ده ها گزارش از داخل کوک زندان شهرستان رنگ یک تصویر تیره و تار به عنوان COVID-19 مورد افزایش می یابد

نشانه شفاعت برای کمک به آویزان در یک پنجره در طبخ زندان شهرستان پیچیده در مارس 09, 2020 در شیکاگو, ایلینوی

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399
A sign pleading for help hangs in a window at the Cook County jail complex on April 09, 2020 in Chicago, Illinois. - GETTY IMAGES
  • نشانه شفاعت برای کمک به آویزان در یک پنجره در طبخ زندان شهرستان پیچیده در مارس 09, 2020 در شیکاگو, ایلینوی.
  • گتی ایماژ

این داستان در اصل منتشر شد درخواست تجدید نظر.

آشپز زندان شهرستان در شیکاگو امریکا بزرگترین سایت تک pretrial بازداشتگاه در حال حاضر یکی از coronavirus نقاط داغ در کشور است. با وجود یک مارس 9 منظور از یک قاضی فدرال نیاز به کلانتر تام دارت به ارائه COVID-19 تست برای علامتی زندانیان پیاده سازی اجتماعی فاصله و توزیع مناسب بهداشت شخصی و بهداشتی لوازم بیش از دو دوجین از بازداشت شدگان مصاحبه با وکلای مدافع و خبرنگاران در دو هفته گذشته توصیف شرایط زندگی منجر به گسترش ویروس و عدم دسترسی به تست. روز دوشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی متی Kennelly با صدور دستور مقدماتی سفارش کلانتر به انجام بیشتر. به تاریخ کلانتر را گزارش کرده است بیش از 800 مورد تأیید این ویروس بیش از نیمی از آنها در میان زندانیان است. تا کنون شش زندانیان و گارد فوت کرده اند از COVID-19.

این بحران تولید به میزان بی سابقه ای از زندانی نظرها در مورد شرایط زندان. روایت خود هستند قابل ملاحظه ای شبیه به یکدیگر و در تضاد تقابل با بسیاری از کلانتر ادعا می کند. برای آنچه به نظر می رسد اولین بار در دارت را 13 سال تصدی شکایت صدای مردم را در بازداشت خود را سنگین تر بودن خود را حرفه ای روابط عمومی عملیات. برخی عدالت کیفری طرفداران اصلاحات نیز پیدا کردن یک گریم نتیجه به شیوع کروناویروس در زندان: آن است که اثبات این است که از کاهش شدید بازداشت پیش از محاکمه دست یافتنی است.

عدالت کیفری دستگاه در Cook County lumbered به آماده شدن برای اجتناب ناپذیر ورود ویروس در زندان است. در آستانه ایالت مستند در مارس 21, آشپز شهرستان مدافع عمومی دفتر ثبت اضطراری حرکت با پشتیبانی از کارشناسان بهداشت عمومی و 25 گروه های حمایت و خواستار آزادی همه پزشکی آسیب پذیر زندانیان از زندان. این اتفاق نمی افتد اما قضات را آغاز تسریع برخی از وثیقه نقد و بررسی جلسات و افزایش تعداد متهمان قرار بازداشت خانگی است. وکیل دولت را در ضمن متوقف تعقیب سطح پایین جرایم مانند در اختیار داشتن مواد مخدر. در هفته های اخیر جمعیت این زندان—96 هکتار امکانات طراحی شده برای نگه داشتن بیش از 10000 زندانیان کاهش یافته است توسط بیش از 1300 نفر به یک کم کمتر از 4,200. اما این کافی نیست برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اولین مورد از COVID-19 در میان زندانیان تایید شد در مارس 23. یک هفته بعد 134 زندانیان بیمار بودند. در مارس 27, پیکان در کنفرانس مطبوعاتی شعار "تک celling" برای تقریبا تمام زندانیان و گفت: گزارش ها از عدم دسترسی به صابون بودند "نهفته است." رئیس زندان بخش پزشكي (که تحت قلمرو اجراء Cook County, بهداشت و درمان و بیمارستان های سیستم و نه کلانتر,), Dr. کانی Mennella گفت: بخش "تست هر کسی که علامت" اما به شدت از شیوع رشد شتاب. که در همان روز این اتحادیه به نمایندگی از کارکنان بهداشتی درمانی در زندان به نام برای "drastic" کاهش جمعیت زندان.

در آوریل 3, فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دارت بیش از شرایط زندان و در پایان هفته دوم مارس برخی از زندانیان دست به اعتصاب غذا زد و خواستار دسترسی به صابون و دیگر منابع بهداشت.

"تخت سه فوت از هم جدا گوشی های دو پا از هم جدا و سپس صندلی در پشت میز در حال پا از هم جدا است بنابراین هیچ اجتماعی فاصله" گفت: Jafeth راموس, 23, که برگزار شده است در زندان بدون پیوند در اتهام قتل از سال 2016 است که در یک خوابگاه-سبک ردیف با 25 زنان دیگر است. "من احساس می کنم مثل یک تله مرگ در اینجا چون ما اصلا هیچ هوای تازه از خارج . . . هوایی که ما تنفس قابل بازیافت است هوا را از منافذ بنابراین coronavirus در هوا است."

شیلا ریورا یک تادیبی افسر که درگذشت در آوریل 19, نگهبان بود در راموس را ردیف. راموس گفت که اگر چه او واحد است که در حال حاضر در "قرنطینه" با همه زندانیان درجه حرارت در حال بررسی دو بار در روز آن را غیر ممکن است برای به دست آوردن یک COVID-19 آزمون برای هر نشانه دیگر از تب. او افزود که زندانیان دریافت ماسک و هر سه روز و دو هتل-اندازه صابون میله در هر هفته ولی منسوجات خانگی نیست و شسته شده را پس از وقوع. در بیانیه سخنگوی کلانتر گفت جدید ماسک های صادر شده برای بازداشت شدگان هر روز و "لباس های شسته شده همچنان به صورت روزانه انجام شود."

راموس گفت: زندانیان باید دسترسی به ضد عفونی کننده دست روی دیوار, خوابگاه, اما تمیز کردن لوازم آبیاری, و آن را غیر ممکن است برای حفظ بهداشت مناسب با مشترک دوش و توالت و تلفن. راموس معتقد است او قرارداد این ویروس در حال حاضر به عنوان انجام بسیاری از زنان دیگر در خوابگاه. "من تا به حال سخت تنفس و سرفه متوقف کردن بینی, من نمی تواند طعم و مزه و یا بوی و من تا به حال سردرد, اما من هرگز تا به حال تب," او گفت:. "اگر شما یک تب آنها نمی تست شما."

گواهی حسن از 13 زندانیان در زمینه طرح دعوی در دادگاه فدرال توصیف شرایط مشابه در مردان بخش از زندان: واحدهای که در آن مردم هنوز هم برگزار می شود در خوابگاه و یا دو به یک تلفن; هیچ مناسب اجتماعی فاصله و یا تمیز کردن مشترک دوش و توالت و جداول; عدم دسترسی به آزمایش حتی برای کسانی که تا به حال حاد علائم یا تا به حال تماس با دیگران که تست مثبت است. زندانیان را گزارش کرده اند و در مجموع shutdown در غیر COVID مربوط به خدمات پزشکی: بیماران دیابتی نمی توانند قند خون بررسی می شود, شیمی درمانی قرار ملاقات لغو شده است, دیگر درخواست برای مراقبت های پزشکی بدون جواب. سمت جنوب هفتگی's اخیر انتشار شش مصاحبه با مردم در زندان درمان مسکونی واحد ارائه یک تصویر مشابه.

یک سخنگوی کلانتر تکذیب توقف خدمات پزشکی. "این گواهی حسن نشده است تایید شده توسط هر زمینه ای شواهد و یا اسناد و مدارک," او نوشت: در یک e-mail به درخواست تجدید نظر. "بازداشت شدگان همچنان به دریافت داروهای خود در برنامه و پزشکی درخواست ادامه به پردازش می شود." وی افزود: سوال در مورد خدمات پزشکی در زندان باید به بخش بهداشت و درمان و بیمارستان ها سیستم; نمایندگان خود را نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

طرفداران پشت فدرال کت و شلوار نگران هستند که پاسخ رسمی به این بیماری همه گیر به خطر می اندازد پیش از محاکمه بازداشت شدگان سلامت و نقض حقوق اساسی. "این [ایلینوی] دیوان عالی کشور قرار داده است در جای خود یک سیستم است که طول می کشد فشار از قضات به برگزاری دادگاه و حل و فصل موارد ارائه شده اما هیچ مربوط به راهنمایی در مورد نحوه رسیدگی به حقوق مردم است که باقی می ماند زندانی در تعلیق" گفت: وکیل Sharlyn فضل مدیر اجرایی شیکاگو جامعه اوراق قرضه صندوق یکی از گروه های است که به ارمغان آورد و با توجه به نمایندگی از زندان زندانیان و جمع آوری مشتریان از بیش از 500 از آنها از زمان شروع این بیماری همه گیر. "این دستور غذا را به صورت نامحدود بازداشت."

براندون پرکینز, 27, شده است در زندان بدون باند پس از سال 2016 در یک جنایت اتهام قتل. او را دلسرد مورد تاخیر در عروق کرونر مورد پردازش با توجه به این ایالت مستند. "اگر ما نمی توانیم به دادگاه ما نمی توانیم حرکت از این محل" او گفت:. "این بدتر می شود از اینجا در زندان به دلیل زیادی وجود دارد عدم قطعیت است."

پرکینز برگزار می شود در یک سلول واحد در بخش 11 و یکی از سازمان دهندگان اعتصاب غذای بیش از عدم دسترسی به بهداشت مناسب و تاخیر در مورد پردازش, و لغو ملاقات. او گفت که شرایط داخل زندان را تا حدودی بهبود یافته پس از اعتصاب. سرپرستان آمده بودند به صحبت با زندانیان و هر کس خود را در ردیف در حال حاضر می شود یک ماسک هر روز و دسترسی به ضد عفونی کننده دست; بازدیدکننده داشته است به آرامی در حال هماهنگ از طریق اسکایپ. هنوز, او گفت که او شده است قادر به دیدن یک دکتر در مورد یک آسیب دیدگی شانه و دریافت نسخه ای پر.

Ioan Lela همچنین در بخش 11 بود اواسط دادگاه برای 2016 قتل و تهاجم به اتهام زمانی که این بیماری همه گیر مستند آغاز شد. او گفت که او تا به حال COVID مانند علائم به مدت دو هفته اما نه قادر به گرفتن یک آزمون. او را به نمایندگی از خود در دادگاه گفت: همه گیر ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای یک طرفدار se متهم مانند او به یک دادرسی عادلانه.

"من با باز کردن بحث و بررسی اولین شاهد در فوریه 26 و من قرار بود برای رفتن به دادگاه مارس 14, اما البته که اتفاق نمی افتد" Lela, 38, گفت:.

زندانیان که درخواست مصاحبه گفت: همه آنها احساس زندگی خود را مهم نیست. "من حدس می زنم چون آنها فکر می کنم ما در حال مجرمان و قرار است ما را به اینجا" راموس گفت.

پرکینز گفت: به نظر می رسید مانند برخی از جامعه همدردی ساختمان با یک کاروان از حامیان بسیج در خارج از مرکز در 7 آوریل و پرستاران در مرحله یک اعتراض در آوریل 10, اما پس از آن در مارس 14, Dart, دفتر منتشر شد تصویری از حمله به اصلاح افسران توسط مردم برگزار می شود در بخش 9. در این ویدئو به وضوح نشان داد مردم قرار دارد دو به یک تلفن; روشن نیست که آیا این حمله مربوط به COVID-19 شیوع.

"آنها در نیمه خراب را برای ما مردم که این حمله" پرکینز گفت. "ما نیمه تا به حال برخی از شتاب رفتن. تام دارت بود گفت: آنها در حال تلاش برای انتشار هر گونه خشونت مجرم و من احساس می کنم مثل این می افزاید: به ننگ."

Lela گفت: انتشار این ویدئو به نظر می رسید به یک محاسبه روابط عمومی حرکت دارت را در بخشی به عنوان کلانتر مواجه شد افزایش انتقاد خود را برای دست زدن به شیوع ویروس. "تام دارت سریع به انتشار یک ویدیو که در آن منافع آنها است."

در قالب یک ایمیل در بیانیه سخنگوی پیکان را تکذیب کرد و یا به چالش کشیده ادعاهای ساخته شده توسط زندانیان که درخواست تجدید نظر و دیگران مصاحبه. "کلانتر دفتر همچنان به کار با تمام فدرال و ایالتی و محلی همکاران به شما اطمینان می دهیم که مناسب عرضه تمام مواد لازم برای نگه داشتن کارکنان ما و زندانیان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است," او نوشت. "اطلاعات ارائه شده به شما این است که هر دو غلط و uncorroborated با هر گونه مدارک یا اسناد و مدارک."

با توجه به قضاوت Kennelly دستور مقدماتی, Dart, شده است تا روز جمعه به بهبود بهداشت, افزایش, تست, کاهش, خوابگاه, سبک مسکن و اما از بین بردن دو celling. اما با ميزان عفونت در زندان تقریبا 20 برابر بالاتر از در طبخ شهرستان به عنوان یک کل این احتمال وجود دارد که بیشتر زندانیان و نگهبانان را مریض و مرگ ممکن است در روزها و هفته آمده است.

اگر چه گسترش سریع این ویروس در زندان است مخدوش دارت شهرت و تشدید یک اضطراری برای بهداشت عمومی در شیکاگو آن را نیز نشان داده است که توده decarceration از افراد متهم به جنایات در دسترس است اگر اراده سیاسی وجود دارد.

"مردم درک از طریق گفتگو در مورد COVID-19 در زندان ها و زندان ها چقدر خطرناک زندان هستند" گفت: فضل که سازمان بوده و در خط مقدم مبارزه برای لغو پول وثیقه در ایلینوی و موفق به قید وثیقه 20 نفر از کوک کانتی در چند هفته گذشته. "زندان همواره ناسالم و غیر بهداشتی مکان های که در آن مردم را دریافت نمی مراقبت از آنها نیاز دارید. آنها همیشه به حال نرخ بالای مرگ و میر. مردم هستند و امیدوارم در آینده به درک که از طریق بحران حاد و است که می تواند یک درس ما را رو به جلو به منظور کاهش استفاده از pretrial اسامی." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب