بی خانمان در طول یک بیماری همه گیر

صورتش سیگار flanked توسط ستون است که حمایت از "بالا" خیابان ها; 6 آوریل سال 2020 لوید DeGrane این دا

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399
Tay smokes a cigarette flanked by the pillars that support the “Up Top” streets; April 6, 2020 - LLOYD DEGRANE
  • صورتش سیگار flanked توسط ستون است که حمایت از "بالا" خیابان ها; 6 آوریل سال 2020
  • لوید DeGrane

این داستان بخشی از یک بسته بی خانمانی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده همراه با قطعه.

به عنوان محلی و ایالتی و فدرال و مقامات خود COVID-19 پاسخ به یکی از مهم ترین مسائل مدیریت شیکاگو موجود (و مطمئن-to-be-رشد) بی خانمانی بحران است. برآورد 86,000 مردم بی خانمان در شهر, با توجه به شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها. ده ها هزار نفر زندگی می کنند "دو برابر کردن" با بستگان و یا دوستان و بين 5000 و 6000 مردم در خیابان و یا در "congregant" پناهگاه های اضطراری مانند اقیانوس آرام باغ ماموریت یا فرانسیسکن توسعه پناهگاه است.

تا کنون بوده است وجود دارد هیچ تایید یا موارد مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus میان شیکاگو جمعیت بی خانمان. در بیانیه ای به خواننده این شهرستان گفت: وزارت بهداشت اپیدیولوژی "بررسی و پیگیری تمام موارد گزارش شده از COVID-19 درون همه جمع تنظیمات در شهرستان از جمله پناهگاه بی خانمان." با این وجود با استفاده از آزمون در تامین کوتاه مدت و یک قبر عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی در میان این جمعیت و کارشناسان بهداشت عمومی و طرفداران مسکن هستند نیروبخش برای بدترین.

این شهرستان راه اندازی انواع طرح برای کمک به افراد بی خانمان ایمن ماندن و دسترسی به سرپناه در طول بیماری همه گیر. Porta-potties و شستن دست ها در ایستگاه ها نصب شده اند در چند encampments. برخی از 700 جدید پناهگاه تخت ایجاد شده در منطقه YMCAs به کمک موجود پناهگاه های اضطراری پیاده سازی اجتماعی فاصله پروتکل مانند حرکت تخت شش فوت از هم جدا. دو هزار $1,000 مسکن اضطراری کمک مالی ایجاد شد (که در این شهرستان دریافت 83,000 برنامه های کاربردی در شش روز) و بیشتر در خط لوله با جمع آوری کمک های مردمی کمک از خانواده استقلال ابتکار.

صدها محلی هتل اتاق های تعیین شده به عنوان انزوا مسکن, اما در حال حاضر در دسترس برای افراد بی خانمان در تلاش برای دریافت کردن خیابان ها. به جای آنها محفوظ است برای مراقبت از سلامت کارگران و "افرادی که یا باید یک COVID-19 تشخیص و یا کسانی که در انتظار نتایج آزمون, اما که نمی تواند با خیال راحت به خانه بازگشت و نه نیاز به مراقبت در بیمارستان" با توجه به دفتر شهردار.

و پس از مستقیم ترین راه برای به دست آوردن یک سقف بالای سر یکی باقی می ماند از طریق یک موجود سرپناه اضطراری. برای رسیدن به یک پناهگاه مردم را به تماس 311 و یا رفتن به یک ایستگاه پلیس در بیمارستان و یا شهر رها-در مرکز برای ارجاع به یک محل است که می تواند به جای آنها. CDPH صادر کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها و پرسشنامه برای پناهگاه صفحه نمایش هر ورودی فرد برای COVID-19 علائم.

در حالی که برخی کوچکتر پناهگاه را متوقف کرده اند در نظر گرفتن مشتریان جدید برای کمک به محافظت از کسانی که در حال حاضر در مراقبت از خود و دیگران مانند فرانسیسکن توسعه (بزرگترین شهر-تامین سرپناه اضطراری) را در ادامه برای دریافت مهمان. در حال حاضر فرانسیسکن در خدمت 400 نفر در سراسر آن سه سرپناه و امکانات در یکی از جدید YMCA مکان میانجیگری توسط شهرستان.

"ما پروتکل در محل برای ضد عفونی تمام سایت های ما" گفت: لورا رایلی فرانسیسکن مدیر توسعه و بازاریابی است. "کارکنان ما نیز غربالگری برای علائم کروناویروس." رایلی گفت که کمک های مالی از بهداشت شخصی و تمیز کردن وسایل مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه اما که سازمان مدیریت برای تامین تمام مهمانان و کارکنان با ماسک. او افزود که تیم های پزشکی کارگران از مرکز پزشکی دانشگاه راش و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام علامت نظرسنجی و متوسط چک برای هر نفر اقامت در مراکز خود را چندین بار در روز. "ما نمی باید تست بنابراین اگر مردم در حال برگزاری نمایشگاه نشانه ها و علائم سپس آنها را منتقل به یک هتل تعیین شده برای منزوی," رایلی توضیح داد. "و اگر مردم به طور جدی بیمار آنها را منتقل به یک بیمارستان به جای یک هتل است." تا کنون دو نفر که می خواهم به ماندن در فرانسیسکن پناهگاه منتقل شده اند به انزوای اتاق های هتل ها.

با وجود تلاش برای افزایش اجتماعی فاصله و ramped تا پزشکی غربالگری در پناهگاه بسیاری از بی خانمان طرفداران استدلال می کنند که سنتی "congregant" پناهگاه حتی با تخت فاصله دورتر از هم جدا هستند و نه امن در طول یک بیماری همه گیر. "این اتفاق افتاده است در عین حال که تن از مردم در پناهگاه در حال بیمار شدن اما آن را به اتفاق می افتد می گوید:" جولی Dworkin, سیاست, مدیر شیکاگو ائتلاف برای بی خانمان ها. "پناهگاه واقعا نمی باید توانایی به دنبال ایده آل CDC راهنمایی است که جدا شده است."

شیکاگو طرح مسکن ایلینوی بهداشت عمومی انجمن و بیش از 1300 آنلاین طومار امضا کنندگان به نام در شیکاگو سازمان مسکن به حدود 2000 واحد خالی در مسکن عمومی در دسترس برای بی خانمان ها. اما تا کنون "وجود دارد مقاومت کامل در بخشی از چا و انفعال کامل در بخشی از دفتر شهردار" در پاسخ به این ایده گفت: چی مدیر اجرایی لی Levinger.

"بیشتر خالی چا واحد هستند متمرکز در یک یا دو ساختمان اما پراکنده در میان دیگر خانواده و ارشد ساختمان در سراسر شهر و آن را غیر عملی و بیمار توصیه برای خانه گروه از مردم که نیاز به جدا شده و یا قرنطینه با توجه به coronavirus" چا سخنگوی مولی سالیوان نوشت: در بیانیه ای. علاوه بر این که "بسیاری از کسانی که واحد هستند و نه قابل سکونت یا leasable."

سالیوان همچنین نوشت که مسکن کمک تلاش در حال حاضر در حال انجام توسط شهر "طراحی شده برای رسیدگی فوری نیاز در حالی که نه اخلال در چا مسکن روند یا بیشتر گسترش صبر کنید-لیست بار برای مسکن در سراسر شهرستان. این شهر نیست و در حال حاضر فکر چا واحد برای این مداخلات."

سالیوان گفت که خانواده های بی خانمان در این سازمان را در لیست انتظار—در حال حاضر با شکوه 145,000 متقاضیان—در حال حاضر دریافت اولویت زمانی که واحد در دسترس است.

فدرال بسته محرک گذشت در ماه مارس شامل 12 میلیارد دلار برای وزارت مسکن و توسعه شهری برنامه از جمله 4 میلیارد دلار برای بی خانمان کمک و دولت نیز با اختصاص 8 میلیون دلار برای بی خانمان ها و برنامه های. اما سرعت که با این بودجه در دسترس خواهد بود در شیکاگو نامشخص است.

"ما در حال کار برای اطمینان حاصل شود که هر کسی که می توانید قرار دارد چرا که آنها تبدیل به بیمار نمی کند و در نهایت بی خانمان دوباره پس از بازیابی آنها گفت:" Dworkin از CCH. "ما در حال کار بر روی دفاع به استفاده از فدرال بازیابی منابع به مردم به طور موقت واحد مسکن به جای اتاق های هتل و سپس ارتباط آنها را به مسکن دائمی."

در ضمن برای این مردم هنوز در خیابانها و در encampments مبرم ترین نیاز در حال حاضر مواد غذایی است. به عنوان پیاده ناپدید شده اند بنابراین باید کمک های غذایی و تغییر یدکی است که کمک به حفظ این جمعیت است. برخی از سازمان های خیریه که با ارائه وعده های غذایی به مردم در خیابان ها را قطع کرده و عملیات خود را مطابق با, اجتماعی, فاصله دستورالعمل های بیش از حد.

"من را دیده اند بسیاری از افرادی که [باید علائم COVID-19] اما ما شاهد بسیاری از افرادی که با داشتن بسیاری از مشکلات پیدا کردن مواد غذایی" گفت: Noam گرین که منجر شب وزارت خیابان پزشکی توسعه. تیم خود را به سفر در اطراف شهر در تخصصی ون به ارائه مراقبت های بهداشتی خدمات به بی خانمان ها (و می تواند نامیده می شود به عنوان مورد نیاز در 773-256-7549). در حالی که شب وزارت به طور موقت به حالت تعلیق آزمایش HIV در ون و هنوز هم ندارد coronavirus آزمون آن را در ادامه به توزیع مقادیر محدودی از مواد غذایی مانند nonperishable تنقلات و کره بادام زمینی و ساندویچ ژله و همچنین مصرف بیش از حد برگشت مواد مخدر Narcan.

"در بسیاری از مسائل با مردم دسترسی به هر آنچه که مواد مخدر یا الکل آنها ممکن است با استفاده از" گرین گفت. "ما در واقع پیدا کردن که گاهی اوقات که منجر به افزایش در صورت از آنجا که اگر شما را در دوز خود را و پس از آن دسترسی به مواد مخدر دوباره شما بیشتر مستعد ابتلا به مصرف بیش از حد." به عنوان نمایندگی مجاز و اجتماعی فاصله بیش از حد کسانی که ممکن است مایل به استفاده از طلسم خشک خود را به کاهش استفاده از مواد مخدر و یا پاک کردن در حال پیدا کردن آن سخت تر برای دسترسی به سم زدایی خدمات محلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال غرق گرین توضیح داد.

وجود دارد در حال حاضر ثبت شده است شیوع این ویروس در پناهگاه در سان فرانسیسکو و نیویورک. قول طرفداران شنیده از مردم ترک شیکاگو congregant پناهگاه در حمایت از خواب در خیابان ها به خصوص با آب و بهبود است.

"پناهگاه پودر بشکه بشکه آن را واقعا یک برکت و رحمت این همه گیر آمار در بهار و در زمستان" گفت: Levinger. "فاصله تخت شش فوت از هم جدا هنگامی که هر کس با استفاده از همان دستگیره درب و حمام به من به نظر می رسد کمی مانند پنجره پانسمان. این گسل از هر مهمان یا کارگران آن را فقط همه زندگی در یک واقعا فضای تنگ . . . من می دانم که چون من زندگی می کنند در یک کاتولیک کارگر خانه. ما در حال انجام تمیز کردن شدید پروتکل اما آن را به اشتراک گذاشته شده, آشپزخانه, حمام مشترک ما بسته بندی شده در کنار هم ما به اشتراک بگذارید هوا با هم." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب