رشد عجیب و غریب با سیمز

من ده سال از زمانی که دنیای مجازی سیمز منتشر شد. پس از ظاهر CD به کامپیوتر رومیزی در زیرزمین خانه پدر و مادر,

توسط ABESTANEWS در 8 خرداد 1399

من ده سال از زمانی که دنیای مجازی سیمز منتشر شد. پس از ظاهر CD به کامپیوتر رومیزی در زیرزمین خانه پدر و مادر, ساعت خواهد به راحتی عبور تمام زندگی خواهد بود زندگی می کردند. واقعیت منتقل سریع در سیمز زمان. ساختمان خانه رویایی من ساخت من خانواده جعلی (با گاه به گاه قتل توسط آتش) و وادار کردن همه به "هورا" به برخی از بهترین خاطراتی.

سیمز منتشر شد در سال 2000 که به معنی من شده است بازی سیمز برای 20 سال است. این حق رای دادن در همه آن های مختلف بسته های توسعه و منتشر شده است یک منبع ثابت از سرگرمی برای من برای فرار از واقعیت. شما اساسا بازی خدا در سیمز به عنوان شما دستور آواتار خود را به استفاده از حمام طبخ غذا به خواب رفتن و پیدا کردن یک شغل. سیمز می توانید گرفتن در آتش در حالی که پخت و پز نان تست فرانسوی, شاش خود را دریافت سرقت و داد شما اگر همه چیز را در راه خود را. این یک کار دشوار بودن خدا. Lizzy Dening می نویسد: در iNews, "بیبی بومر-طراحی دنیای سیمز به نظر می رسید برای تضمین مفاهیمی مانند یک نردبان شغلی و مالکیت خانه که دو دهه بعد به نظر می رسد عجیب و جالب برای اکثر millennials."

در قرنطینه همه ما به نظر می رسد به بازگشت به دوران کودکی یا منافع. این که آیا آن را پازل رنگ آمیزی کتاب گر چه هنر نقاشی و یا بازی های ویدئویی ما همه قفل منطقه ای از مغز ما که hunkering پایین سرمایه گذاری در یک پروژه و تماشای ساعت منتقل می کند. برای من و برای بسیاری از مردمی دیگر بازی های ویدئویی بودند آشکار گزینه ای به افراط در.

به عنوان یک بچه من هرگز علاقه مند به پسران است. من تا به حال یک Alanis Morissette پوستر بر روی دیوار من چون من می خواستم به رابطه جنسی با او نیست چون من بت خود را. از سوی دیگر وسواس من با دیدن مانند Gavin Rossdale شد چون من می خواستم به ژولیده rockstar من نمی خواهم به او را ببوسد. من می خواستم به اجرا در اطراف با پیراهن من خاموش نواختن گیتار ، اما در چنین سن مناقصه ها و مزایده در جنوب محافظه کار من هرگز در نظر گرفته شده اقدام به بر من queerness. اولین بوسه من بود, در واقع, یک دختر است. ما خار آن را فقط به عنوان تمرین. اما پس از آن من را بوسید چند دختران بیشتر است. در سیمز بعد از مدرسه من را برای حرکت به پایه سوم با محله من سیم کارت علاقه عشق (نزدیک مدل پس از یک زندگی واقعی له). برای کسانی از شما که نمی دانم آن را به نام woohooing در سیمز جهان و در اوایل بازی نسخه آن همه اتفاق افتاده در یک قلب به شکل ارتعاشی تخت. من رسما یک gaymer. با همان شخصیت در سیمز انقلابی بود برای فرزند من-مغز است. عجیب و غریب لحظه های با سن و سال من در آورده احساس شرم و گناه و سردرگمی است. من هرگز در مورد آن صحبت کردیم با هر یک از آنها, آن را تقریبا به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است. حتی در حال حاضر من به عنوان یک کاملا مستقیم برای تقریبا همه از هم سن و سالان من و همکاران و خانواده و دوستان. در سیمزمن می تواند—و هنوز هم می تواند زندگی می کنند من عجیب و غریب ، وجود دارد هیچ قانون برای من و سیمز. ما خوش و خرم زندگی می آزادانه و برای زنان مردمی و پسر.

Electronic Arts منتشر شد پوشش آن هنر برای سیمز 4 سال گذشته و به ویژه برای اولین بار هم جنس لزبین, زن و شوهر است. این نسخه جدید همچنین شامل gender-neutral حمام و غرور ماه گزینه در حالت ساخت. در جدیدترین بازی سیمز 4, my child (استرودل نام بعد از من IRL گربه) دارای یک پرچم رنگین کمان را حلق آویز در اتاق. اخیرا روسیه اضافه شده R18+ بر روی سیمز 4 با توجه به قانون محدود کردن روابط هم جنس به افراد زیر سن قانونی. تاریخ عجیب و غریب تکامل در سیمز در حال رشد بوده است. در طول بازی اصلی ایجاد همجنسگرا مهندس جیمی Doornbos رفت به کد بازی—کاملا سرکش و بدون مشورت با کسی و برنامه ریزی شده این بازی اجازه می دهد تا روابط هم جنس. در سال 1999 E. A. نمایشگاه یک دمو از این بازی به نمایش ناخواسته عروسی با دو هم جنس شخصیت های که تا به حال سقوط در عشق است. آنها عاشقانه بوسید در مقابل مخاطبان زنده و اساسا تغییر عجیب و غریب شخصیت های در بازی برای همیشه لطفا برای. در سال 2009 The Sims 3 اجازه ازدواج همجنس قبل قانونی از زندگی واقعی برابری ازدواج توسط شش سال است. اساسا هر سیم کارت ، آنها می توانند ازدواج cohabitate, ترجمه و بچه ها با هم. همه از این است که به می گویند که سیمز حق رای شد و رادیکال در بازی های ویدئویی به عنوان اوایل 2000s هنوز هم مضطرب در مورد queerness. اما این عجیب و غریب دنیا, بعد از همه.

همجنسگرا بودن امن بود در سیمز. من از همان سیمز آتش یک رابطه به من داد همان احساس است که من هنگامی که به دنبال در ارتباط بین Xena و گابریل (به عنوان مرجع در مورد شما را فراموش کرده). آن را خطر ناک برای کشف تمایلات جنسی من و همچنین فقط یک زندگی عادی-باسن زندگی در یک بازی ویدیویی. آنچه من فکر می کنم بسیار ویژه ای در مورد این بازی این است که تمام این عجیب و غریب زندگی می کنند اتفاق می افتد در یک کوکی-برش چشم انداز حومه داخلی, شیوه زندگی که در آن سیمز اختصاص داده و شغل و پول و سپس می میرند.

در جدیدترین قرنطینه تلاش من دانلود کردم کج بیل زدن آن را وزارت دفاع است که اجازه می دهد تا من سیمز به کارگران جنسی و انجام اعمال جنسی برای پول نقد. من انجام سکس دهانی, در یک رابطه, شبح که نگه می دارد در کمین در اطراف خانه من. من تعارف در بازی. و من قطب رقصید با یک بشقاب اسپاگتی در دست من است. سکس عجیب و غریب مثبت هویت کاملا بودن احساس خشنودی در سیمز بهشت.

به عنوان یک بزرگسال, من خودم عجیب و غریب کشورهای مستقل مشترک المنافع-زنی که اتفاق می افتد به در حال حاضر در عشق با کشورهای مستقل مشترک المنافع ، من تجربه زندگی واقعی woohooing با زنان طوری ساخت که سحر و جادو اتفاق می افتد در سیمز حمل نمی کند همان وزن از هیجان است که از آن استفاده می شود. اما در هر حال حاضر و پس از آن من پیدا کردن یک آواتار جدید به بوسه و من به ارمغان آورد به اوایل احساسات جنسی من بیداری.

این که آیا آن را سیمز قرون وسطی یا سیمز معروفشما می توانید گرفتن من با این انجمن در کنار درب و وارد شدن به یک نزاع و جدال با my lover (polyamory نیست به طور کامل پذیرفته نشده است). سیمز نه تنها باعث ایجاد عجیب و غریب مدینه فاضله من شده است به جستجو برای آن را شامل درام من نمی خواهم IRL. بازی ارائه می دهد هر گونه هویت به دنبال هر شیوه زندگی, ظاهر, و ارتباط آنها تمایل. دیجیتال (persian) همواره یک پناهگاه امن برای هزاره بدون مو, کیرخوری, و من سیمز برای تشکر از من اوایل مقدمه.

کمان عشق depwa Sims (ترجمه: من شما را دوست دارم سیمز). vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن