آیا جان Prine مرگ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از گناه است.

جان Prine عکس دنی پرچ مرگ جان Prine روز سه شنبه از عوارض COVID-19 بی رحمانه است برای هر کسی که به نف

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399
John Prine - PHOTO BY DANNY CLINCH
  • جان Prine
  • عکس دنی پرچ

مرگ جان Prine روز سه شنبه از عوارض COVID-19 بی رحمانه است برای هر کسی که به نفع نجابت همدلی جامعه و جوک های خوب—شما می دانید, همه آن چیزهایی است که یک بار تعریف شده آمریکا شخصیت اما در صورت فدرال تخلفات اطراف این همه گیر احساس, احساساتی, niceties از دوران گذشته است. من امیدوارم که من اشتباه می کنم.

اگر Prine مرده بود در 103 به جای 73, و یا اگر او کاهش یافته است می خواهم به هر یک از این دو دوره از سرطان او غلبه در سال های اخیر آن را نداشته اند کمتر غم انگیز است. اما آن را نمی خواهد احساس کرده اند این بی رحمانه است. و صحبت از بی رحمانه خواننده و ترانه سرا در گذشت همان روز رای دهندگان در ویسکانسین بودند مجبور به انتخاب بین مصاحبه آراء و خطر زندگی خود و کسانی که از هر کسی که در نزدیکی آنها—از آنجا که جمهوریخواهان که کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی نمی تعویق انداختن اولیه.

این موسیقی محلی سنت که از آن Prine پدید آمده در شیکاگو در اواخر دهه 1960 است که به سختی ناآشنا با داستان بدى مانند آن است. "پرچم خود را عکس برگردان نمی خواهد شما را به بهشت دیگر" از سال 1971 اولین آلبوم هجو ساختگی وطن پرستی بر روی صفحه نمایش در طول جنگ ویتنام.

او با استفاده از همین رویکرد در سال 2005 در "برخی از انسان نیست انسان" است که او می نویسد در پاسخ به دومین حمله به عراق تحت جورج دبلیو بوش است. "برخی از انسان نیست انسان / هر چند آنها راه رفتن مانند ما" او خواند. "آنها زندگی می کنند و آنها تنفس / فقط به نوبه خود, پیر پیچ / آنها پیچ شما هنگامی که شما در حال خواب / آنها سعی کنید به پیچ شما کور / برخی از انسان نیست انسان / برخی از مردم ain't نوع است."

موسیقی همیشه محکوم اراذل—تنها نام را تغییر دهید. امروز آنها به نام "deplorables."

من به صحبت Prine چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016. "من نوشتن یک آهنگ در یک ثانیه در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما من فکر نمی کنم او برای رفتن به اطراف," او گفت:. "و اگر او سپس پسر من این خنجر ، من فکر می کنم از چیزی و آن را طنز آمیز همه را می خواهید به خواندن آن و آن را قطعا نمی خواهد قرار داده و او را در بهترین نور است."

تهدید قریب الوقوع از COVID-19 شناخته شده است به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از حداقل نوامبر و رئیس جمهور ما را مسخره کردند و آن را در تریبون به عنوان یک رسانه جعل و دروغ برای ماه ها در مورد آن برسد و خطر انجام هیچ چیز برای آماده شدن برای یورش. خواهد زندگی Prine و نزدیک به 15,000 دیگر ایالات متحده COVID-19 قربانیان تا کنون—462 در ایلینوی اواخر چهارشنبه—باید در امان است و اگر دولت نمی شدند پیشرو مردم آمریکا در یک خودکشی, مرگ مارس? است سوزان, سیری ناپذیر غرور از مغلوب ساختن پیشی جستن فرقه مسئول تمام ده ها یا صدها هزار نفر از مجالس ترحیم این بیماری باعث خروج خانواده های عزادار و دوستان میخواستم بدونم چرا ؟

هیچ کس نمی تواند می گویند با 100 درصد یقین است. اما نقطه قطعا وجود دارد برای اتصال.

در طول دهه Prine موسیقی نفوذ در زندگی مردم عادی را در راه عمیق. او باعث می شود این نوع از آلبوم هایی که گذشت را از پدر و مادر به فرزندان و آهنگ های خود را در حال آواز در کلاس گیتار و در اطراف آتش. کنسرت های خود را در قرعه کشی طرفداران از چندین نسل از مردم جوان که کشف او را از طریق تحسین مانند Bon Iver تمام راه را به ریشو بزرگان که با موسیقی خود را در 1970s.

"یک مرد با جان استعداد است vanishingly نادر می گوید:" شیکاگو خواننده و ترانه سرا رابی فولکس واگنی. "پنجاه سال از آهنگ ها در یک نویسنده را صدا بود که همه خود را و آهنگ ها است که هر کس می خواهد به آواز خواندن و بازی—و می تواند به خاطر آنها به زیبایی ساده است. اصلی موسیقی محلی. خنده دار و تیره مخلوط با هم در یک گاه به گاه راه طبیعی است."

حجم غم و اندوه در رسانه های اجتماعی شب Prine مرگ و فوری غلیان احساسات از مراسم تجلیل از امثال بروس اسپرینگستین, میراندا لمبرت و Rodney Crowell, پژواک واکنش به جان لنون را به قتل و یا شاهزاده عبور از یک مصرف بیش از حد تصادفی از فنتانيل. این معشوق نوع تعریف هنرمندانی که نیازی مرگ آمد و به عنوان شوک دردناک. Prine هرگز یک ضربه ساز اما پاسخ قاطع به مرگ او ثابت می کند که racking تا طلا سوابق نه به عنوان مهم به پایدار محبوبیت به خودتان اختصاص به هنر و صنعت خود را به یک زندگی از تواضع.

در حال حاضر داستان Prine زندگی در شیکاگو است که به خوبی شناخته شده است: او یکی از چهار پسر در میوود غربی حومه در دثا پلینس رودخانه است که ساخته شده برای خانواده های کارگر از کارخانه ها که صف شمال خیابان مانهایم جاده و صنعتی دیگر راهروها. پدر بزرگ او بود از کنتاکی و در سال 1924 شد و برای اولین بار از خانواده به حرکت به شیکاگو. در سال 1999 Prine به من گفت که او در نظر گرفته میوود یک "دیگ ذوب" که در آن مردم در تمام زمینه های می تواند یک زندگی خوب و بالا بردن خانواده است. "وجود دارد مکزیکی و مردم از جنوب و سیاه پوستان است. من فکر کردم آن را بسیار شسته و رفته منطقه به رشد در" او گفت:. آن نبود تا Prine کردم پیش نویس در سال 1966 و دیدم نژادپرستی دست اول در لوئیزیانا بوت کمپ که او متوجه شدم که ویژه تربیت او شده بود. "من فکر می کردم به خوبی خدای من آمده است باید از یک جای خوب چون من به مدرسه رفتم با همه" او گفت:.

پس از فارغ التحصیلی از شرط شرق دبیرستان Prine ازدواج خود را یار دبیرستان و حل و فصل در مجاور ملرس پارک. او به عنوان یک حامل نامه اما در شب او کمین در باشگاه های محلی از شهر قدیمی. در اواخر دهه 60 او به طور خلاصه در زمان گیتار کلاس در شهر قدیمی مدرسه موسیقی محلی در Armitage و در ژوئیه سال 1970 او ساخته شده خود را حرفه ای اولین بار در سراسر خیابان در یک باشگاه به نام پنجم میخکوب کردن محکم کردن. در مخاطبان برای یکی از Prine را نشان می دهد در پنجمین میخ شد و یک نوجوان 12 ساله و اندرو Calhoun که بعدها عمل Waterbug سوابق مؤثر شیکاگو عامیانه برچسب تاسیس در سال 1980. "این یک رادیکال صدای عشق" Calhoun به یاد. "آهنگ فوق العاده خوب نوشته شده است. آن را به طور کامل روشن من. من می دانستم که آنچه که من می خواستم با زندگی من انجام دهد."

  • جان Prine مجموعه ثبت شده در پنجم Peg در اوت 1970 ماه پس از اولین بازی حرفه ای خود را

هنرمندان که باشگاه در آن زمان بودند غالبا رزرو برای اقامت یک هفته ای اغلب در چند مجموعه و یک شب. Prine سال در آن بارور صحنه به او کمک کرد یاد بگیرند که چگونه به نگه داشتن یک جمعیت افسون به خصوص با تاریک ترین آهنگ ها و تیز به روی صحنه طنز زمان که او حفظ و تا مرگ او.

موفقیت به سرعت آمد. توسط 1971 Prine تا به حال یک قرارداد ضبط با اقیانوس اطلس که منتشر شده خود با عنوان اولین. او ادامه خواهد داد به انجام بسیاری از آهنگ ها برای نزدیک به 50 سال: "دونالد و لیدیا" "سام سنگ" "سلام در آن وجود دارد." مانند بسیاری از سوابق خود را به دنبال آن یک سنگ محک برای ترانه سرایان در پی آن است. در حالی که باب دیلن بود بیشتر از یک conceptualist تکیه بر, تم, تصاویر, و زبان از فیلم و ادبیات و موسیقی و تاریخ Prine شد و سخت هنرمند استفاده می شود که مقرون به صرفه شعر و فقط با چند آکورد برای ساخت آهنگ هایی که صدا ساده اما عمیقا فرفورژه با رمز و راز, مسخره, طنز, و یا غم و اندوه—و اغلب هر سه.

"من همیشه احساس کرده ام او به دنبال بیش از شانه من به عنوان من نوشتن شعر می گوید:" فولکس واگنی. "'این است که بهتر از کافی و یا می توانم آن را در غیر منتظره و فقط حق عبارت است که مهر و موم آن را به این آهنگ ؟ آیا این نشان از صداقت و یا فقط خنکی و یا هوش و ذکاوت?' همه شما باید انجام دهید این است که نگاهی به 13 آهنگ در اولین آلبوم آهنگ شبیه فرشته از مونتگمری' و 'دونالد و لیدیا" و می دانم که او نگه داشته تا این سر نخ ریسی استاندارد کار برای بقیه ی کار خود را."

علامت Dvorak, خواننده عامیانه و معلم در شهر قدیمی مدرسه می گوید که Prine نفوذ در مدرسه بود و در حال حاضر قوی در اوایل سال 1979 سال او وارد شدند به عنوان یک دانشجو. "نوشتن خود را و صدای خود را انجام سبک آنقدر کامل است. من فکر کردم باید چیزی وجود دارد که دیگری عمیق و عمیق رفتن در زیر همه شوخی میکرد و cornball کشور سادگی" دورژاک می گوید. "آن را در اطراف آن زمان من بیشتر شد جدی در مورد توسعه خود من نوشتن و سبک است. آن را به عنوان اگر جان شده بود گفت, همه, همراه, 'ain't it نیمه سرگرم کننده را به یاد بگیرند که چگونه به خودتان است؟'"

با توجه به سرطان گلو در اواخر 90s و سرطان ریه در اوایل 2010s, Prine صدای عمیق تر و نوشته های خود کند. او به من گفت در سال 2016 که با آهنگ های جدید خود شد و شروع به تبدیل شدن به کمتر مورد خاص شخصیت ها و بیشتر در مورد روابط بی ربط. "که در آن مردم در حال تلاش برای برقراری ارتباط و آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و سخت تر برای برقراری ارتباط چه استفاده می شود گرفته شده تقریبا مسلم," او توضیح داد. "مردم احساس یا اشتباه و یا آنها گفت: آنچه آنها واقعا احساس می کنید. برای برخی از دلیل است که چه چیزی بیرون می آید."

او پیشنهاد کرد که او ممکن است هدایت اضطراب ساختمان به آرامی در هوا در طول سمی سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

"این ممکن است صدای عجیب و غریب—معمولا من یکی از آخرین به دانستن آنچه در آن است من نوشتن در مورد. من فقط شیرجه در" Prine گفت. "اگر کسی پرسید: وقتی من نوشتن این ترانه ها من نمی خواهد که به آنها گفتم من در حال نوشتن در مورد روابط بی ربط. بهترین راه من می توانید آن را توضیح دهید در حال حاضر که من به پایان رسید که به نظر می رسد آنها به این آهنگ ها که در حال ضربه زدن به خانه اجرا می شود برای من. آنها به نظر می رسد مانند نوع من آواز در حالی که برای. و بنابراین من باید فکر می کنم شاید این راه بسیاری از مردم احساس هستند. من مطمئن هستم که اگر من به عنوان خوب از یک رادار که من استفاده می شود اما من در برداشتن چیزی.'

Prine نهایی آلبوم منجر به تجدید حیات حرفه ای. درخت بخشش عرضه در شماره پنج در بیلبورد 200 در مارس 2018, خود را در بالاترین موقعیت در آن نمودار است. برای دو سال گذشته از زندگی خود او تور خستگی ناپذیر به نظر می رسد در تلویزیون ملی و برنده جایزه یک عمر دستاورد در سال 2020 مراسم Grammy. او به دست آورده احترام یک محصول جدید از Americana خواننده-ترانه سرایان—مارگو قیمت Brandi Carlile Sturgill سیمپسون, Tyler Childers, Jason Isbell—که در نظر گرفته او را مقدس سالمند. سپس Prine ها شده بود پوشش داده شده با صدها نفر از هنرمندان از جمله راجر واترز از پینک فلوید, My Morning Jacket, پل Westerberg, Bettye LaVette و باتلاق Dogg.

جاش وراج از سیگار پاپ می گوید: تازه ترین آلبوم او خریداری وینیل تنها چند هفته پیش بود Prine را در سال 1999 duet مجموعه در وجود خودمان. "من در حال چرخش آن را بدون توقف برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن" او می گوید. "به عنوان یک ترانه سرا Prine بود مرتب کردن بر اساس از یک شعبده باز قادر به بسته یک تن از معنا را در فقط چند کلمه همیشه endearingly ساده در تحویل او اما عمیقا عمیق در حقیقت او در برقراری ارتباط است."

  • جان Prine انجام "در وجود خودمان" با Iris Dement در PBS در سال 2000.

در راجرز پارک در سه شنبه شب اد Holstein است فکر کردن در مورد جان Prine.

Prine نبود نفوذ اما یک همکار به هلشتاين در روز زمانی که آنها با یکدیگر می دانستند و برای اولین بار در ارل از شهر و پس از آن در کسی دیگری مشکلات و هلشتاين این دو باشگاه متعلق به گاوهای با برادر خود فرد خود را یک بار در نظر گرفته پیت سیگر از شیکاگو است. در آن هوا بود و ضخیم با زمان خوب است. زمانی که Prine کردم $30,000 ثبت قرارداد با اطلس گاوهای می گوید که او "bullied" Prine برای خرید او و همکار ترانه سرا استیو گودمن بزرگ شام در حقه باز سام یک ملرس پارک رستوران ایتالیایی.

Holstein که هنوز هم می آموزد در شهر قدیمی مدرسه نیز یک ترانه سرا که مواد پوشش داده شده توسط امثال Bette Midler و تام راش; او در حال حاضر یکی از یک دایره کوچک از نوازندگان و ترانه سرایان به جا مانده از آن گذشته ، او می گوید Prine بود "بسیار شیکاگو" در بخش بزرگی با توجه به عملکرد سبک او honed در این قوم باشگاه است. "شما نه تنها می تواند وجود دارد و آواز خواندن یک آهنگ پس از دیگری. شما تا به حال به ارتباط با مخاطب" او توضیح می دهد.

اما در 73 همان سن Prine از آن ساخته شده به گاوهای هیچ sentimentalist. "من راه رفتن در سمت آفتابی از خیابان" او می گوید. "ما خوش شانس بودند, به موسیقی, به طوری که آنها هرگز از بین رفته اند."

هفته آینده گاوهای قصد دارد به راه رفتن با گیتار خود را به یک دوست و حیاط خلوت و بازی "یک زمان خوب" یک Prine آهنگ از سال 1973 آلبوم انتقام شیرین. سپس او را پست آن را آنلاین به عنوان یک خداحافظی.

او نمی نیاز به هر چیزی می گویند. Prine معلوم خواهد شد که آخرین کلمه:

من فکر کردم من شنیده و دیده می شود به اندازه کافی برای به دست آوردن همراه
تا شما چیزی گفت نه از ما می دانستند
و من تا به حال هیچ ایده چه چیزی یک زمان خوب خواهد هزینه
تا شب گذشته زمانی که من نشسته و صحبت با شما
v


  • "زمان خوب"

  • جان Prine در خاتم وهابیت شیکاگو رادیو نشان می دهد در سال 1970

  • جان Prine در حیاط خلوت خود را میوود خانه در سال 1980 بازی "بهشت" با گیتاریست و رهبر گروه در آن زمان جان می سوزد

  • "وقتی که من به آسمان" از Prine نهایی آلبوم 2018 را درخت بخشش


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن