هریسون ایجاد کرد Center برمرتون مقامات پرده طرح اولیه برای soon-to-be خالی بیمارستان منطقه

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 4:41 PM EDT Jun 17, 2020برمرتون را eastside به زودی خداحافظی به آن بیمارستان

توسط ABESTANEWS در 29 خرداد 1399

برمرتون را eastside به زودی خداحافظی به آن بیمارستان و آن بیمارستان به نام آن است.

اما هریسون نام شده مرتبط به بیمارستان برای بیش از یک قرن می تواند به چوب در اطراف به عنوان برنامه ریزان شهرستان حرکت به جلو با برنامه های بلند مدت برای تبدیل این منطقه به یک مرکز اقامتی.

با آن گسترش سیلوردل بیمارستان میله میله برای باز کردن این سقوط هریسون پزشکی مرکز در حال حاضر رسما شناخته شده به عنوان سنت مایکل شروع خواهد شد یک سال طولانی گذار به دور از آن برمرتون تسهیلات. در چند سال آینده مقامات می گویند بیمارستان برمرتون ساختمان را به طور کامل ببندید.

بیش از سال گذشته برمرتون کمیسیون برنامه ریزی شده است به دنبال چیزی برای انجام با 80 هکتار در اطراف بیمارستان, شناخته شده به عنوان Eastside مرکز اشتغال است که در حال حاضر در خدمت یک مرکز خدمات پزشکی در این شهرستان است.

در جلسه دوشنبه شب برمرتون برنامه ریزی مقامات رونمایی اولیه ى برنامه ای برای تبدیل این مرکز به یک چند استفاده از منطقه مسکونی با تمرکز بر جدید با چگالی بالا آپارتمان و چند خانواده مسکن و مخلوط با استفاده از فضای خرده فروشی.

"با هریسون بیمارستان ترک شهر برمرتون ما می دانیم ما باید یک فرصت برای سعی کنید برای کمک به تنظیم این منطقه گفت:" آلیسون Satter این شهر مدیر برنامه ریزی. "این واقعا یک فرصت خوب برای ما این یک مسیر جدید است."

در بسیاری از راه های این منطقه است که نخست املاک و مستغلات با منظره بندر واشنگتن باریک و دسترسی سریع به یک شاهراه ویتون راه است. Satter می گوید او پیش بینی ساکنان پیاده روی یا دوچرخه سواری بین وارن و Manette پل توقف در طول راه در یک کتابفروشی یا یک اطاق نشیمن بستنی.

اما یکی از جنبه های که به نظر می رسد نمی خواهد تغییر دهید ؟ این منطقه روابط به هریسون خانواده بودند که ابزاری در ایجاد برمرتون بیمارستان و بعدها تبدیل به تسهیلات اسم.

چند تن از اعضای کمیسیون برنامه ریزی شناور خواستار فضای هریسون مرکز روستا قصیده به این منطقه غنی از تاریخ است. که می آید در پی هریسون تغییر نام به سنت مایکل مرکز پزشکی — یک حرکت طراحی شده به چین تاسیسات زیر آن شرکت مادر چی فرانسیسکن.

"من شخصا غم از دست دادن هریسون نام" جف کولین یک برنامه ریزی کمیسیون و رئیس جمهور از Kitsap تاریخی جامعه است. "من فکر می کنم این امر می تواند شرم آور است که نام خود را به بود از دست داد. بنابراین این امر می تواند یک راه خوب برای اطمینان حاصل شود که هریسون نام رو به جلو است."

کمیسیون برنامه ریزی خواهد شد و ارائه آن توصیه در مورد منطقه در ماه ژوئیه با تصویب نهایی توسط برمرتون شورای شهر انتظار می رود در پاییز.

به عنوان واقعی برمرتون بیمارستان وجود دارد هنوز هیچ مجموعه قصد دارد در مورد آنچه به انجام این کار با ساختمان عظیم. چی فرانسیسکن کرده اند به فروش برمرتون پردیس, اما آنها می گویند وجود ندارد و در عین حال هر کسی که مایل به خرید آن است. در صورتی که باقی می ماند این مورد ساختمان خواهد شد به احتمال زیاد پاره کردن ارائه یک لوح سفید است که ممکن است جذاب تر برای توسعه دهندگان.

"ما هنوز نمی دانیم که آیا آنها در حال رفتن به ترک بسیاری خالی از این که آیا آنها در حال رفتن به ترک یک ساختمان خالی" نیک Wofford صندلی از برنامه ریزی کمیساریای. "هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن