پنج takeaways از دولت بازگشت-به-مدرسه راهنمایی

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 4:33 PM EDT Jun 12, 2020به احتمال زیاد سناریو برای بازگشت به مدرسه در پاییز ام

توسط ABESTANEWS در 24 خرداد 1399

به احتمال زیاد سناریو برای بازگشت به مدرسه در پاییز امسال حتی در حالی که جهان در انتظار یک coronavirus واکسن شد روشن تر پنجشنبه به مدارس دولتی سرپرست کریس Reykdal دستورالعمل صادر شده برای منطقه به دنبال دارد.

مقامات دولتی در حال تماس به صورت چهره به چهره آموزش در مناطق در سراسر ایالت واشنگتن.

"بسیار واضح و روشن است و انتظار من این است که مدارس باز خواهد شد در این پاییز برای فرد راهنما" Reykdal گفت: در سند "بازگشایی واشنگتن مدارس 2020: راهنمای برنامه ریزی منطقه."

اما آن را نمی خواهد دقیقا بازگشت به مدرسه به عنوان ما آن را می دانم Reykdal گفت. امن بازگشت به مدرسه استوار بر سه ستون از COVID-19 پیشگیری از ترویج شده توسط مقامات بهداشتی: شستن دست پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

پس چگونه خواهد که کار دقیقا ؟

مناطق خواسته می شود که به برنامه ریزی برای حضوری آموزش برای تمام دانش آموزان به عنوان یک طرح A. ناکافی امکانات نیازهای فردی دانش آموزان و خانواده ها و امکان افزایش COVID-19 موارد ميانگين منطقه باید یک طرح بازگشت به بالا که می تواند شامل مرحله به مرحله ورود مجدد تقسیم و یا چرخش برنامه و یا نوعی از آموزش از راه دور.

در اینجا این است که چگونه دولت بازگشت-به-مدرسه چارچوب تاثیر روز مدرسه.

آیا همه باید به یک ماسک?

پوشیدن یک پارچه صورت پوشش مورد نیاز است برای کارکنان و دانش آموزان. تمام داوطلبان و مهمانان نیز باید پوشیدن ماسک.

هر کسی با یک ناتوانی است که آنها را مانع از راحتی پوشیدن و یا از بین بردن یک چهره پوشش معاف است. نیز معاف هستند:

 • کسانی که با برخی از شرایط تنفسی و یا مشکل در تنفس.
 • کسانی که ناشنوا یا کم شنوا و استفاده از حرکات صورت به عنوان بخشی از ارتباطات است.
 • کسانی که توصیه های پزشکی و سلامت رفتاری حرفه ای است که با پوشیدن یک ماسک خطری برای آنها است.

دانش آموزان ممکن است در صورت استفاده از سپر به عنوان یک جایگزین برای یک پارچه صورت پوشش.

این انتظار می رود که منطقه را ارائه تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان Reykdal گفت. خانواده ها انتظار می رود به ارائه ماسک خود اما کمک ممکن است از گروه های جامعه.

"ما انتظار داریم که مدارس به کار کردن به صورت محلی چگونه دانش آموزان ارائه شده در صورت پوشش" Reykdal گفت. "ما نمی اجازه می دهد دانش آموزان برای آمدن به مدرسه بدون کفش اما ما به کسانی که کفش."

می توانید بچه ها من سوار اتوبوس ؟

Reykdal گزارش داد که وزارت بهداشت تعیین کرده است آن را امن برای کودکان در ایالت واشنگتن به سوار اتوبوس مدرسه در پاییز. حمل و نقل ادارات توصیه به "حفظ سواران به دور از هم که ممکن است در اتوبوس." سواران و کارکنان باید از پوشیدن چهره پوشانده اند. پنجره ها باید باز نگه داشته زمانی که ممکن است و اتوبوس ها باید تمیز و ضد عفونی شود.

دولت همچنین توصیه ولسوالی به گسترش مرزهای است که در آن دانش آموزان را تشویق به راه رفتن و یا سوار دوچرخه به مدرسه. پدر و مادر رها کردن و انتخاب کنید تا تشویق است.

مناطق باید به توسعه یک سیستم برای رها کردن و انتخاب کنید تا نگه می دارد که خانواده ها حداقل 6 فوت از یکدیگر و کاهش نیاز به ورود به مدرسه است. این ممکن است شامل متناوب افت کردن و بلند کردن بار یکی از راه جریان ترافیک تبریک دانش آموزان در وسایل نقلیه خود را و یا با قرار دادن نشانگر فاصله در گردشگاهها.

خواهد شد زمین بازی بود باز ؟

مشاوره از وزارت امور خارجه می گوید: بله. در واقع دفتر سرپرست آموزش عمومی را تشویق می کند بیشتر فعالیت در فضای باز به عنوان بخشی از طرح خود را به نگه داشتن بچه های سالم.

دولت توصیه روال عادی برای تمیز کردن زمین بازی اما می گوید با استفاده از اسپری ضد عفونی کننده "است و نه یک استفاده بهینه از منابع است و نه اثبات شده برای کاهش خطر ابتلا به COVID-19 به مردم است." تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح چوبی مانند بازی سازه, نیمکت, میز و یا گونه گياه پوششی (مالچ شن و ماسه) نیز توصیه نمی شود.

پس از بازی خارج از کودکان باید تشویق به شستن دست های خود را به طور کامل. به طور کلی در کودکان باید تشویق به لمس صورت خود و یا قرار دادن همه چیز را در دهان خود را. کودکان باید از نزدیک تحت نظارت و یادآوری.

در داخل بالا لمس سطوح ساخته شده از فلز یا پلاستیک مانند گرفتن میله و نرده باید تمیز به طور معمول.

کتاب بی خطر است ؟

کتاب های کودکان و دیگر مبتنی بر کاغذ مواد هستند در معرض خطر برای گسترش این ویروس دولت می گوید: با استناد به کارشناسان بهداشت و درمان. اما مشترک دست در مواد آموزشی مانند شمارش مکعب, یک داستان متفاوت است. مناطق توصیه به "حد مشترک مواد آموزشی به کسانی که شما به راحتی می توانید حذف و پاکسازی یا ضد عفونی کردن."

با راه وجود دارد یک تفاوت بین این سه نظر. به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست تمیز کردن حذف خاک و میکروب ها و دیگر مواد آلی با استفاده از آب یک محصول تمیز کردن و شستشو. Santizing و ضد عفونی محصولات شیمیایی هستند که کار می کنند با کشتن میکروب ها است. ضد عفونی کننده کشتن میکروب ها از santizers. سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می کند تمیز کردن پس از santizing و یا مواد ضد عفونی کننده سطوح.

با هم از هم جدا

دولت هدایت منطقه به عمل فیزیکی فاصله (6 فوت) در هر گروه از دانش آموزان "را به عنوان آنجا که ممکن است." ولسوالی ها را تشویق به "تفکر خلاق" در مورد چگونگی رسیدن به این هدف است. در اینجا برخی از استراتژی های پیشنهادی:

 • لغو سفرهای زمینه مجامع و اجتماعات بزرگ.
 • لغو و یا تغییر کلاس که در آن دانش آموزان هستند به احتمال زیاد در تماس نزدیک.
 • تعلیق و یا اصلاح "خطر بالا" فعالیت هایی مانند گروه کر که نیاز به برداشتن ماسک صورت. آواز عمل اخراج هوا دخیل شده به عنوان یک منبع airborn مخاط قطرات است که می تواند گسترش عفونت است. هدایت نشان می دهد برگزاری ریسک بالا فعالیت های خارج از منزل در یک منطقه به خوبی تهویه با کمتر شرکت کنندگان و فاصله دورتر از 6 فوت.
 • افزایش فاصله بین میز. چیدن میز به صورت همان جهت (و نه رو در روی یکدیگر).
 • کاهش تعداد دانش آموزان در راهروها در یک زمان. تلو تلو خوردن انتشار از کلاس. محدود کردن فعالیت های که در آن چند درس تداخل می کنند.
 • تلو تلو خوردن مدرسه ورود و یا اخراج بار.
 • کاهش ترافیک در سلامت ، استفاده از بهداشت و درمان برای کودکان مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و ماهواره ای محل برای کمک های اولیه و یا دارو توزیع شده است.
 • محدودیت غیرضروری بازدید کنندگان است.
 • محدود کردن تماس در زمان. در نظر داشتن دانش آموزان در کلاس های درس خود را. تلو تلو خوردن وعده های غذا در رستورانی و ترتیب جریان از دانش آموزان به منظور کاهش ازدحام در ایستگاه های. به صورت جداگانه بشقاب غذا برای دانش آموزان; هیچ از خود خدمت می کنند. کارکنان باید دست آنها را در ظروف چاشنی ،

Kitsap و شمال ماسون مدارس به دنبال خانواده های ورودی در پیشنهاد برنامه ای برای بازگشت به مدرسه در این پاییز. برخی از آنها تشکیل کار گروه که شامل پدر و مادر است. تماس با منطقه خود را به وزن و یا بخشی از فرایند برنامه ریزی.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن