'سرعت کامل پیش رو": با کمک های مالی امن پندلتون محل به نظر می رسد برای شروع ساخت و ساز در سقوط

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 2:24 PM EDT Jul 4, 2020برمرتون — پندلتون محل ساخته شده است اما Kitsap County

توسط ABESTANEWS در 14 تیر 1399

برمرتون — پندلتون محل ساخته شده است اما Kitsap County اول دائمی حمایتی مسکن پیچیده تر شده است و این یک واقعیت است. در هفته های اخیر این پروژه با موفقیت امضا در یکی دیگر از نقطه عطف: آن را در حال حاضر به طور کامل تامین می شود.

72-واحد مجتمع آپارتمانی — رهبری غیر انتفاعی Kitsap خدمات بهداشت روانی — امن آن آخرین تکه از بودجه در اواخر ماه ژوئن $10.8 میلیون کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی به کل آن $21.8 میلیون بودجه انکشافی.

با بودجه در محل Kitsap خدمات بهداشت روانی است که در حال حاضر تبدیل تمرکز خود را به سمت پندلتون محل ساخت و ساز با برنامه ای برای شکستن این زمین سپتامبر. آن امیدوار است این ساختمان تکمیل شده است و آماده پذیرش آن اولین ساکنان در سقوط 2021.

"آن را در سرعت کامل پیش رو در حال حاضر گفت:" مونیکا برنارد که مسئول نظارت بر این پروژه برای Kitsap سلامت روان.

"واقعیت این است که این فقط یک سال دور و 72 نفر خواهد شد که مسکن در اینجا آن را سخت به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف این" او گفت:. "سه سال پیش از آن دید و همه چیز فقط نگه داشته در حال سقوط به کاخ مرحله پس از مرحله بعد از مرحله."

مجتمع آپارتمانی واقع در بزرگراه 3 دریافت کمک های مالی از طیف گسترده ای از منابع در طول سال گذشته.

در برمرتون مسکن قدرت تن به تن در 3.1 میلیون دلار برای توسعه علاوه بر تامین 56 مسکن کوپن برای پوشش هزینه های جاری است. Kitsap County ارائه پول از شهرستان 1/10th درمان مالیاتی و پروژه دریافت میلیون ها نفر بیشتر دولت در کمک های مالی. راه متحده از Kitsap County کمک امن پول از بنیاد بیل و ملیندا گیتس و, Kitsap, بانک حمایت مالی این پروژه برای وام های فدرال بودجه بانک.

"(Kitsap سلامت روان) ممکن است نوع از نامها در مقابل آن, اما این کاملا یک جامعه همکاری و است که چرا ما که در آن ما هستند" برنارد گفت.

بر اساس "مسکن اول" مدل پندلتون محل را ارائه مسکن دائمی و در سایت پشتیبانی خدمات به افرادی که بی خانمان هستند و زندگی با بیماری روانی و سوء مصرف مواد و اختلالات. اساسا هدف از این پروژه را در اولویت قرار گرفتن مردم به مسکن پایدار و پس از آن برای رسیدگی به مسائل دیگر — یک مدل تبلیغ توسط بسیاری از کارشناسان و طرفداران به عنوان یک راه موثر برای مبارزه با بی خانمانی مزمن.

Kitsap سلامت روان مدیر عامل جو joaquin uy می گوید مجتمع آپارتمانی است که یک "گام بزرگ در جهت درست" نسبت به مهار بی خانمانی در غرب صدا. او امیدوار است این پروژه را خار تلاش های مشابه در آینده.

"این پایان نیست-همه. نیست تمام شود. بی خانمانی در حال رفتن برای پایان دادن به دلیل پندلتون محل باز می شود درهای خود را," او گفت:. "اما ما در حال رفتن به یک شروع خوب در این مشکل است."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب