در اینجا takeaways کلیدی از Kitsap پدر و مادر مورد بررسی همه گیر در بازگشت به برنامه های مدرسه

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 2:52 PM EDT Jul 1, 2020جنوب KITSAP -- یک بررسی اخیر از بیش از 2100 خانواده های

توسط ABESTANEWS در 11 تیر 1399

جنوب KITSAP -- یک بررسی اخیر از بیش از 2100 خانواده های جنوبی Kitsap منطقه مدرسه نشان می دهد که تمیز کردن روزانه و مطابق با اصول بهداشتی از کلاسهای درس و تجمع فضاهای همراه با آماده در دسترس بودن از ضد عفونی کننده دست عوامل که بیشتر به شدت به پدر و مادر' سطح راحتی با فرستادن فرزندان خود به مدرسه از این سقوط.

نگرانی در مورد اجباری ماسک یک موضوع مشترک میان پدر و مادر مورد بررسی در جنوب Kitsap و برمرتون در مورد بازگشت به مدرسه برنامه.

مسئولان مدرسه در Kitsap و شمال ماسون شهرستانهای استان در حال چکش کردن اطلاعات برای طیف وسیعی از گزینه های آنها به احتمال زیاد عرضه و از همه-مدرسه آنلاین به نوعی از "هیبرید" یادگیری با دانش آموزان در ساختمان نیمه وقت — زیر COVID-19 پیشگیری از دستورالعمل های صادر شده در اوایل این ماه توسط دفتر سرپرست آموزش عمومی.

اگر چه مدارس دولتی رئیس کریس Reykdal در ژوئن 11 گفت مناطق به طرح بازگشت به کلاس های درس در سقوط او روشن در ژوئن 20 که محدودیت های اجتماعی فاصله ایجاد یک مدل ترکیبی با تقسیم برنامه ریزی سناریو به احتمال زیاد.

"این است که هر دانش آموز تنها به آینده ؟ پاسخ ساده است بسیار بعید و تقریبا غیر ممکن است" Reykdal گفت: در یک آدرس ویدیویی. "آن را به نگاه واقعا متفاوت سال آینده آن را برای رفتن به متفاوت از یک جامعه دیگر است."

شمال ماسون است و با توجه به یک مدل که در آن کودکستان تا کلاس دومی ها حضور در مدرسه تمام وقت, سرپرست دانا Rosenbach گفت: خانواده ها در یک ویدئو کنفرانس دوشنبه. سوم - از طریق 12-کلاس را دو روز در هفته و مطالعه آنلاین بقیه از زمان. خانواده (و کارکنان) باید همه گزینه آنلاین باید نیازهای جسمی خود و یا به راحتی سطح تقاضای آن است.

جنوبی, Kitsap, برمرتون و شمال ماسون مدارس در انتظار پاییز حاضر برنامه ای برای تصویب هیئت مدیره در ماه جولای. OSPI و مقامات بهداشتی باید ثبت نام کردن در برنامه بعد از دو هفته قبل از روز اول مدرسه.

"ما درک می کنیم چقدر نگران کننده این است که به خانواده ها و کارکنان به جزئیات در مورد چگونگی مدارس به کار گیرند در پاییز" گفت: کارن Bevers, برمرتون منطقه مدرسه سخنگوی. "اما آن را به زمان می گذرد و بسیاری از بحث متفکر برای توسعه برنامه های دقیق که با ایمنی و بهداشت دستورالعمل های مشخص شده توسط OSPI."

Bevers گفت: کارهای زیادی است که در "پشت صحنه" مانند ارزیابی ظرفیت کلاس های درس و برنامه ریزی برای حمل و نقل, مدرسه, وعده های غذایی, تکنولوژی و خدمات وادار سازد.

مناطق دیگر هنوز نهایی جدول زمانی برای انتشار برنامه های خود هستند اما در آهنگ های مشابه با کارگروه ها از ذینفعان مشاوره در تدارکات و نظرسنجی از والدین تکمیل و یا در آثار.

تقریبا 75% از جنوب Kitsap بررسی پاسخ دهندگان گفت: تمیز کردن روزانه و مطابق با اصول بهداشتی بودند عوامل که افزایش راحتی خود را با بازگشت به مدارس در پاییز; 74 درصد مشخص شده ضد عفونی کننده دست در نظرسنجی که از مردم می خواست که به "چک کنید که اعمال می شود." علامت چک از کارکنان به دنبال در حدود 50 درصد و اجباری علامت چک از دانش آموزان انتخاب شدند نزدیک به 44%. حفظ اجتماعی فاصله trailed در 32 درصد است.

در جداگانه سوال تنها حدود 30 درصد از پاسخ دهندگان گفت: این امر افزایش سطح راحتی به کارکنان و دانش آموزان پوشیدن ماسک. آن را تا حدودی از یک مسئله پس از دولت دستورالعمل های تماس برای همه بازگشت به مدرسه به پوشیدن ماسک مگر بالینی دلیل آنها قادر حتی جوانترین کودکان.

نظرات ارسال شده ناشناس با این بررسی نشان داد در میان دیگر روند مقاومت به نیاز بچه ها به پوشیدن ماسک.

"باز مدارس در پاییز. اگر فرزندان من هستند و نیاز به پوشیدن ماسک یا معلمان فرزندان من را نمی خواهد حضور در مدارس دولتی. این مسخره است! با تشکر از شما" یک پدر و مادر گفت.

سرپرست تیم فصل زمستان گفت: این بررسی در نظر گرفته شده بود به "دما" از پدر و مادر' افکار در فرستادن فرزندان خود به مدرسه است. این بررسی نشان داد برخی از نگرانی در بخشی از پدر و مادر است. حدود 30 درصد نیست پاسخ "بله" به سوال "آیا شما قصد ارسال فرزندان خود را به مدرسه این است؟" نزدیک به 27 درصد (26.5%) مطمئن بودند; فقط بیش از 2 درصد گفت: آنها به دنبال جایگزین گزینه های آموزش و کمتر از 1% (0.99%) گفت: "هیچ."

جنوب Kitsap معلمان و سایر کارکنان در یک جداگانه بررسی بیان طیف وسیعی از نگرانی ها در مورد بازگشت به فرد در آموزش. برخی از معلمان نگران پدر و مادر است که فرزندان خود را به مدرسه بیمار است. چگونه به نگه داشتن کلاس های درس و سایر مناطق پاک کردن یک موضوع در محدوده زمانی معین. برخی از رانندگان اتوبوس گفت: آنها برای پیدا کردن آن سخت به رانندگی با یک ماسک. دیگر اعضای هیات گفت: آنها آماده بازگشت به مدرسه و تا به حال هیچ نگرانی.

Bevers توصیف چهار takeaways کلیدی از برمرتون منطقه مدرسه های اخیر پدر و مادر نظرسنجی:

  • پدر و مادر می خواهید یک انتخاب صرف نظر از آنچه در این منطقه برنامه ریزی برای فرد در مدرسه در مورد آنها راحت نیست فرستادن فرزندان خود به مدرسه.
  • بسیاری از والدین نگران این دستور برای دانش آموزان و کارکنان به پوشیدن ماسک.
  • پدر و مادر نگران در مورد بچه های خود را در همان برنامه اگر منطقه تصمیم می گیرد به تقسیم دانش آموزان به گروه های به حداقل رساندن تعداد در ساختمان در یک زمان.
  • بسیاری از والدین احساس می کنم به شدت در مورد اهمیت و نیاز به صورت چهره به چهره آموزش و تعامل اجتماعی است که کودکان در مدرسه.

زمستان گفت: در آخرین جلسه هیئت مدیره مدرسه در جنوب Kitsap منطقه مدرسه نیاز به انعطاف پذیر و آماده برای تغییر به عنوان تغییر شرایط با ویروس.

این distrct در حال توسعه طیف وسیعی از گزینه های که در آینه دولت چهار فاز coronavirus طرح بازیابی: همه-از راه دور, یادگیری "حاوی" یادگیری با دو روز چهره به چهره آموزش "بیشتر از مدل معمولی با برخی از محدودیت ها" و "ترین مدل معمولی."

"من فکر می کنم وجود دارد به برخی از انعطاف پذیری کارکنان و دانشجویان و خانواده های particularily به دلیل وجود پتانسیل سنبله" زمستان گفت. "ما می تواند گزاف گویی از یک فاز دیگر و ما فقط نیاز به آماده می شود که."

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن