سلطنتی خود را Bikeness در فرفره پوستر این هفته

برای بزرگنمایی کلیک کنید این هفته, فانتزی, فرفره پوستر است که تنها تا حدودی فانتزی داده شده در هفته گذشته

توسط ABESTANEWS در 4 اردیبهشت 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید ahillfitz_snows_in_april2020_3.png

این هفته, فانتزی, فرفره پوستر است که تنها تا حدودی فانتزی داده شده در هفته گذشته را "بهار" آب و هوا در شیکاگو است. Andrea تپه فیتزجرالد, a Chicago هنرمند و معلم که به تازگی به نظر می رسد در سیاه و سفید "خلاقیت" نمایشگاه در موزه علم و صنعت ایجاد شده در این پوستر با شاهزاده در ذهن است.

از من خواسته فیتزجرالد برای توصیف کنسرت او تصور این پوستر را تبلیغ و او نوشت: "من فانتزی کنسرت خواهد بود شاهزاده و انقلاب در Avalon شاهوار تئاتر در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است. من شده فکر کردن زیادی در مورد شاهزاده از آنجایی که ما شده ایم تحت قرنطینه. این می تواند به دلیل آن را مارس, اما من فکر می کنم آنچه را بالا بردن شیکاگو برای دیدن شاهزاده انجام و دوچرخه سواری در سمت جنوب."

یکی از دلایل این ستون شده است شامل فانتزی فرفره پوستر در طول همه گیر است که اجازه می دهد تا هنرمندان را برای ریختن به نور در علل آنها را عزیز نگه. فیتزجرالد NPO بدانید که برای این هفته است ایمان جامعه از سنت سابینا که از سال 1916 در خدمت مردم Englewood, Auburn, Gresham و سایر جنوبی-سمت محله. "من می خواهم به نشان می دهد اهدا به ایمان جامعه از سنت سابینا در آبرن گرشام است که ارائه رایگان مهد کودک تا 100 کودک در هر روز برای کارگران ضروری," فیتزجرالد می نویسد. "سنت سابینا نیز فراهم می کند مواد غذایی برای 400 خانواده در هر هفته از این پناهگاه در محل آغاز شده است و چراغ امید برای جامعه است."

این خواننده در ادامه به قبول ارسالی فانتزی فرفره پوستر به ویژه در این ستون. برای شرکت لطفا e-mail scollojulin@chicagoreader.com خود را با نام و اطلاعات تماس و اصلی خود را طراحی و یا نقاشی (شما می توانید ضمیمه یک فایل JPG و یا فایل PNG یا ارائه لینک دانلود). ما نمی قادر خواهد بود برای انتشار هر تسلیم است اما ما از ویژگی های به عنوان بسیاری که ممکن است در حالی که این همه گیری همچنان ادامه دارد. تسلیم شما همچنین می تواند شامل یک غیر انتفاعی جمع آوری کمک و یا اقدام کمپین است که شما می خواهم را به توجه خوانندگان ما.

نه هر کس می تواند یک فانتزی, فرفره, پوستر, البته, اما هر کسی با چند دلار به فراغت می تواند حمایت از کار کارکنان در شیکاگو سالن های موسیقی—در اینجا ما لیست جمع آوری اعانه. و فراموش نکنید که رکورد فروشگاه! این خواننده نیز منتشر شده یک لیست از فروشگاه های محلی است که به شما اجازه فروشگاه از راه دور.


هنرمند: Andrea تپه فیتزجرالد
فانتزی GIG: شاهزاده و انقلاب در Avalon شاهوار تئاتر در سه شنبه 4/21/2020
اطلاعات هنرمند: andreahillfitzgerald.com
NPO بدانید: سنت سابیناtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب