HHY و Macumbas موسیقی متن فیلم اتش بازی در پایان جهان

برای بزرگنمایی کلیک کنید HHY & the Macumbas - COURTESY NYEGE NYEGE TAPES

  • HHY و Macumbas
  • حسن نیت ارائه میدهد Nyege Nyege نوار

هیچ فرد معقول می تواند استدلال می کنند در برابر این گزاره است که امریکا در حال گریه کردن برای پاکسازی مراسم آتش. تنها زمینه را برای اختلاف است که من می توانید ببینید نگرانی که نهادهای سرکوبگر تغذیه باید به شعله های آتش ، آن را به عنوان اتفاق می افتد من به تازگی کشف موسیقی متن فیلم فوق العاده برای آتش زدن زندان ها از همه نوع.

HHY و Macumbas را که فقط نوع liberatory موسیقی. این پرتغالی گروه وجود داشته است در یک فرم و یا دیگری از سال 2008 اما من یاد گرفتم که در مورد آنها تنها در ماه گذشته زمانی که کامپالا برچسب Nyege Nyege نوار منتشر شد صدا بردار: ویرایش از اقدامات زنده 2017-2019 در تاریخ 3 ژوئن (من آن را به عنوان بخشی از جولای “Bandcamp روز” شراب خواری). اگر شما می دانید که Nyege Nyege نوار نیز قرار داده و از دو EPs توسط درخشان درام-و-جوی انجمن گروه Nihiloxica که عضویت تقسیم بین اوگاندا و انگلستان و سپس من قصد دارم به خودم تملق گفتن و اعتباری چون من ذکر آن را در این صفحات نه ماه پیش.

مستقر در شهر پورتو و ناشی از آن تأمین هنر جمعی SOOPA, HHY و Macumbas هیچ ثابت عضویت. نه مردم اعتبار در پوشش استتار برداراما من فقط مطمئن شوید که یکی از آنها درگیر شده است از شروع: رهبر گروه Jonathan Uliel Saldanha, هنرمند موسیقیدان و آهنگساز که تاسیس SOOPA در سال 1999. خود را در پروژه های دیگر شامل اکسیداسیون ماشین40 ساعت همهجانبه سر و صدا-و-نور نصب و راه اندازی و مرحله قطعه کوسه: آسمانی Emporium از خیرخواه دانشهای ساختگی اعدام “بدن” ایجاد شده توسط بسته بندی زباله به انسان اشکال است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید A portion of HHY & the Macumbas' stage setup, minus the personnel - COURTESY NYEGE NYEGE TAPES

  • بخشی از HHY و Macumbas’ مرحله راه اندازی منهای پرسنل
  • حسن نیت ارائه میدهد Nyege Nyege نوار

برخی از بخش هایی از استتار بردار ثبت شد در یک باشگاه در بارسلوس دیگران در داخل یک مخزن نفت در تنریف در جزایر قناری; دو آهنگ زنده شامل کمک از بریتانیا دوبله تهیه کننده Adrian شروود. این نیست آهنگ تا آنجا که آنها تشبیهات و چه آنها بیرون کشیدن یک قنات محل پر از دود و دوزخی نور قرمز اما شلوغ با همه انواع و رنگ زندگی است. این هرج و مرج دست چپ سکه از نور روز و استریل gleaming یقه سفید rationalizations برای بهره برداری و نژاد پرستی و نسل کشی و محیط زیست آخرالزمان.

دیوانه وار, جهش چرخه از دست طبل و دام مجموعه ای درهم و برهم کردن در یک متراکم polyrhythmic بافت زیر شوم اسمیر و فریادهای برنج در حالی که جوی انجمن وزوز و پالس و یک درام ضربه throbs مانند ضربان قلب خود را هنگامی که شما می تواند احساس آن را در چشم خود را. همه چیز غرق در “جمجمه غار اکو” به عنوان Saldanha آن قرار می دهد. “آن را همراه با یک عشق برای ترنس مغایرت و فشار صدا,” او توضیح می دهد.

من به خصوص دوست دارم جابجا اثر از موسیقی های متعدد به طور همزمان میزان سوخت و ساز. لایه های کوبه ای گاهی اوقات فاز با یکدیگر و یا لغزش در داخل و خارج از سنکرون; شاخ حرکت با شکوه تقریبا funereal شور و مشورت در حالی که هر چیز دیگری جوش با آشفته از خشم. همه ما باید در حال حاضر بزرگترین اتش پس از انفجار بزرگ بنابراین ما می توانیم تمام رقص در اطراف آن است. v


شنونده بارگیری در این نمونه از موسیقی خواننده کارکنان را دوست دارم. مطلقا هر چیزی می رود و شما می توانید با ما در رسیدن به thelistener@chicagoreader.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو