Geno Bahena در Mis مول

Vlad the Impaler دیگر ریاست بر اتاق ناهار خوری در 3661 N. Elston. من می دانم که این از آنجا که من دیده ام عکس

توسط ABESTANEWS در 11 تیر 1399

Vlad the Impaler دیگر ریاست بر اتاق ناهار خوری در 3661 N. Elston. من می دانم که این از آنجا که من دیده ام عکس ها—نه به این دلیل که من آماده ام برای نشستن در داخل Mis مول است. این رستوران جدید از شیکاگو سر سخت ترین آشپز Geno Bahena که باز آن اتاق ناهار خوری به عموم مردم در روز جمعه—روز شهردار گفت: آن را خوب به خدمت به مواد غذایی در داخل خانه در 25 درصد ظرفیت 50 مهمانان حداکثر.

اما Bahena آشپز پشت یک موج مکزیکی خوب ناهار خوری رستوران در سراسر aughts شد کار بر روی مصرف بیش از سابق کمی بخارست اغذیه فروشی و مشروب فروشی شش ماه قبل از COVID-19 شروع به مکیدن خون از صنعت مهمان نوازی. او را از طریق آن تمام شده از او در سمت چپ فرنترا کوره و تپلبمپو در 1999and باز Ixcapuzalco در لوگان مربع و به دنبال آن Chilpancingo, Geno را نوار و جلو پنجره و Mi Sueno Su Realidad—همه در حالی که مشاوره در دهانه عظیم 23 دیگران است. این مرد جان سالم به در برد سهم خود را از رستوران meltdowns نه دست کم از آن بودند 9/11 و رکود اقتصادی ، اگر کسی در حال رفتن به محل کار از طریق یک unabating همه گیر آن را او.

Bahena خود برگ نبود هر چند اخیرا بیش از چهار سال گذشته مشغول به کار در یک شرکت گیگ برای Wegmans سوپر مارکت های زنجیره ای, به ویژه در آن مغبون در فروشگاه آبی دالیا رستوران و تکیلا بار در ناتیک ماساچوست.

به عنوان او آن را می گوید دلیل اصلی برای بازگشت او بود مادر Clementina فلورس بود که تهدید به ترک او Cragin رستوران Sol de مکزیک و بازگشت به خانه به Guerrero به عنوان طولانی به عنوان Geno که قرار بود در شهر.

بنابراین Bahena یک معامله با کمی بخارست را برانکو Podrumedzic این tuica-شات-slinging چاخان که انعطاف پذیری مسابقات آشپز و احتمالا نیز خونخوار Transylvanian تعداد که شیشه رندر نادیده گرفته و خود را در اتاق ناهار خوری.

Podrumedzic ظاهرا بازنشسته پس از 50 سال stashed ولاد با زیرزمین درب برای دختر خود را, اما او نمی رفته در هر نقطه. هفته گذشته در اواخر بعد از ظهر کار میکرد خورشید-چیزی با نقاط رنگارنگ, Avondale, پاسیو, چت کردن جداول در ارشد ساعت unnervingly maskless. ("من می دانم. من می دانم که" او به من گفت بعد. "من آن را انجام در حال حاضر است. Geno است. من فقط کمک کردن.")

که رخ داده است در زمان من بود امن ترین برای دوباره Bahena امضا مول است. آن بوده است در حدود چهار ماه پس از من نشستم در هر رستوران, اما من خیلی تضاد در مورد بازگشایی آنها. همانطور که در آغاز همه گیر رستوران, کارگران در میان بیشتر تهدید کارگران—هر دو از لحاظ اقتصادی و از لحاظ جسمی. آنها در حال کار تحت خطر است. نکته آنها را مانند یک رئیس.

علاوه بر این که من ترس از وارد شدن به کسب و کار مورد نقد رستوران ایمنی پروتکل. جدا از سرور (یکی از آنها نگه داشته و سوراخهای بینی خود را کشف) من تنها کسی حتی به طور متناوب با پوشیدن ماسک در پاسیو است که چرا KN95 من صحنه plateside در آماده برای هر بار هر کسی نزدیک شد blotched با manchamanteles. که "سفره لکه دار" یکی از هفت کلاسیک مکزیکی مول است که Bahena های آموخته شده از مادر و مادر بزرگ و ساخته شده خود را با بیش از 21 سال گذشته. آن را غنی و گرم و قرمز به عنوان خون; شیرین با آناناس و موز سبز; سوختن با ancho و pasilla;و مخلوط در اطراف یک فن از قطعه قطعه اردک و یک هرم از برنج; کلاسیک Bahena آبکاری سبک است که تغییر نکرده در دهه.

آشپز همچنین کمک به ایجاد housemade چیپس به عنوان یک استاندارد در شیکاگو مجلل رستوران مکزیکی به جای اخبار. کسانی که بیش از حد بزرگ و گرم و نرم از کملتجسم ذرت در یک خوراکی, ظروف و واقعا تنها چیزی که شما نیاز به درک با این مجتمع استاد سس یا به جای "دروغ" را به عنوان زبان ناهواتل ترجمه. گاه با کمک از Clementina, Bahena است که شامل یک تلاش بی وقفه چند لایه خط و خال هر روز درهای باز هستند—amarillo, chichilo, rojo, ورد, و negro—همراه با مشغول منو ثابت از برنامه ها و entrees که آشنا خواهید شد اگر شما بازدید کرده اید عملا هر یک از رستوران خود را در طول سال.

اما آن خط و خال به خود جلب کرد که من از سوراخ من. آن را مثل همیشه خوب بود و به خوبی به عنوان دلیل هر بازدید یک Bahena نقطه در طول یک بحران جهانی. اگر شما راحت با آن است. Bahena می گوید او نهاد همه توصیه می شود پروتکل های ایمنی برای اتاق ناهار خوری از جمله فاصله جداول بی امان پاک کردن فراز و یک کد QR بنابراین شما می توانید منوی خود را کثیف تلفن.

اما اگر شما مانند من هستید و شما احساس آرامش بیشتری در روز هنگامی که ترسناکترین چیزی که در شیکاگو رستوران بود تهدید ارواح در اتاق ناهار خوری, هنوز هم وجود دارد carryout. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب