از آن پس تمام کسانی که در کاهش عوامل تصویب شد و ما دیدیم آنچه که ما تا به حال امیدوار به دیدن: مسطح و خم منحنی."

نامه جدید متحده بيمارستان خوشحالیم که با واکنش جامعه اجتماعی فاصله دستورالعمل و حمایت از "کاهش تدریجی از برخی از محدودیت ها از جمله باز از سواحل است." در این نامه توصیه های زیر محدودیت:

  • مردم هنوز هم نیاز به جمع آوری در گروه های کمتر از 10 نفر و حفظ شش پا فاصله بین هر یک از دیگر
  • کسانی که از "نقاط داغ" به جامعه محلی خود باید قرنطینه برای 14 روز پس از ورود
  • مقامات نیاز به ادامه به نظارت بر تایید و presumptive موارد و ارزیابی مجدد وضعیت در صورت لزوم

در این نامه همچنین گفت که از روز دوشنبه در مجموع 7,326 افراد آزمایش شده در طول هر دو سانتا رزا و Escambia استان ها و 367 شهروندان باید آزمایش مثبت است.

"هنگامی که در مقایسه با دیگر جوامع در دولت و ملت و جامعه ما مستقر شده یک تست جامع زیرساخت است که ما اعتقاد داریم کمک به مسطح منحنی" در این نامه گفت. "ما نیز به سرعت در حال مستقر بستری و سرپایی مراقبت برنامه ریزی, درمان, رژيم افزایش ظرفیت طرح و تلاش برای حفاظت از ایمنی و سلامت از اولین پاسخ دهندگان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی."

Escambia, Santa Rosa استان ها به زودی بحث سواحل

سانتا رزا و Escambia شهرستانهای خود را بسته سواحل موثر در نیمه شب مارس 20 روز پس از دریافت نامه اولیه از بیمارستان.

سانتا رزا شهرستان در حال برگزاری یک جلسه پنج شنبه صبح که طی آن خواهد شد بحث در مورد بازگشایی این سواحل است. Escambia County برگزاری یک جلسه بعدی سه شنبه.

سانتا رزا شهرستان کمیسر سام پارکر در حال حاضر اظهار داشت حمایت خود را برای بازگشایی نابارا, ساحل, ارسال نامه ای به هیئت مدیره هفته گذشته اصرار همکار خود را در کمیسیون به در نظر گرفتن بحث در مورد این موضوع در روز پنجشنبه به طور منظم جلسه کمیسیون.

رئیس هیئت مدیره همین مسی گفت: او می تواند در نظر گرفتن حمایت مجدد دهانه به عنوان به خوبی.

"من فکر می کنم ما قصد داریم به بحث در مورد چگونه ما حرکت رو به جلو با نیمه باز, ساحل," او گفت:, اخبار, مجله روز چهارشنبه. "من فکر می کنم ما در حال رفتن به دنبال در بیشتر از یک بعد از ظهر باز و سپس بر اساس سلامت مدیر گروه ما نظارت است که برای دو هفته و سپس خواهیم دید که چه نوع از تاثیر آن در تست ویروس."

سالتر افزود که مقامات به احتمال زیاد به باز کردن تاریخ May 1.

Coronavirus تعطیلی: Okaloosa, Bay شهرستان رای به بازگشایی سواحل با ساعت محدود. سانتا رزا و Escambia بعدی ؟

Escambia County کمیسر رابرت بندر که نشان دهنده Pensacola Beach تا به حال کمتر قطعی مبنی بر اینکه آیا حمایت از او دوباره باز Pensacola Beach, Perdido کلید سواحل است.

"من فکر می کنم این بستگی به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن," او گفت: با اشاره به جلسه روز سه شنبه. "البته ما در حال برقراری ارتباط با سلامت رهبران و بحث در مورد چیزهایی که با آنها, بنابراین من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به ارزیابی در هنگام تصمیم گیری."

قانونگذاران در هر دو Okaloosa و خلیج شهرستانهای رای دادند روز شنبه به سواحل برای فعالیت های تفریحی. شروع مارس 1, سواحل, در Okaloosa County این صلاحیت را به روی عموم باز از 6:30 تا 9 صبح و 4:30 تا 7 بعد از ظهر روزانه با تمام فعالیت های ساحل مجاز است.

شهرستان خلیج کمیسیون رای به بازگشایی unincorporated سواحل شنی از 6 تا 9 صبح و 5 تا 8 بعد از ظهر جمعه شروع. فعالیت های تفریحی مانند ماهیگیری و قدم زدن در ساحل اجازه خواهد داشت در حالی که در سواحل باز هستند.

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن