شام در غار و گربه سیاه و سفید آشپزخانه را به ماندن در خانه خوشمزه عجیب و غریب

برخی از نادر لحظه های روشن در این آهسته ترور هستند تصادفی ایوان از ارائه نقابدار به تحمل گنجینه های. ماه گذشت

توسط ABESTANEWS در 13 خرداد 1399

برخی از نادر لحظه های روشن در این آهسته ترور هستند تصادفی ایوان از ارائه نقابدار به تحمل گنجینه های. ماه گذشته باعث شده یک متن من افتاده از روی میز (کوچ) و یک کیسه کامل مورل قارچ در درب خریداری شده توسط یکی از دوستان تحویل داده شده توسط دیگر و foraged در ایلینوی مرکزی توسط کسی که من هرگز قبل از ملاقات کرد اما تا به حال کنجکاو بوده است در مورد برای مدت زمان طولانی.

هفته گذشته forager خودش را نشان داد تا در ایوان با یک وعده سنگین از همه چیز-بیگل-چاشنی مک و پنیر یکی دیگر از cholent—آهسته-پختند خورش از گوشت سینه با مروارید جو و سیب زمینی پخته شده و حاوی یک شبه با مغز استخوان و یک دلی ظرف تمشک-گلاب جم.

غذا آماده شد در یک لوگان مربع آشپزخانه مشترک و تحویل از طریق ضرب و شتم تا 2005 سبز Chrysler Town and Country توسط حوا Studnicka از آستین در حال اجرا زیرزمینی شام باشگاه شام در غار و او را شریک کسب و کار از سه ماه الکسیس توماس از گربه سیاه و سفید آشپزخانه قرار دادی وراج من هم می خواهم فقط متوجه من شده بود چشم دوخته اند و با کنجکاوی تمام فصل در سال گذشته لینکلن مربع کشاورزان در بازار اما به نحوی موفق به اتمام است.

گاهی اوقات شما باید به ماندن در داخل به خارج.

به طور جداگانه در اوایل ماه مارس Studnicka و توماس شد منتطر مشغول بهار. اما در مارس 10, روز فرماندار پریتزکر اعلام وضعیت اضطراری Studnicka تا به حال به تعویق انداختن (و بعد از آن لغو) تقریبا فروخته آوریل 1 "اتحاد جماهیر شوروی غذای روح" شام شد و بعد furloughed از Finom قهوه. در همان روز تمام چهار توماس آینده غذا مباحث لغو, از جمله Friday the 13th مهمانی شام در مارپیچ کافه. "من تا به حال یک روز غم انگیز می گوید:" توماس. "کسب و کار من است حتی یک کسب و کار کنه؟" اما در عرض یک هفته این جفت ارز پیوست و نیروهای چرخد و به صورت هفتگی میانه رو به جلو و زیبا و عجیب و غریب تحویل غذا سیستم که به فروش می رسد در روز به مدت 12 هفته متوالی.

توماس 27 رشد در شهر های کوچک بایرون در نزدیکی راکفورد از افسران پلیس. "من مادر پخته شده از عملکرد نه از هر شادی" او می گوید. "من هرگز اجازه آشپزی, بنابراین من می خواهم سرقت آشپزی از کتابخانه است. من تا به حال خوب از 16 دلار است که من نمی تواند/نمی پرداخت, بنابراین من قرار داده اشپزی در کوله پشتی آنها را به خانه کپی آنها را به نوت بوک و سپس بازگشت آنها را در کتاب ناودان یا مجرای سرازیر. من شروع به پخت و پز تا زمانی که من نقل مکان کرد و در خود من در اوایل 20s. من یک عشق واقعی برای آن است."

به طور مشابه Studnicka که 25 رشد در روستایی Driftless Regionin جنوب غربی ویسکانسین. به عنوان یک جوان homeschooled سپس گیاهی, پخت و پز خود را مواد غذایی بخشی از برنامه درسی. "هیچ یک از پدر و مادر من عاشق پخت و پز تا به جای من یک جداگانه وعده غذایی آنها نوع اختصاص داده شده با این کار." به عنوان یک دانشجوی سال اول تحصیل در رشته فیلم در دانشگاه کلمبیا او شروع پنکیک در غار یک جامعه پسند صبحانه سری از آپارتمان "در برزخ" بین لوگان مربع و Avondale. "همه احزاب مکیده و من می خواستم که قادر به جمع آوری با دوستان و نه به بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع," او می گوید.

برای بزرگنمایی کلیک کنید Alexis Thomas and Eve Studnicka - ALLY ALMORE
  • الکسیس توماس و حوا Studnicka
  • متحد Almore

Studnicka و توماس ملاقات دو سال پیش در حالی که کار در Katherine آن شیرینی. توماس بود فقط ترک خاص او-اد مددکاری اجتماعی کار سوخته در شفقت خستگی. "من تا به حال هیچ آموزش رسمی اما واقعا عاشق مواد غذایی," او می گوید. "من تا به حال تعداد زیادی از دانش و نه بسیاری از عمل, اما زمانی که من تصمیم گرفتم من واقعا می خواستم برای باز کردن کسب و کار خود من." همانطور که برای Studnicka پنکیک در غار تکامل یافته بود به همه گیر شور و شوق پروژه گاهی اوقات میزبانی وب تا 45 peoplefor این redubbed شام در غار.او چهره او را خدمت برخی از 3000 مهمانان در طول شش سال اجرا—سال گذشته آنها رای دادند و او را بهترین و آینده آشپز در خوان's بهترین شیکاگو نظرسنجی. شام در غار برنده بهترین زیرزمینی ناهار خوری.

آنها هر دو گل خود را از یک سال پیش توماس رفتن کامل بخار با گربه سیاه و Studnicka مکمل شام در غار با کار کردن به عنوان رافائل اسپرزا را chef de cuisine در Finom. اما آنها همکاری بیش از حد به ویژه در شمال اروپا الهام گرفته از شام در زمستان 2019, و در ماه ژانویه برای یک شاهدانه حاوی مهمانی شام به جشن دولت جدید تفریحی ماری جوانا قانونی است.

این جفت ارز را آموخته بود و آنها تا به حال بسیاری از مخالف اما افتخاری آشپزی صفات. "بودن در اطراف بسیاری از بازی های وحشی و foraged مواد و نوار مواد غذایی و ذرت و پنیر در حال رشد بود که آنچه که من با آن آشنا و آنچه که من بیشتر متصل به طوری که آن چیزی است که من به طور طبیعی جذب نسبت در پخت و پز من می گوید:" Studnicka.

"حوا را دوست دارد گوشت می گوید:" توماس. "او آشپز بسیاری از بینی به دم. این زیاده. این مواد غذایی به راحتی به حداکثر. من با زندگی گیاهی و اگر من نه یکی بیشتر از مواد غذایی گیاهی فوق العاده سنگین است."

هنگامی که تمام برنامه لغو شد تا این جفت ارز تصمیم به همکاری و محوری به صورت هفتگی پرداخت آنچه شما می توانید خدمات تحویل غذا. در عرض یک هفته آنها خود را اعلام کرد اولین منو در Instagram, ماهیهای عرصه زیاده میانه مواد غذایی آسایش و ایمنی-تقویت سلامت روند: سلامتی, سوپ, کیت, ساختمان 30-ساعت بوداده اردک استخوان انبار حاوی سنبل هندی و زنجبیل و رازیانه قارچ و زردچوبه; خامه سوپ زرت با قارچ, سبزی, و کشاورزان پنیر; blackberry زنجبیل کیک قهوه; کاج-دودی-نوشیدن چای شکلات.

آنها به فروش می رسد روز بعد و هفته بعد و بعد و بعد. به عنوان مرسوم زنجیره تامین تضعیف آنها به طور فزاینده منابع بیشتر از خود کشاورز و منوها شد به تدریج بیشتر جذاب و زیبا و میانه-عجیب و غریب: گوشت خوک حلقه potpie با Publican جو فرنی; شیکاگو مخلوط ذرت بو داده-تزریق نوشیدن شکلات; گوشت گوزن و آهو تابستان سوسیس و اردک قلب cassoulet; شیب دار سیب زمینی آبگوشت.

یک هفته Studnicka ساخته شده مازاد زنبور عسل-گرده-و-دودی-نمک شیرینی برای خودش و به پایان رسید تا آنها دور دادن به یک به طور تصادفی انتخاب مشتری. که نهاد هفتگی فروشگاه به مشتریان است که کمک به یک موسسه خیریه مانند آب طرفداران حقوق ما مردم دیترویت یا جوانان عمل شیکاگو آن را افزایش می دهد پول برای بی خانمان کودکان و نوجوانان.

Studnicka و توماس توافق دارند که بعد از آنها خود را اعلام کرد برای اولین بار منو بود "بدترین روز زندگی ما است."

"در زمان ما فرود آمد و آنچه ما می خواستیم را به زمان ما, قرار دادن آخرین درب در آخرین ظرف آن بود 14 ساعت و که شامل خرید و بسته بندی و مشخص کردن منابع مالی و نحوه سفارش سیستم کار می کند می گوید:" Studnicka. "ما هرگز انجام می شود تحویل. ما نمی دانیم که چگونه به انجام این کار گسترده است. آن مشقت بار بود."

آنها پس از کارآمد و بدست زیرک است. هر هفته منو یکشنبه اعلام کرد در 3 ساعت. توسط دوشنبه آنها به فروش می رسد از 50 دستور برای هر یک از پنج مورد. سه شنبه ها و چهارشنبه ها آنها فروشگاه و طبخ. پنج شنبه و جمعه آنها تحویل دهد. آنها نمی برقراری ارتباط در تمام روز شنبه تا شب زمانی که آنها شروع به ارسال پیامک ایده های عقب و جلو. تاپیک یکشنبه تماس تلفنی برای نهایی کردن منوی بعدی. آن را نوشته و سپس آنها شروع همه را دوباره و دوباره.

اما با فرماندار و شهردار تدریجی عادی بازگشت به اقتصاد به صورت یک در پرواز مشارکت وابسته به اقامت در خانه پایه مشتری نیاز به آرامش و لذت است ؟

"این چیزی است که ما در مورد بحث هر هفته و ما نمی هر گونه پاسخ به آن می گوید:" Studnicka اضافه کرد که یک آجر و ملات کافه یک موضوع بحث است. "او بهترین همکار من تا کنون کار کرده ام. او ساخته شده بسیاری از جنبه های این ممکن است و نه ترسناک. این بهترین بخش از کار با یک هم تیمی در یک نامشخص زمان. همه چیز را احساس می کند کمتر دلهره آور است."

"من نمی خواهد انجام این کار بدون حوا می گوید:" توماس. "من می دانم که او نمی تواند آن را انجام می دهند بدون من. ما هر دو در خانه گیر کرده." vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب