مقالات به عنوان گروه درمانی

برای بزرگنمایی کلیک کنید راشل هاولی کارن هاوکینز تیوی تفاوت در متون کردم بیش از آخر هفته از سیاه دوستا

توسط ABESTANEWS در 14 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید RACHEL HAWLEY
  • راشل هاولی

کارن هاوکینز

تیوی تفاوت در متون کردم بیش از آخر هفته از سیاه دوستان و مردمی دیگر از رنگ در مقابل آنهایی که من از دوستان این است که یک جای خوب برای شروع به همین دلیل من رسیده به این گروه خاص از نویسندگان مقالات است.

دوستان سفید: OMG حال شما خوب است ؟ من نمی توانم تصور آنچه شما در حال رفتن را از طریق من مطمئن هستم که این سخت است برای شما در حال سوختن است, اجازه دهید من می دانم که چگونه من می تواند کمک به من متاسفم سفید مردم بدترین.

سیاه دوستان: من قصد ندارم به درخواست اگر شما OK 'cause i'm not OK. ما همه درست نیست.

من آن را دریافت سفید دوستان است. من می دانم که شما در حال تلاش برای کمک به, و من می دانم که شما مراقبت. اما گاهی اوقات من فقط نمی تواند. من نمی تواند صرف هر زمان بیشتر, کاهش, را, سفید, گناه, من می توانم نگه داشتن توضیح داد که چرا اعلام #BlackLivesMatter در حالی که شما هیچ چیز را به آدرس خود را تعصبات بی معنی است و توهین آمیز, و من نمی توانم وانمود کنم که من نمی خشمگین که پس از این همه بیش از هر آنچه که "این" به معنی شما—سفیدی خود را ادامه خواهد داد برای محافظت از شما در راه شما حتی نمی دانند.

جمعه گذشته احساس می کند مانند یک سال پیش. در e-پست الکترونیکی من فرستاده که صبح امروز به درخواست برای این مقاله من قرار داده و آن را این راه:

شما در حال گرفتن این e-mail زیرا زمانی که من به اشتباه doomscrolling توییتر در ساعت 5 صبح امروز, من پیدا کردم خودم تعجب آنچه که شما فکر کردن در مورد این افتضاح effing لحظه در زمان. بله من جلب شما به من گروه درمانگران.

درخواست: ما به دنبال مقالات (شما همه سیاه مردمی btw) در مورد چگونه شما مقابله است. شما می توانید نوشتن در مورد COVID-19 پلیس خشونت خستگی از سفید برتری چقدر رسانه های جریان اصلی کاملا می شود همه چیز به اشتباه گاهی اوقات یا نه. نوشتن در مورد آنچه موسیقی است که شما را از طریق چگونه زوم, درمان, رفتن, چقدر شما از دست مادر خود را در مک و پنیر (omg I miss my mama مک و پنیر). من واقعا فقط در تلاش برای قرار دادن با هم یک بسته است که قطاری از صدای ما رک و پوست کنده نمی شنوند به اندازه کافی از در خواننده است.

من اعتراف خواهد کرد که این درخواست بود که بسیار مورد روزنامه نگاری به عنوان آن را در مورد شخصی من سلامت عقل. من می خواستم این متفکر و شوخ سیاه نویسندگان به من بگویید که چگونه به احساس. من می خواستم به می دانم که چگونه آنها مقابله هر دو به عنوان یک ویرایشگر و به عنوان یک لزبین, روزنامه نگار که در این بی رحم کسب و کار برای راه بیش از حد طولانی است. من می خواستم به مقایسه یادداشت ها در مورد چگونه ما در حال گرفتن از طریق این.

و آنها را نا امید.

که من ویرایش این مقاله من حدودا از طریق تمام مراحل از غم و اندوه. من خندید و گریه احساس نا امید و محزون حفر در تعهد من نسبت به ساخت شیکاگو بهتر شهر و رویا پردازی در مورد حرکت به سفارشی فریب-از ون را توسط برخی از راه دور رودخانه. ما مرتب این مقاله به بازتاب این سفر عاطفی و من امیدوارم که شما خواندن این بسته از آغاز تا پایان از جرثقیل قابل لمس خشم و حذف دکمه مراقبت از خود به ترنس بودایی شعارهای به عنوان یک راه برای کانال خشم همه ما احساس می کنید.

تنها نویسنده گم شده است Energizer bunny مت هاروی که خود را شروع جدید فرفره با دوستان ما در TRiiBe با ارائه این شهر بهترین ها در زمین پوشش تظاهرات با nonstop گزارش از ظهر شنبه به اواخر یکشنبه. من واقعا امیدوارم که او هنوز خواب جایی است. اگر شما مثل من آویزان بر روی هر کلمه و تصویر بیش از آخر هفته در نظر بگیرید: پوشش از یک جوان سیاه خبرنگار برای کار مستقل, سیاه, خروجی رسانه ها چیزی است که بسیاری از شما هرگز شاهد در طول عمر خود را. شور و شوق خود را و چشم انداز هستند و چه زمانی ممکن است که مردم از رنگ باید قدرت را به ما بگویید داستان های خود را در راه خود ما.

من سپاسگزار برای صدای این نویسندگان و تمایل خود را برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را. من امیدوارم که آنها را به شما به همان اندازه آرامش و بینش آنها به من به ارمغان آورد.

همانطور که برای چه من مقابله من با توجه به چیزهایی که یک روز در یک زمان در حالی که تلاش برای برنامه ریزی برای آینده است. من صرف شنبه تماشای و گوش دادن به جمعیت شکستن ویندوز بالا و پایین خیابان من تنظیم چیزهایی که در آتش از جمله یک پلیس SUV کمتر از یک بلوک دور—و ترس برای خود من ایمنی و هر کس دیگری است. خیابان های لحظه ای احساس بی قانون, اما من می دانستم که این قانون هرگز بسیار دور است. در حالی که به شدت مسلح پلیس ممکن است تعدادشان کمتر در زمان آنها هرگز outgunned. تصویر در این هفته پوشش گرفته بود از بالکن. آن را یک لحظه در یک رویارویی که احساس مانند آن را برای همیشه رفت, که در حال رفتن برای همیشه لطفا برای.

من نمی دانم که در آن ما را از اینجا شیکاگو است. اما من نمی دانم که من می خواهم به رهبری راه. و که من امیدوارم که سند آن است.

جرثقیل کلیفتون

من از خواب بیدار سبک تر است.

اوایل شب قبل از من خود را کمی عمل آرام مقاومت من در زمان قدم زدن در یک جنگل حفظ حیرت و شگفتی در طبیعت درون منظره برای روشن شدن ذهن خود من اگر فقط برای یک لحظه. من خسته در حالی که پردازش کشتار وحشیانه جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, اداره پلیس و نا امید در اخبار امی کوپر weaponizing سفید زنانگی به دروغ به پلیس نیویورک همه به خاطر یک مرد مسیحی کوپر خواسته خود را به دسته سه تایی سگ او در پارک مرکزی.

اما پس از آن من چک my Instagram. بعد از دیدن خبر که یک آفریقایی-Latinx سی ان ان روزنامه نگار بود که به ناحق دستگیر شده توسط پلیس ایالتی مینه سوتا, من در سراسر یک پیام در صندوق پستی من از یک مرد سفید پوست که خواستار من او را آموزش در مورد نحوه مسابقه و امتیاز کار در امریکا.

"راه شما صحبت در مورد سفید مردم عقل" او نوشت: ارجاع کار از معدن او مواجه می شوند از شش سال پیش: یک دوره سقوط در ساده و در عین حال معنی دار راه هایی که مردم می توانند با چالش های روزمره نژادپرستی در خود و یا در محیط زیست خود را. یکی از ده نقطه اصلی از listicle خواسته سفید مردمی به "آموزش خود را در مورد نژاد پرستی به عنوان آنجا که ممکن است قبل از درخواست مردم از رنگ برای کمک به."

اما او نمی خواست به انجام کار خود را. او نوشت: به تقاضای من "خودم توضیح" به او بازجویی اعتبار 1500 کلمه مقاله ای که در حال حاضر توضیح داد که کاملا کمی است. او نمی تواند به زحمت حتی مودبانه بپرسید برای مطالعه بیشتر که من ممکن است موظف حتی اگر من موظف به ارائه عناوین است که می تواند در بر داشت در عرض چند جستجوهای گوگل.

من در حال حاضر خسته از این هفته خبر داد. پیام خود را تخلیه و من از هر چیزی که باقی مانده بود از این کمی از شادی از خواب بیدار شدم ، اما پس از آن من تصمیم به اصلاح زمان من و من انسانیت است. من آمار "کاهش" در پیام خود درخواست ارائه پیام به صورت خودکار به سطل آشغال بدون Instagram اطلاع او که من می خواهم تعامل با آن است.

مردم سیاه و سفید و دیگر مردم از رنگ روبرو می شوند به اندازه کافی خستگی از نیاز به تقویت در برابر سفید برتری و نژادپرستی در هر روز داده شده در علاوه بر این به طور معمول یو پی اس و فراز زندگی. زمانی که اخبار در مورد نژادپرستانه پلیس و vigilantism غالب رسانه های اجتماعی اعتماد و اعتقاد دارند که سیاه مردمی در حال بررسی در هر یک از دیگر پردازش خود را به خشم و ناامیدی در عین حال یکی دیگر از عمل بی عدالتی و یا به سادگی در تلاش برای دادن هر یک از دیگر لحظات از سبک سری.

زمانی که زده با غم و اندوه اگر نه ترور غم و اندوه و غضب ممکن است نگه دارید اما مردم سیاه و سفید اغلب در سمت چپ با کمی چاره ای جز به یکی از دو حس خود را و یا پیدا کردن یک راه برای خفه کردن آن در حالی که با ادامه کار و دیگر روزانه تعهدات. ما حتی ممکن است تا آنجا که یک لحظه به گریه حتی اگر ما آن را دوست دارم احساس. برخی از ما نمی باید مراقبت های بهداشتی و پول به مشکلات ما به یک درمانگر یا نه. و با اقامت در خانه سفارشات هنوز هم در اثر حتی با بخشی از بازگشایی مردم سیاه و سفید نمی تواند حتی نگاهی از سرخوردگی خود را در یک باشگاه ورزشی را در کیسه مشت زدن. ما ممکن است حتی bobbing و بافندگی از طریق رسانه های اجتماعی و تلویزیونی در تلاش برای جلوگیری از دیدن فیلم از یک افسر پلیس به ضرب زانو در یک مرد سیاه پوست گردن.

پس آنچه را وادار سفید هر فرد به فکر می کنم که Black مردم به خصوص مردم آنها را نمی دانم—مدیون آنها زمان و انرژی و توضیح داد که چگونه مسابقه و امتیاز کار?

آن را به نام حق.

این تعریف لفظی از کشیدن یک "کارن" و خواستار صحبت با مدیر. این عمل از امتیاز خود برای تقاضای نیروی کار رایگان از افرادی که اجداد پاره پاره از میهن خود و مجبور به ساخت اقتصاد کشور را در پشت خود را بدون پرداخت غرامت و در عین حال به توجه به فرزندان خود را.

پرداخت ما احترام با حداقل احترام ما به فضای غمگین و فرآیند بدون نیاز به فرض مسئولیت درگیری سفید افکار و احساسات در مورد نژاد پرستی.

به عنوان منمونی شاعر Chrystos نوشت: در مورد اشک از زنان سفید پوست, مانند کسانی که از امی کوپر "را به ما بدهید ما اینچ و ما دست شما hanky."

شاهزاده خانم مک داول

کوچک خانه. من مقابله با ما زمان تاریک ترین گاهشمار تحقیق کاملا همه چیز را کوچک خانه. حمل و نقل کانتینر, خانه های کوچک خانه در تریلر skoolies تبدیل ون اسپرینتر ون بالغ treehouses! خارج از شبکه زندگی homesteads تبدیل مبلمان است که تبدیل دیوار به میز و نیمکتها به تخت و ذخیره سازی. من کاهش یافته است به طوری که بسیاری از یوتیوب سوراخ خرگوش از تلویزیون نشان می دهد و تبادل نظر سازندگان است که من مصمم به خرید یک اتوبوس مدرسه و "شروع به ساخت فرآیند" به زودی حتی اگر من را دیده اند یک سازنده از رنگ.

کاوش های کوچک زندگی, شیوه زندگی آغاز شده به عنوان یک راه سرگرم کننده برای من و شریک زندگی من به تصور خودمان را جای دیگری احاطه شده توسط درختان و یا آب و یا کوه ها به جای داخل ما 800 فوت مربع آپارتمان. جمع شده در زیر درختان و یا آماده در یک cliffside ما نمی خواهد نیاز به هر چیزی به خاطر همه چیز متعلق به ما خواهد همیشه راست در دسترس در یک خانه است که برای پرداخت است که ما طراحی و ساخته شده سفارشی. با بزرگ بعدی رکود اقتصادی barreling نسبت به ما من گمان می کنم بیشتر مردم سعی خواهد کرد به "کوچک" زمانی که آنها نمی تواند از پرداخت اجاره. من دیده ام بسیار زیبا از فضاهای که توسط خانه استانداردهای ارزان هستند به عنوان جهنم است.

روشن: من صحبت کردن در مورد خانه های کوچک بدون توقف به مدت سه ماه. اگر من از نشستن بیش از حد طولانی من شروع به طراحی اتاق در اطراف مبلمان من خود را یا از طریق فکر می کنم چگونه می توانم تبدیل به قفسه جداول. من موجودی از همه چیز من در ذهن من و تصمیم می گیرید چه من فروش یا تلاش برای کوچک. من برای کامل سازی برای چیزهایی که من برنامه را به نگه دارید.

زمانی که ویروس آمار ما در نهایت حل و فصل در برنامه های ما برای سال 2020 و پس انداز به معنای ما می تواند در واقع به دنبال از طریق با آنها. من استفاده می شود به مردم بگویید ما lowkey آماده زمانی که coronavirus خرد زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به توقف به دلیل روزمره ما نیاز ندارد به شدت تغییر و برنامه های ما برای امور مالی هنوز هم خیلی خوب است. اما چهار روز گذشته به شهرستانها در سراسر کشور باید سوخته دوستان من به ضرب گلوله کشته شده است با گلوله های لاستیکی و نیاز به پناه از سگ پلیس و سگ واحد است. بیشتر مردم به قتل رسیده اند و توسط افسران پلیس و من وحشت زده به پیوستن به شورش در خیابان ها به دلیل من نمی خواهم به مرگ از ویروس. من بچه به نام من به من بگویید برای رفتن به یک برنامه ریزی اعتراض من تا به حال حتی در مورد شنیده نشده است. چون من از تماشای کوچک خانه فیلم ها.

فکر کردن در مورد زندگی در یک قطعه زمین ساختمان جامعه با شریک زندگی من و دوستان ما و انتخاب خانواده (که من به آرامی متقاعد به رفتن بیش از حد کوچک) است من چگونه زنده ماندن است. من فرار از جهان که شادی در گفتن مردم سیاه و سفید است که ما درد و مرگ و زندگی مهم نیست که ما آنقدر کوچک و ناچیز حتی هنگامی که ما می گویند هر نام و ذخیره کردن آن در کنار 400 سال از نژادی و بی عدالتی است.

زمانی که من هستم پیمایش از طریق Craigslist در به دنبال کوتاه و اتوبوس و یا تماشای فیلم از باهوش ترفند های طراحی در فضاهای کوچک من حمل و نقل خودم به آینده ای که در آن من زندگی می کنند. چه مضحک است که من به شدت می خواهم برای رفتن کوچک, برای کوچک کردن رد پا از همه چیز من شده ام نسبت به کار در یک کشور که در حال حاضر باعث می شود من احساس می کنم خیلی کوچک است.

اوان F. مور

در سال 1773 نا امید در تاج و تخت بریتانیا مالیات و ستم استعمارگران آمریکایی—صورت مبدل به عنوان Mohawk سرخپوستان—سوار لنگر انداخت کشتی های انگلیسی و ریخته 342 سینه از چای وارداتی توسط انگلیسی کمپانی هند شرقی به لنگرگاه بوستون.

یکی از استعمارگران که شرکت در حزب چای بوستون جورج Hewes گفت: این مورد انگلیسی, واکنش به نافرمانی مدنی که در زمان نزدیک به سه ساعت به انجام رساندن: "ما احاطه شده توسط مسلح بریتانیا کشتی اما هیچ تلاش ساخته شده بود به مقاومت در برابر ما است."

سه سال قبل از آن در سال 1770 سربازان انگلیسی به قتل Crispus Attucks یک مرد سیاه و سفید در طول قتل عام بوستون بود که در یکی از این حوادث که منجر به جنگ و انقلاب. Attucks را قاتلان هرگز صرف یک روز در زندان است.

و اجازه دهید من می دانم اگر شما شنیده ام این سناریو قبل از: یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد توسط اجرای قانون است. مردانی که او را به قتل تبرئه شدند بر این اساس دفاع از خود و دفاع از خود وکیل رفت و به چیزهای بزرگتر و بهتر—او دومین رئیس جمهور ایالات متحده, جان آدامز.

این قطار که هرگز دیر است.

اجسام سیاه دور انداخته می شوند و افراد مسئول را وادار به رفتن به خانه—گاهی اوقات آنها ساخت حرفه ای از آن است.

استعمارگران اغلب توصیف شده در تاریخ آمریکا به عنوان پرستان در حالی که مدرن روز میهن پرستان هستند pilloried جناح راست رسانه ای به دستور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اجازه بدهید هر کس می خواند این مقاله یک برش عمیق در تاریخ آمریکا است.

همان مردم ما شاهد در خیابان مینیاپولیس و شهرهای دیگر که در حال خشم در اجرای قانون برای یک بار دیگر snuffing یک زندگی همان تقاضا استعمارگران برای تاج و تخت بریتانیا: آزادی.

استعمارگران مانند مدرن روز معترضان شد و در پایان شوخ طبعی.

اشتباه نکنید من نمی cosign تظاهرات که به خشونت کشیده شد و ولگرد از این پیام در دست است. اگر وجود دارد کمتر خشونت پلیس وجود دارد خواهد بود بدون شورش—به جز زمانی که توپ های مورد علاقه خود باشگاه برنده مسابقات قهرمانی.

اعتراض به بازگشایی این کشور در میان COVID-19 همه گیر نمی تصویب بوی آزمون.

و در آن لحظه "آبی جان" مهم نیست و هر گونه صحبت از "ما در این با هم" دور انداخته شد توسط مردم سفید که احمقانه باور است که حقوق خود در حال نقض شوند.

این است که آمریکا آن چیزی است که ما هنگامی که تمام وسایل دیگر ارتباطی سقوط در گوش کر.

آنچه که صورت گرفت در مینه سوتا شیکاگو و دیگر شهرهای هفته گذشته نیست تعجب به کسانی که توجه شده ایم.

چرا ما تماس استعمارگران "عدالت اجتماعی رزمندگان"?

پس از همه, تاریخچه اغلب نوشته شده توسط فاتحان که بدان معنی است که آنها پول و قدرت به معاون کشیش بخش تاریخ در راه آنها را مشاهده کنید مناسب. برای توضیح بیشتر نگاه کنید تا سفید محافظه کار واکنش در برابر New York Times Magazine,'s برنده جایزه پولیتزر "به 1619 پروژه است."

ببینید که چگونه آنها قطع تا زمانی که سیاه مردمی اجرا نقطه در داستان های خود ما?

مردم در مینه سوتا در حال اجرا هستند نقطه بر آزادی خود.

این راهی آمریکا شد.

ترنس F. Chappell

اثرات مخرب از COVID-19 علائم بسیار بزرگتر همه گیر در امریکا—نژاد پرستی. اما به دلیل آن را بسیار آسان تر برای من به بحث در مورد آن, اجازه دهید بحث در مورد خشم.

جیمز بالدوین نقل قول "به یک سیاه پوست در این کشور و به صورت نسبتا آگاهانه در خشم تقریبا تمام وقت" کاهش به خصوص عمیق امروز. خشم یک احساس است که من کار کرده اند و کار می کرد و کار می کرد برای کنترل. در حالی که آن را بدست من را به یک معامله بزرگ از مشکلات در گذشته من خشم طول زمان تکامل یافته است به اطلاع من مکانیسم های مقابله ای.

زمانی که من خود ارزیابی و بهینه سازی, من واقعا هدایت من خشم در راه است که اذعان دارد آن است که پایدار و من رو به جلو حرکت می کند. من نمی مراقبت به زندگی حرکت خشمگین; که زندگی ارزش زندگی. نژاد پرستی شما را بکشند اما پس می توانید خشم.

آمریکایی های سیاه و سفید در حال حاضر در یک وضعیت اضطراری قبل از COVID-19 بحران فقط تقویت مسائل اساسی. من نمی لیست تمام شرایط ما بیش از شاخص چون من فکر می کنم ما می تواند استفاده از همه کمتر خبر بد. من متعادل بودن حساسیت در مقابل درونی این اشباع پلیس خشونت villainization و خشونت بی معنی.

قتل Ahmaud Arbery شدت دستپاچه روح من. پس از پناهگاه در محل من گرفته تا دویدن در خارج به عنوان یک سالم فرار. Ahmaud نبود اعطا این فرار صرفا به دلیل رنگ پوست خود را. زمانی که من سرش می دویم. آن روز به افتخار از آنچه بوده ام خود را 26th تولد من احساس بسیار آشنا احساس—rage.

من رفتم به یک فضای تاریک و تقریبا فراموش کرده در مورد خود من انسانیت است. اما این نیست که من هستم. فقط به خاطر مردم وجود دارد که هیچ حس انسانیت معنا نیست که من را فراموش کرده ام من. من حاضر اجازه دهید به این جهان تغییر و من این ویژگی بی امان حس از خود به پدر و مادر من و بودایی عمل.

شبیه به میلیون ها نفر از دیگر سیاه و سفید, خانواده, پدر و مادر من آماده من و خواهرم برای جهان است که آماده نیست برای ما. آنها گذاشته پایه و اساس آگاهی و حالت ارتجاعی است که در ادامه به خدمت و البته من از موانع, چالش ها و در زمان های سمی فرهنگ است. من هم تمرین نیچیرن Daishonin بودیسم است.

به عنوان یک عضو از Soka Gakkai بین المللی وضع سازمان نیچیرن Daishonin بودیسم من شعار نم-myoho-رنگ-کیو روزانه. من شعار برای انقلاب بشر است که چه Soka Gakkai توصیف به عنوان "هرگز پایان دادن به فرایند بهبود مستمر. این توصیف یک بودایی راه زندگی است که تا ابد به دنبال رشد و توسعه شخصی. این است که چقدر ما در حال رشد و بهبود در حال حاضر به جای آنچه که ما زمانی در گذشته است."

شعار را فعال کرده من به مرکز انرژی و جلوگیری از آن را از رفتن به افراط و. گفت: nam-myoho-رنگ-کیو منظم تنظیم یک آگاهی شخصی است که فراتر از آنچه در آن است آگاه است.

ممنون میشم یکی از اساسی ترین نیازهای. خانواده و دوستان من در حال امن و سالم است. من هنوز کار; من باید آب تمیز و مواد غذایی است. من را می شکند و از اخبار روزانه چرخه به دلیل رک و پوست کنده آن را افسرده و تکراری. من فقط به پایان رسید در یک کتاب به Untethered روح توسط Michael A. خواننده که راهنماهای خوانندگان در حفظ آرامش درونی.

من شعار برای این کشور هر روز. من شعار برای مهربان رهبری است که متحد و نه قطبی. من شعار که آمریکا را ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند و اولویت بندی ملت ما بیشتر انعطاف پذیر جوامع است.

خشم به من آموخت که برای مقابله با مشکلات, چون هنگامی که من نمی, مشکلات من با برخورد من. در حال حاضر نژادپرستی برخورد با امریکا است. و صحبت از تجربه شخصی و وضعیت فعلی فرهنگ ما نژاد پرستی همچنان به تهدید و ارعاب آمریکا تا زمانی که این کشور می پردازد و آن را در یک سطح سازمانی. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن