رژیم صهیونیستی. ران DeSantis با هدف افزایش تست در دسترس بودن در Escambia County

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:05 PM EDT مه 1 سال 2020در ادامه به افزایش تعداد تست های موجود برای co

توسط ABESTANEWS در 13 اردیبهشت 1399

در ادامه به افزایش تعداد تست های موجود برای coronavirus یک قطعه کلیدی از حرکت رو به جلو با بازگشایی دولت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز جمعه گفت در پنساکولا.

DeSantis همراه با کنگره ایالات متحده مت Gaetz خطاب به مطبوعات در دولت اول-اجرای درایو از طریق مرکز آزمون در شمال غربی فلوریدا در دانشگاه وست فلوریدا و سافتبال پیچیده است.

"ما می خواهیم مطمئن شوید که ما باید به عنوان بسیاری از فرصت ها برای تست که ما احتمالا می تواند" DeSantis گفت. "به همین دلیل ما امروز اینجا هستیم. این خواهد بود که 10 درایو از طریق تست سایت در ایالت فلوریدا در اینجا در دانشگاه وست فلوریدا و سافتبال پیچیده است."

در حالی که موارد COVID-19 در شمال غربی فلوریدا باقی مانده اند کم, Escambia County بیش از 500 مورد تأیید ویروس بالا لیست فلوریدا تکدی شهرستانهای استان است.

شکسته در مورد در هر 100,000 نفر Escambia County است 11th بالاترین مورد نرخ در دولت است.

در حالی که اشاره کلی تعداد کم موارد در شمال غرب فلوریدا DeSantis ذکر نکرده سطوح در Escambia County, به طور خاص, اما گفت مهم است که حمایت دولت تست سایت های مانند این یکی در UWF برای شناسایی هر گونه بالقوه "خوشه" از شیوع ویروس.

"ضروری است که ما با شناسایی موارد به عنوان آنها می آیند تا" DeSantis گفت. "شما باید مکان هایی مانند شمال غرب فلوریدا که خیلی متفاوت تر از شهر نیویورک یا شیکاگو یا برخی از این مکان های دیگر. اما اگر شما یک توسعه خوشه ما با استفاده از تست و پس از آن ما می توانید بروید و منزوی کردن مردم به طوری که آنها نمی گذارد افراد دیگر است. پس از آن بسیار مهم است به آن را انجام دهد."

تست در UWF سایت در دسترس بود روز شنبه برای پاسخ اول از Escambia و سانتا رزا شهرستانهای استان و همچنین UWF کارکنان و دانش آموزان. سایت باز می شود به روز شنبه.

DeSantis گفت: هر کسی که با علائم و یا حتی بدون علائم است اما دلیلی برای باور کردن آنها بوده است در معرض ویروس می توانید تست شده در UWF سایت.

"آن را به معنای بازیگران گسترده خالص و ما می خواهم که قادر به شناسایی به عنوان بسیاری از موارد به عنوان ما می توانیم" DeSantis گفت.

DeSantis با انتقاد از گزارش های رسانه ها در بهداشت عمومی مدل های که پیش بینی قریب به اتفاق دولت های پزشکی سیستم از ویروس. اگر چه کسانی که پیش بینی شد و بر اساس هیچ اجتماعی فاصله اقدامات و یا اقدامات از دولت است.

"پس فقط تصور کنید اگر که آمده بود به تصویب شما می خواهم که صدها نفر از هزاران نفر از مردم که نمی خواهد حتی دسترسی به یک پایه تخت بیمارستان" DeSantis گفت. "نقطه واقع در حال حاضر ما داریم در مورد یک کمی بیش از 2000 نفر بستری در ایالت فلوریدا برای COVID-19 نه 465,000 مردم است. به طوری که آنها کمی در آن, طرح, اما من خوشحالم که ما قادر به ضرب و شتم پیش بینی کارشناسان با 463,000 بستری شدن در بیمارستان."

بسیاری از Escambia County را مورد تأیید 36 درصد مربوط به خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت. یک مرکز جنوب اوکس مرکز مراقبت در پنساکولا آگهی های دولتی در تعداد موارد تایید شده در میان ساکنان و کارکنان.

DeSanits گفت که او معتقد است ایالات متحده اعتصاب تیم از وزارت بهداشت کارگران و گارد ملی فلوریدا رفتن و تست ساکنان و کارکنان را تحت تاثیر قرار تسهیلات موفق بوده است.

"اگر شما می توانید شناسایی یک عضو هیات که آلوده و سپس شما می توانید کشف کردن که چیز دیگری وجود دارد که آنها ممکن است منتقل می شود این ویروس به" DeSantis گفت. "و این بسیار بسیار مهم است. اگر شما یکی بدون علامت عضو هیات فقط با طبیعت از بودن در آن امکانات شما در تماس نزدیک با مردم است."

Gaetz ستایش DeSantis' دست زدن به این ویروس به ویژه هنگامی که آن را به مراقبت طولانی مدت امکانات.

"من می توانم به شما بگویم فرماندار در هر زمان ما تا به حال حتی این نگرانی حتی بوی این ویروس در یکی از ما مراقبت دراز مدت امکانات خود را به وزارت بهداشت شده است وجود دارد در زمان هدف" Gaetz گفت. "من تا به حال یک مرکز در شهرهای دوقلو منطقه ای که تا به حال مانند سه و چهار بازديد از وزارت بهداشت برای سه گانه و چهارگانه افزونگی را به مطمئن شوید که ما دقیق نتایج آزمون."

DeSantis گفت: دولت خواهد بود استقرار یک موبایل آزمایشگاه های مختلف را به نقاط داغ که می تواند روند آزمون در 45 دقیقه.

"بنابراین اگر شما در حال صحبت کردن در مورد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات که فوق العاده است" DeSantis گفت. "همانطور که ما بیشتر و بیشتر منابع یکی از چیزهایی که من می خواهم به انجام است که قادر به ارائه تست برای اعضای خانواده از مراقبت دراز مدت ساکنان. چرا که این ساکنان نکرده اند قادر به دیدن خانواده های خود در تقریبا دو ماه. و بنابراین اگر شما دارای تست سریع شما می توانید یک پسر یا دختر در رفتن و تست. اگر آنها منفی و سپس آنها می توانید بروید ببینید مادر یا پدر خود را. و من فکر می کنم که معنی زیادی به مردم است."

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب