گراهام: به تعویق انداختن سقوط ورزش ممکن است به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر

جف گراهام Kitsap Sunمنتشر شده 2:19 PM EDT Jul 8, 2020به عنوان یک ورزش نویسنده هیچ کس می خواهد برای دیدن high s

توسط ABESTANEWS در 18 تیر 1399

به عنوان یک ورزش نویسنده هیچ کس می خواهد برای دیدن high school sports بازگشت به یک برنامه عادی بیشتر از من. من احتمالا لازم نیست که به توضیح دهید که چگونه به چالش کشیدن آن سعی شده است به انجام کار من برای چهار ماه گذشته در ورزش جهان دستبند با COVID-19.

که می شود گفت, من نمی تواند کمک کند اما واکنش skeptically به اخبار که از شکست سه شنبه شب که واشنگتن Interscholastic فعالیت های انجمن هیئت اجرایی است که امید بستن به فشار شروع دبیرستان سقوط ورزش از عادی اواسط آگوست تاریخ شروع به اوایل سپتامبر: به طور خاص سپتامبر. 5 برای فوتبال و هفت. 7 برای تمام ورزش های دیگر (صلیب کشور, والیبال, پسران, تنیس, فوتبال دختران, دختران, شنا/غواصی).

"این صفحه را به ادامه کار با کارکنان عضو مدارس و سازمان های دولتی برای نظارت بر تاثیر COVID-19" این WIAA گفت: در یک نسخه. "هیئت مدیره قصد دارد به آن بیانیه بعدی در مورد شروع پاییز ورزشی در جولای 22 زیر آن برنامه ریزی شده بعدی نشست."

در سمت به علاوه آن را به خوبی به شنیدن این که دولت حاکم بر بدن برای ورزش دبیرستان است که هنوز عامل با انتظار است که وجود خواهد داشت برخی از مرتب کردن بر اساس از فصل پاییز است. در عین حال این واقعیت است که وجود خواهد داشت یکی دیگر از بیانیه در دو هفته به من صحبت می کند به سختی WIAA تلاش برای ایجاد هر گونه بتن طرح در طول یک بیماری همه گیر.

در هفته گذشته ما دیده ایم حالت امن راه اندازی مجدد برنامه را در خود نگه دارد و یک ماسک جدید سیاست به محل قرار داده. بسیاری از ما هنوز هم در تاریکی وقتی که می آید به پیدا کردن آنچه که فرد در مدرسه در حال رفتن به مانند برای 2020-21 سال تحصیلی. بعید به نظر می رسد که دانش آموزان خواهد بود و حضور در کلاس های پنج روز در هفته است. به جای یک مدل ترکیبی از برخی از فرد در آموزش و برخی از آموزش آنلاین به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

اگر دانش آموزان نیست و در کلاس تمام وقت آن است که واقع بینانه به اعتقاد به این که مدارس ارائه می شود ورزش و فعالیت پنج یا شش روز در هفته ؟ مدارس ممکن است یک زمان سخت فروش این سناریو به خانواده ها است.

بیایید نگاهی به این مدرسه بخشی از این معادله برای یک دقیقه و تمرکز به سادگی در ورزش ارائه شده در پاییز. خاص ورزشی مانند گلف و صلیب کشور به نظر می رسد دو با توجه به آنها در خارج از منزل و پروتکل های خاصی را می توان نصب شده به ارائه مناسب اجتماعی فاصله. والیبال و شنا ممکن است کمی روی حیله و تزویر بیشتر پس از وقایع داخل خانه; فوتبال و تنیس ممکن است به چالش کشیدن و همچنین با وجود اینکه در خارج از منزل.

فوتبال است و بدیهی است که پادشاه همه high school sports جذب بیشتر طرفداران. فوتبال نیز یکی از ورزش های طبقه بندی شده توسط فدراسیون ملی دولتی دبیرستان انجمن ها به عنوان "در معرض خطر" به علت سطح تماس با ما درگیر است. سوال این است چگونه می توانید بازیکنان فوتبال به لحاظ اجتماعی فاصله خود را در حالی که بازی در بازی. بچه ها خواسته می شود به پوشیدن ماسک در طول رقابت ؟

نیز وجود دارد که سوال از سهام. خواهد فوتبال مجاز در مناطق خاصی از دولت که در آن COVID-19 نیست به عنوان گسترده در حالی که محروم در نقاط دیگر? ما در حال حاضر شاهد که به صورت محلی به عنوان شمال میسون در حال حاضر مجاز به نگه تابستان تمرینات پس از میسون کانتی است در فاز 3 از حالت امن راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید. تیم در شهرستان Kitsap است که در فاز 2 هنوز هم قادر به عمل است.

اگر هر ورزش است که رفتن به در خرد کردن بلوک در این پاییز من تصور آن را برای رفتن به فوتبال است. من تا به حال یک مربی به اشتراک گذاری این نظر است که اگر فوتبال نبود چنین بزرگ پول ساز برای WIAA ممکن است آن را قطع کرده و آن را در حال حاضر.

شخصا, من فکر نمی کنم وجود دارد هیچ آسیبی در WIAA عقب هل دادن شروع سقوط ورزش تا سپتامبر است. ما باید به درک بهتری از اینکه چگونه دولت است که دست زدن به همه گیر و شاید ما بهتر قادر به رسیدگی به سوالات است که ما لازم نیست که برای پاسخ به در حال حاضر.

کشیدن پلاگین بر روی برخی یا تمام سقوط های ورزشی ممکن است تبدیل به یک ناگزیری پایین خط اما تابستان نیست و زمان برای از دست دادن امید است.

جف گراهام را پوشش می دهد high school sports برای Kitsap Sun. او را در رسیدن به jgraham@kitsapsun.com.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن