سرمقاله: جنوب اوکس افتضاح نشان می دهد که نیاز به پاسخگویی از فلوریدا خانه های پرستاری

نظرهیئت تحریریه Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 PM EDT آوریل 2 سال 2020پس از هفته ها پنهان بسیار مهم امنیت

توسط ABESTANEWS در 13 اردیبهشت 1399

نظر

پس از هفته ها پنهان بسیار مهم امنیت عمومی اطلاعات در مورد تعدادی از coronavirus عفونت در میان کارکنان و ساکنان در فلوریدا, خانه های سالمندان, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در نهایت منتشر شد برخی از داده های اولیه دوشنبه گذشته پس از تحت فشار بودن توسط elder طرفداران و طرح دعوی در دادگاه از چند سازمان های خبری به انتشار اطلاعات که فلوریدا حق را ببینید.

این DeSantis دولت تصمیم به خودداری اطلاعات نامعقول از شروع.

بدون توجه به آنچه که سیاست خود را در حال, هر Floridian باید درک کنند که این هم غیر قانونی و غیر اخلاقی برای جلوگیری از شهروندان از درک خطر بالقوه مواجه اعضای خانواده در طول یک عمده بهداشت عمومی بحران. ما خوشحالیم که فرماندار شد و در نهایت انگیزه برای انجام کار درست است, اما آن را بسیار نگران کننده است که آن را در زمان دولت او تا زمانی برای انجام این کار حتی به عنوان آسیب پذیر floridians تماس با بيمار و در حال مرگ.

بحران کنونی در جنوب اوکس مرکز مراقبت حق در اینجا در مرکز شهر Pensacola ثابت می کند و دقیقا به همین دلیل شهروندان باید کامل و واضح و روشنی از چگونه COVID-19 آسیب رساندن مراقبت از سالمند امکانات.

با توجه به داده ها از فلوریدا وزارت بهداشت بود که در گزارش روز شنبه این مرکز تا به حال 107 موارد مثبت coronavirus که به مراتب بیش از دیگر تسهیلات در ایالت فلوریدا.

شیوع درخواست فرمانداری برای اعزام "تیم اعتصاب" از فلوریدا گارد ملی به جنوب اوکس. دولت ایالت داگ Broxson تایید پاسخ اضطراری تیم نظارت بر عملیات تاسیسات در رابطه با دولت DOH. "آن را مستقل از امکانات دیگر آن است که دولت درگیر است و مطمئن شوید که افراد سالم هستند" Broxson گفت.

این واقعیت است که وجود دارد مرگبار شیوع این شدت حق در اینجا در خانه در زمان مقامات محلی ، و نگه داشتن در ذهن این اطلاعات است که می شده اند پنهان از عموم مردم تحت قبلی سیاست های رژیم صهیونیستی است. DeSantis.

متاسفانه DeSantis و دیگر سیاستمداران فلوریدا شده اند بیش از حد مایل به محافظت از ثروتمند مدیر عامل و سهامداران از خانه سالمندان صنعت به جای محافظت از سالمندان مقيم و یا حفظ عمومی و حق دسترسی به اطلاعات است که منعکس کننده مشکلات بالقوه با سلامت و ایمنی در تاسیسات.

میامی هرالد گزارش داد که جنوب اوکس شده است منظم توسط دولت 12 بار از سال 2004 و به اتهام نزدیک به 30.000 دلار جریمه به عنوان یک نتیجه. تسهیلات اتحادش را تغییر مالکیت دو بار پس از سال 2008 و آن را دریافت کرده چشم پوشی از یک دولت قانون در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که خانه های پرستاری کار ژنراتور است که می تواند قدرت در مورد یک طوفان و یا عمده قطع برق. این قانون نیاز به ژنراتور پشتیبان در پاسخ به مرگ 12 ساکنان که در درجه حرارت سوزان در داخل یک جنوب فلوریدا خانه سالمندان پس از طوفان ایرما زدم از قدرت در سال 2017.

هرالد خبرنگاران کارول Marbin میلر و بن Wieder همچنین نوشته است که "در سال های اخیر جنوب اوکس شده است گسله توسط آژانس دولتی برای مدیریت بهداشت و درمان برای خدمت نپخته وعده های غذایی از جمله سوسیس و ماهی; داشتن قالب در حمام عدم پاسخ به ساکن نارضایتی عدم ارائه مراقبت مناسب و داشتن غیر کاربردی ساکن دکمه تماس."

TEPFER خبرنگار جیم کمی نشان داد اوایل این هفته که در جنوب اوکس متعلق به یک شرکت به نام غرب گرگوری خیابان Care Inc. و این که مدیر شرکت است مایکل Bleich یک نام است که همچنین به نظر می رسد در ارتباط با حداقل 30 دیگر خانه های پرستاری در سراسر کشور. کمی گزارش شده است که Bleich آدرس ذکر شده است به عنوان یک یو پی اس, فروشگاه پستی در هالیوود ،

چه حاصل از این همه واقعیت این است که این روزنامه نگاران در حال ارائه با اطلاعات که فرماندار و مقامات دولتی بودند یا پنهان کردن و یا نادیده گرفتن.

اگر هر چیزی, دفتر فرماندار باید به شدت فعال در مورد ارائه این نوع از اطلاعات را به فلوریدا. به خصوص در مورد شیوع و خطرات بهداشتی دولت باید تقویت آگاهی در مورد مشکلات مقاومت در برابر تلاش ها برای اطلاع رسانی.

حتی اگر دولت به دلیل عدم اطلاع رسانی به شهروندان داخلی بهم ریختگی یا ineptness عدم شفافیت هنوز ایجاد عمده ای ابر بی اعتمادی در اطراف فرمانداری.

اگر ما نمی توانیم اعتماد دولت به ما راست اطلاعات زمانی که زندگی یکی از بزرگان شهروندان در خط هستند پس چگونه می توان آن اعتماد کرد وقتی که می آید به هر مسئله دیگر از اساسی عمومی اهمیت?

در عین حال حتی به عنوان موارد مانند غمگین بحران در جنوب اوکس ظهور لابی برای فلوریدا خانه سالمندان صنعت باید درخواست فرماندار برای اعطای این صنعت در حمایت از مسئولیت برای هر گونه آسیب به ساکنان که ممکن است رخ دهد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بحران است.

محافظت از سود به معامله با مردم است.

آن را فوق العاده سرد دل و برش گلو درخواست مقامات صنعت را در یک لحظه زمانی که ساکنان خود را در shouldering مرگبارترین عواقب ناشی از این بیماری همه گیر. و در حالی که ما می خواهم امیدوارم که DeSantis و دیگر مقامات فلوریدا خواهد به آسانی رد چنین حرص و آز-انگیزه لابی در میان استارک انسان عواقب ناشی از این ویروس ما می تواند احمقانه به ایمان که مقامات وزارت امور خارجه انجام خواهد شد درست به نمایندگی از شهروندان به طور متوسط.

به دلیل خودداری اطلاعات امنیت عمومی پس از آغاز این بحران آنها در حال حاضر ثابت شده است که آنها مایل به انجام چیزی اشتباه. آنها در حال حاضر خود را ثابت مایل به مبارزه با چیزی است که اساسا در بهترین منافع مردم فلوریدا.

دموکرات یا جمهوری خواه محلی و یا دولت جوان یا پیر — ما به شدت تشویق همه مقامات منتخب و فلوریدا به صحبت کردن و تقاضا است که وقتی که می آید به ساکنان خانه سالمندان — به خصوص در این لحظه از بحران — که در مجموع شفافیت و پاسخگویی خواهد بود که دولت را روشن و غیر قابل مذاکره استاندارد است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن