راننده در سیاتل تصادف که ضربه 2 معترضان به دلیل در دادگاه

مارتا BELLISLE آسوشیتد پرسمنتشر شده 11:46 AM EDT Jul 6, 2020سیاتل (AP) — مرد متهم به رانندگی یک جگوار در یک بس

توسط ABESTANEWS در 16 تیر 1399

سیاتل (AP) — مرد متهم به رانندگی یک جگوار در یک بسته سیاتل اتوبان و برخورد دو معترضان به قتل یک, برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه روز دوشنبه برای بحث در مورد اینکه آیا او می تواند با قید وثیقه آزاد شد.

Dawit Kelete که سیاه سوار ماشین در اطراف وسایل نقلیه که پارک شده در بزرگراه بین ایالتی 5 برای محافظت از Femme مارس تظاهرکنندگان آمار دو نفر و با سرعت دور در حدود 1:40 a. m. روز شنبه, پلیس گفت:.

سیاتل مرد بود صاحب جگوار XJL شد و به تنهایی در ماشین و با توجه به واشنگتن گشت گزارش های ارائه شده به دادگاه در اواخر روز شنبه.

معترضان فریاد زد و پراکنده به ماشین نزدیک شد. یک ویدیو گرافیک را نشان می دهد خودرو با نزدیک شدن نرخ بالا از سرعت. آن را به نظر می رسد برای منحرف کمی آن را به عنوان در آمد نسبت به دو نفر هنوز هم در جاده ها است. ماشین تضعیف وری به عنوان آن را به دو معترضان ارسال آنها را به هوا. راننده تبدیل شده در عمومی فقط پس از تاثیر و سوار دور.

تابستان تیلور 24 ساله کلینیک دامپزشکی کارگر دچار آسیب مهم و درگذشت شنبه شب. Diaz, عشق, 32, از پورتلند اورگان بود در بیماری جدی است.

"من زنده و پایدار" عشق ارسال شده در Facebook اواخر یکشنبه. "در بسیاری از درد است. من نمی توانم باور تابستان به قتل رسید. اگر آنها فکر می کردند این قتل خواهد ما را به پایین آنها بسیار اشتباه است. بسیار اشتباه است.

عشق نیز گفت: "من FB پر شده است با تهدید به مرگ است و تنها قادر به استفاده از یک دست به من کند. من عمیقا درک و احساس این همه عشق میشم می فرستید من است."

پس از Kelete متوقف شد توسط سربازان دولت او موافقت کرد به یک زمینه هوشیاری تست مواد مخدر و الکل است. این آزمایشات نشان داد که او دچار اختلال گشت دولت گفت.

"راننده محفوظ بود و عبوس به نظر می رسد در طول زمان خود را در بازداشت" سپاهی جیمز مک گوایر نوشت: در گزارش بازداشت. "در یک نقطه و او پرسید: اگر مصدوم پیاده شد درست است."

Kelete رزرو شده بود به پادشاه تادیبی شهرستان در صبح روز شنبه در دو فقره فضایی حمله.

یک قاضی در بر داشت علت احتمالی برای برگزاری Kelete در تحقیقات فضایی حمله. آن را بلافاصله روشن نیست اگر Kelete تا به حال یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او.

سیاتل بوده است سایت از طولانی شدن ناآرامی های زیر ممکن است پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس که موجب سراسر کشور تظاهرات. ده ها تن از مردم دستگیر شدند در هفته گذشته در ارتباط با اعتراضات به تظاهرات ادامه داد: پس از آنکه مقامات پاک "کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به" منطقه در مرکز شهر سیاتل.

معترضان به حال تعطیل ایالتی برای 19 روز در یک ردیف سربازان گفت. پس از سقوط شنبه شب دولت گشت گفت: رفتن به جلو آن را نمی خواهد اجازه می دهد معترضان برای ورود به I-5 و خواهد دستگیری پیاده در اتوبان.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب