Escambia County Jail رزرو رها 37.5 درصد با توجه به کروناویروس تعطیلی stay-at-home سفارشات

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 23, 2020نزدیک به 200 کمتر زندانی

توسط ABESTANEWS در 5 اردیبهشت 1399

نزدیک به 200 کمتر زندانیان رزرو به Escambia County Jail در نیمه دوم ماه مارس نسبت به نیمه اول این ماه به عنوان coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی و اقامت در خانه سفارشات منجر به کاهش در بازداشت.

سوابق نشان می دهد که 37.5 درصد کمتر زندانیان رزرو به زندان از 16 مارس 30 در مقایسه با مارس 1 تا 15.

بین ماه های مارس 1 و 15 در مجموع 506 نفر رزرو به Escambia County زندان با توجه به سوابق مجله اخبار به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق. از 16 مارس 30 اثر دومینو از خاموش شدن ناگهانی شروع به کل زندانیان رزرو به زندان کاهش یافته و به 316.

در سال گذشته در مجموع 518 نفر رزرو به زندان از 16 مارس تا 30 سال 2019 شد که 39 درصد بالاتر از تعداد زندانیان بیش از همان دوره دو هفته ای در این سال است.

لایحه Eddins دولت وکیل برای اولین قضایی مدار فلوریدا نسبت به کاهش در بازداشت به شرایط ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"در سراسر مدار این واقعیت که ما در حال پناه گرفتن در خانه و این که بسیاری از کسب و کار را تعطیل و من مطمئن هستم که عوامل دیگر وجود دارد — اما آن دو اولیه و عوامل منجر به کاهش دستگیری," او گفت: اخبار و مجله.

Eddins برآورد تعداد دستگیری ها در طول مدار — منطقه ای که شامل Escambia, Santa Rosa, Okaloosa و والتون استان ها — کاهش یافته بود 50 درصد به 60 درصد.

در Escambia County Sheriff دیوید مورگان گفت: آژانس شاهد کاهش قابل توجه در نه تنها جرم و جنایت خشونت آمیز اما تقریبا در همه جنایات است. تنها استثنا شده است موقت سربازان ارتش در منازل به قصد سرقت و افزایش اندکی در خشونت کشیده شده است.

"ما دیده ایم به دلیل این coronavirus کاهش قابل توجه جرم و جنایت به جز ما تا به حال یک چشم انداز مثبت در منازل به قصد سرقت وجود دارد به صورت کمی و خشونت است upticking به دلایل روشن" مورگان گفت: توضیح افزایش خشونت می توان به مردم صرف زمان بیشتر از حد معمول در خانه.

ECSO معاون تراشه سیمونز در مقایسه با اثر خاموش شدن ناگهانی بسته شدن مدرسه و محدودیت های ناشی از کوروناویروس به چه اجرای قانون قبلا تجربه در طول تعطیلات یکی دیگر از زمانی که بسیاری از موسسات بسته شده است.

"این روند معمولی است که هر زمان که مدرسه است ما باید یک چشم انداز مثبت در منازل به قصد سرقت خودرو و هر زمان که مردم صرف مقدار زیادی از زمان در خانه — این که آیا آن شکرگزاری آخر هفته و یا هر نوع از تعطیلات آخر هفته — ما به طور معمول باید یک افزایش اندک در خشونت خانگی نوع موارد" سیمونز گفت. "بنابراین ما آگاه بودند از این چیزها بودند و ما بیشتر یا کمتر آماده شده برای آن است."

مقامات گفت: چشم انداز مثبت در منازل به قصد سرقت در ابتدا از coronavirus خاموش شدن ناگهانی موجود بوده اند با کمک از افزایش گشت.

ECSO دانشکده منابع افسران که نمی تواند خود را به انجام وظایف عادی در حالی که مدارس بسته شده است reassigned برای گشت زنی در محلات و مناطق مسکونی.

"ما تقریبا در ظرفیت کامل در رابطه با تعدادی از نمایندگان که ما در خیابان" سیمونز گفت: قبل از اشاره به نقش شهروندان خود را در شهرستان کاهش نرخ جرم و جنایت.

"من فکر می کنم که این مهم به اعتباری که در آن اعتباری است که به علت و بخشی از کاهش جرم و جنایت گزارش شده است که با مردم به خوبی رفتار. مردم درک کنند که ما را به گرد هم می آیند," او گفت:. "من فکر می کنم که مردم درک کنند که ما در حال رفتن به در نظر گرفته شود در انتهای دیگر از این چیزی که نه فقط توسط چگونه دولت واکنش نشان دادند بلکه چگونه ما به پایان رسید تا درمان هر یک از دیگر. من فکر می کنم مردم متوجه است که شما قطعا می بینیم که به خودی خود آشکار در کاهش جنایات گزارش شده است."

سانتا رزا شهرستان دیدن اندکی کاهش در جرم و جنایت

یک شهرستان بیش از سانتا رزا کلانتر را دیده است و با اندکی کاهش در جنایات گزارش شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به SRSO سخنگوی Sgt. غنی Aloy.

"بیش از یک دوره یک ماهه جرم به طور کلی به نظر می رسد به پایین و یا باقی مانده تخت," او گفت:. "این توسط بسیاری و بعضی چیزها هستند."

برای مثال در بین 5 مارس و آوریل 5 2019 در SRSO در پاسخ به 98 گزارش دزدی. در همان تاریخ در این سال نمایندگان در پاسخ به 93 دزدی.

SRSO نمایندگان را در پاسخ به کمتر از 10 منازل به قصد سرقت در طول بیماری همه گیر از آنها تا به حال در طول همان دوره یک ماهه سال گذشته Aloy گفت. گزارش اختلالات و دزدی از مغازه حوادث نیز در این بهار.

با این حال گزارش ها از تجاوز به حریم دیگران و درخواست برای گشت افزایش یافته است.

"یک درخواست گشت شامل بسیاری از چیزهای مختلف و زمانی اتفاق می افتد که یک معاون می رود به یک منطقه به طور خاص به آن امن و به رانندگی در اطراف و مطمئن شوید که منطقه امن است" Aloy گفت. "این نیز زمانی که به کسی می نامد و می گوید:" هی وجود دارد برخی از فعالیت های غیر معمول در اینجا شما می توانید آمد به آن نگاه کنید?'"

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن