کسل اپراتور به احتمال زیاد به سرزنش برای کشتی که فرار گل نشسته در نزدیکی کینگستون

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 4:22 PM EDT May 8, 2020KINGSTON – سه نفر uninjured پس از قایق خود را زد گل ن

توسط ABESTANEWS در 25 فروردین 1399

KINGSTON – سه نفر uninjured پس از قایق خود را زد گل نشسته خاموش رییس جمهور در نزدیکی نقطه کینگستون اوایل صبح روز چهارشنبه.

نجات خدمه اعزام شدند و در مدت کوتاهی پس از ساعت 5 بعد از گارد ساحلی موفق به دریافت یک تماس پریشانی از رگ گزارش که آن را به حال به گل نشسته بود و در مصرف آب, North Kitsap آتش و نجات گزارش شده است.

آژانس قایق قادر به رسیدن به 65 پا کشتی شناسایی به عنوان کاتلین به دلیل آبهای کم عمق بنابراین کسانی که روی پایه کشتی در سمت چپ آن را در یک قایق زندگی و برداشت شد توسط قایق نجات.

"قایق را مالک و اپراتور گفت: آتش نشانان که او به احتمال زیاد او خوابش برد در حالی که جریان از فرفره هاربر و بیدار شد تنها زمانی که bilge زنگ صدا به عنوان پایه و مثال کشتی شروع به گرفتن در آب" آژانس گفت: در آزادی مطبوعات.

کشتی شروع به لیست به عنوان جزر و مد رفت و برخی از سوخت های ریخته شده از آن به تازگی پر مخازن از طریق دریچه های گروه محیط زیست, سخنگوی لری Altose گفت: صبح روز چهارشنبه اشاره کرد که یکی از همسایه ها قرض محیط زیست سوخت نشت پاسخگوی نردبان خود را به طوری که می تواند پاسخگوی صعود و پلاگین دریچه اضافی جلوگیری نشت.

محیط زیست تخمین می زند که این کشتی دارای ظرفیت حدود 8000 گالن سوخت Altose گفت.

"با این که به تازگی پر ما بسیار خوشحالیم که به کسانی که منافذ وصل" او گفت:.

گارد ساحلی در حال کار با صاحب کشتی به منظور توسعه یک طرح نجات و پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن قایق در آن راه Altose اضافه شده است.

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن