خلیج فارس نسیم باغ وحش استقبال بازدید کنندگان دوباره, اما, با, جدید, منحصر به فرد برخورد

لایحه Vilona ویژه به اخبار مجلهمنتشر شده 12:26 PM EDT مه 1 سال 2020در یک سرپرست اصرار, Kiboka یک از 3000 پوند

توسط ABESTANEWS در 12 اردیبهشت 1399

در یک سرپرست اصرار, Kiboka یک از 3000 پوند نیل Hippopotomus پشت سر هم از لب شور تالاب در زیر به بقیه عظیم آن سر در خانه های تازه ساخته شده عرشه مشاهده لبه برای لذت بردن از اواسط روز میان وعده.

دهان باز و دندان های درخشان وجود دارد ماشین هضم تازه قطعه قطعه سیب قاچ بخشی از رژیم غذایی روزانه و سپس به بقیه با خود را حتی بزرگتر, زن کرگدن همراه کلئوپاترا در همینطور نوه ها از حوضچه.

"من بیشتر برای شما دوستان گفت:" جیمی مک مستر, دستیار مدیر/عمومی متصدی برای خلیج فارس نسیم باغ وحش در نشان دادن باغ وحش, جدیدترین علاوه بر این به کرگدن زیستگاه.

"من فکر می کنم این خواهد بود که واقعا خاص برای ما باغ وحش," او گفت:. "در کشور من نمی فکر می کنم شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مکان ها برای انجام این کار," او گفت:. "آنها در واقع بسیار خوشحال برای دیدن مردم و من فکر می کنم آنها در حال نشان دادن است."

آغاز روز جمعه است که می تواند دوباره اتفاق می افتد.

توقیف پس از 23 مارس به عنوان بخشی از پاسخ به کروناویروس همه گیر خلیج فارس نسیم باغ وحش شروع به پذیرش بازدید کنندگان در ساعت 9 صبح جمعه.

وجود خواهد داشت چند فاصله اجتماعی دستورالعمل و بازدید کننده محدودیت تمرین از جمله فاصله بین نگه داشته می شود بازدید کنندگان است.

اما 1,000-به علاوه حیوانات در دقت طراحی شده و شاخ و برگ ضخیم پارک قادر خواهد بود به تجربه روزانه دوباره ،

"ما حیوانات هستند افراد متخصص ناظران گفت:" کتی مسی, حفاظت, متصدی در حال حاضر در سال چهارم با خلیج فارس نسیم باغ وحش و خواهر ملک, آلاباما, سافاری پارک در نزدیکی مونتگمری آلاباما است که یک درایو-از طریق باغ وحش را تجربه کنند.

کامیون مواد غذایی: ابتکار عمل را از گزینه های به Beulah از طریق کامیون های مواد غذایی تبدیل به یک ضربه

Pensacola رستوران نگاه بازگشایی: Pensacola رستوران ها به دنبال فاز یک به منظور سرعت خود را

Pensacola, شهرستان آینه وزارت امور خارجه: Escambia County, Pensacola به دنبال فاز اول DeSantis' coronavirus بازگشایی طرح

"با (حیوانات) آن را تقریبا مانند 'که خاموش کردن تلویزیون است؟' من همیشه فکر می کنم حیوانات جهان را بهتر دوره است. برای ما آنها تبدیل به بخشی از یک خانواده است. ما یک خانواده در اینجا."

در شش هفته گذشته به 40 کارکنان در خلیج فارس نسیم باغ وحش کار کرده اند به عنوان اگر آن را به عنوان کسب و کار عادی. آنها در تعامل با حیوانات ساخته شده مطمئن شوید که محیط اطراف را به خوبی حفظ spruced تا مناطق مختلف و نگهداری حیوانات امن و محتوا.

"که گفت: در مورد نمایش باید تغییر نمی کند در اینجا در باغ وحش" مسی گفت. "همه کارکنان ما در آمده است. و ما حیوانات برای مراقبت از اینجا. حفاظت متوقف نمی هنگامی که درب بسته است.

"ما باید به شدت در خطر انقراض, حیوانات در اینجا است که ما به تلاش های حفاظت در هر روز است. بنابراین کارکنان ما هنوز یک کار را هر روز انجام دهید.

"ما هیجان زده به بازگشایی برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما اینجا انجام می دهیم."

خلیج فارس نسیم باغ وحش ارائه می دهد بسیاری برای به اشتراک گذاشتن.

چند باغ وحش یک هکتار زیستگاه به طور خاص طراحی شده برای دو رود نیل اسب آبی که بزرگتر از دو کرگدن گونه و با ریشه های در ماقبل تاریخ قدمت 55 میلیون سال پیش.

دو آفریقایی بومی پستانداران — سومین زمین گونه پستاندار در جهان — می تواند مصرف به اندازه 150 پوند از مواد غذایی در هر روز بسیار از آن لذت می برد در شب زمانی که همه اسب های آبی می خواهم به خوردن. Kiboka است که 24 سال است. کلئوپاترا 34. اسب های آبی می توانند زندگی خوبی را در 50s.

"این واقعا یک گونه خاص است که هنوز بسیاری از باغ وحش ها در جهان دارند," مسی گفت. "ما واقعا خوش شانس به آنها را داشته باشد. آنها همیشه دسترسی به مواد غذایی است. آن را مانند یک رایگان-بوفه ایستاده 24 ساعت در روز است."

بعد از این تابستان باغ وحش امیدوار اجازه می دهد تا بازدید کنندگان به رزرو بلیط برای هزینه های اضافی برای ایستادن با مک مستر و یا دیگر مراقبان در 11:30 صبح و 3:30 p. m. برای کمک به تغذیه دو اسب آبی. این اجازه خواهد داد که انسان نادرترین از نزدیک برخورد با یک گونه در معرض خطر.

این نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر با توجه به فاصله اجتماعی و نگرانی است. در گذشته چند ماه از باغ وحش ایجاد کرگدن ایستگاه رودخانه به عنوان یک عرشه مشاهده برای بازدید کنندگان. کرگدن است سواحیلی مدت برای کرگدن.

"من فکر می کنم این خواهد بود که واقعا خاص برای ما باغ وحش. در کشور من نمی فکر می کنم شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از مکان ها برای انجام این کار" مک مستر گفت.

"در طبیعت اسب آبی را آب پز شده و لاشه آنها در سمت چپ وحشی که در آن دیگر از اسب های آبی را خورده اند و قرارداد Anthrax," مسی گفت. "مقدار زیادی از اسب آبی کشته شده اند با توجه به سیاه زخم.

"ما می خواهیم به منظور بالا بردن آگاهی عمومی در یک راه سرگرم کننده که در آن مردم می توانند آنها را از نزدیک ببینید چقدر سرد هستند و به همین دلیل آنها می خواهند ما را به کمک به آنها را ذخیره کنید. پول از این برخورد به ما کمک خواهد کرد به طور مستقیم به حفاظت از محیط زیست."

این باغ وحش در فضای باز قطار که حمل و نقل بازدید کنندگان به یک منطقه از پارک که در آن اسب آبی قرار دارد, عبور از چند جزیره دیگر مناطق با حیوانات نادر را ببینید.

این باغ وحش دارای یک گروه از کرگدن سفید در اندازه های مختلف در 10 هکتار زیستگاه. کرگدن سفید, بزرگترین کرگدن گونه با مردان با وزن بیش از 5000 پوند است و در جهان دومین زمین پستاندار در پشت بوش آفریقایی فیل.

"بسیاری از آنها عشق را فقط در اطراف رول در گل و لای و پوشش خود را به دلیل است که عمل به عنوان یک صفحه نمایش خورشید برای آنها" مسی گفت.

در طرف دیگر که در این نمایشگاه از هم جدا شده توسط آب است که یک اورانگوتان نمایشگاه که سه اورانگوتان ورجه ورجه کردن در میان ضخیم درختان و دیگر مناطق بازی. یکی از کسانی که متظاهر به هنر جهان اول اورانگوتان نر متولد شده از طریق کمک به تولید مثل.

Arty می ایستد به صورت مصنوعی تولید مثل فن آوری است. این باغ وحش فقط اضافه اورانگوتان نمایشگاه در ماه ژانویه است.

"این یکی از جواهرات تاج و تخت پارک" مسی گفت. "وجود دارد کمتر از 300 اورانگوتان در باغ وحش در تمام آمریکای شمالی است."

به عنوان قطار حرکت می کند, پس از انجام نزدیکی حیوانات مثل rheas یک آمریکای جنوبی پرنده مربوط به شترمرغ خانواده است. همچنین نزدیک هستند تامسون غزال دیگری در معرض خطر آفریقایی گونه است که می تواند در سرعت اجرا تا 60 مایل در ساعت که اجتناب از شکار.

"خلیج فارس نسیم باغ وحش یکی از بهترین حفاظت پرورش برنامه در کل کشور گفت:" مسی که فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا و متخصص در عجیب و غریب حیوانات, آموزش های مدیریت.

در نزدیکی شتر نمایشگاه در پایان یکی از باغ وحش سه گوریل دشت از جمله نقره ای-کوهان دار نر Babooka که 24 سال است.

پنجشنبه به عنوان باغ وحش آماده شده برای افتتاح این گوریل به خصوص فعال خود را باز محدوده در حال اجرا با اندام درخت و حلق آویز از خود بازی ایستگاه که شامل گوریل اندازه هممککس.

"آنها از دست مردم" مسی گفت. "شما راه رفتن ما زرافه و شما فقط می توانید آن را بشنود گفت:" من می خواهم برای دیدن ، به خصوص گله حیوانات, چرا که آنها به آن استفاده می شود. ما بخشی از گروه خود است."

مسی گفت: کارکنان باغ وحش گرفته شده متعدد اقدامات احتیاطی برای حفظ همه حیوانات سالم است. او گفت: گوریل پس از نزدیک به انسان می گرفتن حتی یک سرماخوردگی از انسان سرپرست.

بسیاری از حیوانات از جمله باغ وحش 24 سال ببر در آن نمایشگاه و فلامینگو های صورتی و بز در تغذیه منطقه رویت شد به مردم دوباره جمعه است.

"ما امنیت عمومی کارکنان ایمنی و ایمنی حیوانات در حال شماره 1 چیزهایی که شما در مورد فکر می کنم هنگامی که شما باید یک باغ وحش محیط" مسی گفت. "فرهنگ شرکت ما این است که ما می خواهیم به مردم به عنوان نزدیک به حیوانات به عنوان امکان پذیر است در حالی که نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. ما احساس می کنیم اگر مردم توسعه ارتباط با آنها می خواهید به آنها را ذخیره کنید."

لایحه Vilona بازنشسته است Pensacola اخبار, مجله ورزشی نویس و زمان نویسنده ارشد Pensacola آبی Wahoos/Studer55. او را می توان در رسید bvilona@bluewahoos.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب