فلوریدا coronavirus موارد بالا 30,000 و مرگ و میر بالا 1,000

زک اندرسون ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 6:24 PM EDT Apr 24, 2020فلوریدا coronavirus آمار شیوع یک جفت از گریم

توسط ABESTANEWS در 7 اردیبهشت 1399

فلوریدا coronavirus آمار شیوع یک جفت از گریم نقاط عطف جمعه که تاکید جدی بهداشت عمومی نگرانی های رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید وزن که به نظر او به بازگشایی دولت است.

تعداد کل coronavirus موارد صدر 30000 نفر و تعداد مرگ و میر در صدر 1000 در یک روز وظیفه نیروی ایجاد شده توسط DeSantis به ارائه توصیه هایی در مورد پایان دادن به یک ایالت مستند تا حد زیادی پیچیده کار خود را.

نیروی کار خواهد شد ارائه گزارش نهایی به DeSantis هفته آینده به عنوان او می اندیشد بازگشایی و تلاش به اعتصاب تعادل بین حفاظت از اقتصاد و به حداقل رساندن انتقال ویروس و مرگ و میر که همچنان قابل توجه است.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش داد صبح روز جمعه است که تعدادی از coronavirus موارد افزایش 885 یک شبه به 30,533. تعداد مرگ و میر افزایش 59 به 1,046.

شده اند وجود دارد 4,817 بیماران بستری با COVID-19 در فلوریدا یک عدد است که توسط افزایش 177 مردم جمعه.

بیشتر: Coronavirus: یکی در پنج COVID-19 مرگ و میر وابسته به مراقبت دراز مدت

در حالی که در فلوریدا ادامه دارد به گزارش تعداد قابل توجهی از جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر در هر روز DeSantis اشاره کرده است که روزانه تعداد موارد جدید به نظر می رسد به plateaued و سیستم مراقبت های بهداشتی بوده است نه ضعف.

"ما نمی بینیم یک تهدید برای سیستم بیمارستان و این بسیار چیز خوبی است" DeSantis روز جمعه گفت.

ضمن اینکه اقتصاد کشور در حال ویران مستند که تحمیل شد در اوایل ماه آوریل.

DeSantis گفت: او به نظر می رسد به جلو به بررسی توصیه های خود را دوباره باز فلوریدا نیروی کار است اما نه تعیین تاریخ برای بازگشایی نشده است.

"واقعا تحت تاثیر قرار با بسیاری از ایده ها و بحث ها و من فکر می کنم آن را واقعا به ما کمک می کند همانطور که ما حرکت رو به جلو است" فرماندار گفت: وظیفه نیروی اعضای جمعه.

دفتر والی برنامه ای برای کار در طول تعطیلات آخر هفته در تدوین توصیه ها توسط نیروی کار گروه های کاری به یک گزارش نهایی.

فلوریدا مستند است به پایان می رسد در پایان مارس اما DeSantis گفت که او به بازگشایی پس از آن.

"من در مورد تاریخ خاص تا آنجا که من در مورد گرفتن حق آن را" DeSantis گفت: "شما می خواهید مطمئن شوید آن را بی خطر اما شما همچنین می خواهم به مطمئن شوید که آن را القا اعتماد به نفس در مردم است."

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر بازگشایی بیش از حد به سرعت.

"من می خواهم احتیاط بسیار به شدت این که آیا ما باید از بلند کردن اجسام که سفارش بیش از حد به زودی," دکتر گفت: سیندی Prins, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا دانشکده بهداشت عمومی.

اما وظیفه نیروی اعضا و مشاوران به نظر می رسد مشتاق به کسب و کار عامل دوباره.

سناتور. ویلتون سیمپسون یک Trilby جمهوری خواه که نشسته بر نیروی کار روز جمعه گفت او معتقد است که دولت می تواند بازگشایی با خیال راحت.

"همانطور که ما حرکت به بازگشایی اقتصاد را به ما آموخته زیادی در مورد چگونه برای محافظت از ما مردم" سیمپسون گفت: "من مطمئن هستم اگر ما این حق ما قادر خواهد بود برای باز کردن اقتصاد ما دوباره با خیال راحت."

سیمپسون رهبری یک بحث جمعه با بهداشت حرفه ای صنعت بیمه و صنایع دیگر به دنبال بازگشایی شده است.

بیمارستان پزشکان و دندانپزشکان در حال هل دادن به دولت اجازه می دهد تا روش انتخابی که ممنوع شد برای حفظ تخت بیمارستان و تجهیزات حفاظت شخصی. این ممنوعیت منجر به کاهش شیب درآمد برای بسیاری از کسب و کار مراقبت های بهداشتی و furloughed کارگران است.

بیشتر: COVID-19 نظرسنجی: 72 درصد از فلوریدا نمی خواهید به شل اجتماعی فاصله قوانین

براندون مراقبت از دندان صاحب رودی لیدل که در خدمت به عنوان رئیس جمهور فلوریدا انجمن دندانپزشکی هیئت امنا در روز جمعه گفت که برخی از دندانپزشکان در "teetering در لبه" و نگرانی وجود دارد که شیوه های دهان و دندان را نمی بازگشایی شده است.

"فلوریدا دندانپزشکان آماده برای بازگشت به کار و ایمنی کلید" لیدل گفت.

یکی از دقیق ترین وظیفه نیروی سخنرانی جمعه بود Halsey r mata, اجرا می شود که وزارت فلوریدا از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

R mata گفت: آژانس آمده است تا با دستورالعمل برای بازگشایی طیف وسیعی از کسب و کار از جمله آرایشگاه هتل ها و رستوران ها.

در میان توصیه های: آرایشگاه و سالن کارکنان "باید پوشیدن ماسک در همه زمان ها و در نظر گرفتن ارائه ماسک برای مشتریان" و هتل ها باید "از بین بردن و یا کاهش در فرد بررسی و چک کردن با فرآیندهای خودکار."

این روشن نیست که اگر چنین شیوه مورد نیاز خواهد بود و یا به سادگی توصیه می شود. R mata گفت: او نمی خواهید به نیاز به رستوران برای کارکنان درجه حرارت با این استدلال که "باید در اختیار اپراتورهای."

"این فقط حس مشترک رویکرد مسائل" r mata گفت: از لیست تیم خود را با هم قرار داده.

R mata است که از شمال فلوریدا یک منطقه است که او گفت: باید بازگشایی بلافاصله به دلیل کاهش تعداد coronavirus موارد است.

"ما نیاز به این شهرستان باز حداقل," او گفت:, و اضافه کردن آن ممکن است بهتر است مرحله به مرحله بازگشایی برای بیشتر پرجمعیت شهرستان با بیش coronavirus موارد است.

شمال فلوریدا بوده است امان از وقوع ، تعدادی از خانه های پرستاری در منطقه شده است به خصوص ضربه.

چهار شهرستان در شمال فلوریدا — Escambia, ساوانی رس و Leon — در میان بالا 10 برای coronavirus موارد گره خورده است به خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و تسهیلات مراقبت دراز مدت. ترکیب این چهار شهرستان را بیش از 400 مورد به این امکانات. ساوانی شهرستان دارای 10 COVID-19 مرگ و میر در این امکانات در حالی که Escambia هشت و خشت هفت در است.

یک نگرانی عمده اگر فلوریدا بازگشایی ایمنی از افراد مسن که بیشتر در معرض COVID-19.

DOH گزارش صبح جمعه که 2,576 دفاع کرد گرفته شد coronavirus موارد مرتبط شده اند به ساکنان و یا کارگران از تسهیلات مراقبت دراز مدت با 281 مرگ و میر. وجود دارد 335 امکانات است که باید گزارش coronavirus مورد.

"ما باید به اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از ما آسیب پذیر در خانه های پرستاری و ALFs و مردم با شرایط موجود و جلو ما-کارگران خط" سیمپسون گفت.

در حالی که رهبران دولت بحث بازگشایی اقتصاد کسانی که شده اند در سمت چپ بیکاری هنوز در تلاش برای به دست آوردن تعداد مدعیان بیکاری پرداخت می شود.

بیشتر: COVID-19 'نه دور': Leon County medical مقامات محتاط در مورد کوروناویروس پیش بینی

فلوریدا بیکاری سیستم buckled تحت له از برنامه های کاربردی جدید.

DeSantis اشاره کرد دولت ساخته شده بیش از 200 ، 000 پرداخت در این هفته در مجموع نزدیک به 100 میلیون دلار اما هنوز هم وجود دارد یک پرونده پرداخت نشده ادعا می کند.

فرماندار مقصر مشکلات فعلی نرخ بیکاری سیستم پردازش — تاسیس شد و تحت سابق فرماندار تگزاس ریک اسکات در طراحی. اسکات متهم شده است که از عمد ساخت آن را دشوار است به فایل برای بیکاری.

"این چیزی بود clunker وجود دارد بدون شک در مورد آن" DeSantis گفت. "آن طراحی شده بود با تمام این چیزهای مختلف را اساسا شکست من فکر می کنم."

تالاهاسی دموکرات خبرنگار جفری Schweers کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن