نظر

Coronavirus حمله به آمریکایی ها در قبال سلامت و اقتصاد ما و ما سیستم های رای گیری بیش از حد.

ما شاهد آن در پالم بیچ شهرستان در 17 مارس روز انتخابات فلوریدا ریاست جمهوری اولیه و برخی از انتخابات محلی است. بیش از 800 نظرسنجی کارگران leery سرایت به نام در به می گویند که آنها نمی خواهد نشان می دهد. مدیران املاک خارج از سایت خود را به عنوان رای گیری مکان. آن زمان همه از انتخابات سرپرست وندی Sartory لینک قدرت اجبار به نگه داشتن آنها را باز کنید.

در روز انتخابات یکی دیگر از 600 نظرسنجی کارگران به سادگی هرگز گزارش کار بیش از 1500 بدون نشان می دهد در تمام Link گفت: پست هیئت تحریریه. اگر چه 100 داوطلبان پا در آخرین لحظات جایگزین بسیاری از 454 حوزه های رأی گیری شد shorthanded برخی از دیر باز به رای دهندگان سردرگمی و سرخوردگی. بطرز شگفت انگیزی با توجه به شرایط بحران تنها سه باز نمی شود در همه.

“مردم که آمده کار کرده فوق العاده ای تحت شرایط” پیوند گفت. “آنها قهرمانان واقعی.”

ما نمی توانیم از تکرار این نوع هرج و مرج در اوت اولیه و یا به خصوص در ماه نوامبر انتخابات پارلمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود برای انتخاب مجدد احتمالا در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن. ماه مارس انتخابات بود و به آرامی با حضور امر تنها با 27 درصد از رای دهندگان واجد شرایط تبدیل کردن. نوامبر چهره به ارمغان خواهد آورد از رای دهندگان در انبوهی.

به همین دلیل ما ضمن استقبال از این اقدام مشترک توسط تمام فلوریدا 67 county انتخابات سرپرستان درخواست رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به گسترش رأی-با-ایمیل و اولیه رای گیری. در نامه مورخ 7 آوریل فلوریدا ناظران انتخابات که تگرگ از هر دو رنگ قرمز و آبی شهرستان ها می گویند که آنها نیاز به انعطاف پذیری بیشتر و قدرت برای ایجاد جایگزین برای مردم, تشکیل صف های طولانی در روز انتخابات.

انتخابات روسای می خواهید رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اجازه می دهد تا شهرستانهای گزینه ای برای تمدید رای گیری اولیه به سه هفته از دو و در ادامه رای گیری اولیه از طریق انتخابات روز, پایان روز یکشنبه قبل از به طور معمول. زوج با که آنها می خواهند قدرت برای تحکیم حوزه های رأی گیری اولیه رای گیری سایت. با کاهش تعداد سایت ها در روز انتخابات اما بزرگتر با استفاده از امکانات و برای یک بار دیگر شهرستانهای را کمتر مکان به عمق تمیز و کمتر نظرسنجی کارگران که بهداشت به نگرانی در مورد. و رای دهندگان را گسترش فرصت ها برای فرد رای گیری.

اما در این stay-در-خانه دوران همه گیری, رای گیری از طریق پست خواهد شد به احتمال زیاد جذاب تر از همیشه. در ماه مارس 41 درصد از آرا در پالم بیچ شهرستان شد توسط ایمیل. و پس از ناظران نیز درخواست DeSantis برای توانایی کرباس و tabulate پست الکترونیکی-در رای گیری زودتر از معمول است.

DeSantis نشده است پاسخ داد. ممکن است او را وزن سرپرستان’ سطح رهبری حس خوب در برابر huffing سیاسی خود مربی جمهور تهمت که به طور ناگهانی نمی مانند رای گیری غایب با وجود اینکه به تازگی رای داده شده توسط پست الکترونیکی خود را. هفته گذشته چالاک مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد پست الکترونیکی-در رای گیری که مملو از تقلب و ادعا کرد که اگر ایالات متحده روشن به تمام ایمیل های رای گیری “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

آن را بی اساس و بی معنی و فلوریدا انتخابات ناظران آن را می دانم. آنها به سختی رادیکال دسته و آنها قطعا اختصاص داده شده به نگه داشتن جمهوری خواهان در خارج از دفتر (اگر آنها انجام داده ایم وحشتناک از آن را برای 20 سال).

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را نگرانی واقعی است که بیشتر مردم را برای شرکت در انتخابات بعدی ، برای حداقل یک دهه جمهوری خواهان را ساخته اند رای دهندگان سرکوب یک جزء اصلی از راهکار خود را. Voter ID قوانین رای دهندگان-رول تصفیه این عقبگرد از برجسته 1965 رای گیری قانون حقوق هستهای انجام شده است همه از آن می تواند آن را سخت تر برای مردم را به رای دادن. به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای مردم است. دلیل ساده است: تنها یک اقلیت از آمریکایی ها موافق با مواضع آن آویزان به قدرت خاموش کردن به عنوان بسیاری از مخالفان خود را به عنوان آن را می توانید از ما در انتخابات است.

آیا تقلب در انتخابات وجود داشته باشد با رای غیابی? مطمئن شوید که در اینجا وجود دارد و فعالان سیاسی را جمع آوری مجموعه ای از برگه های رای از خالص گروه از افراد از جمله سالمندان در خانه سالمندان و یا غیر انگلیسی زبان مهاجران. کوچک-زمان مسائل معمولا. اما حتی است که باید کاهش دهد و در حال حاضر که برگه های رای آمده با هزینه اعتباری.

به عنوان کارشناسان در Brennan Center for Justice نتیجه گرفته اند: “پست الکترونیکی رای گیری تقلب فوق العاده نادر و مشروع نگرانی های امنیتی را می توان به راحتی خطاب.” اضافه کرد: “در حالی که ایمیل آراء بیشتر مستعد ابتلا به تقلب نسبت به شخص رای گیری آن است که هنوز بیشتر احتمال دارد برای یک آمریکایی به اصابت رعد و برق نسبت به ارتکاب پست الکترونیکی رای گیری تقلب شده است.”

رأی-با-ایمیل شده است در حال رشد از ویژگی های فلوریدا برای انتخابات سال است. هر دو این احزاب جمهوری خواه و دموکرات را تشویق اعضای خود را برای رای دادن از طریق پست. و تهمت به خلاف آن بوده است فلوریدا با داعش خود را سنگین تکیه بر رای دهندگان که ساخته ام که استفاده موثر از روش.

پنج متحده در حال حاضر انجام همه رای خود را توسط پست الکترونیکی (اورگان, واشنگتن, هاوایی, یوتا و کلرادو) و گزارش تقریبا هیچ مشکلی. از لحاظ تئوری همه پست رای گیری ممکن است بهترین راه برای برگزاری انتخابات میان همه گیر اما پیوند گفت: این امر می تواند دشوار برای یک شهرستان به عنوان بزرگ به عنوان نخل ساحل به تغییر سیستم خود را در زمان برای اوت و نوامبر انتخابات.

با این وجود پیوند انتظار دارد که حدود نیمی از شهرستان 981,000 ثبت نام رای دهندگان (در آخرین شمارش) می خواهد به ایمیل خود را از برگه های رای و او در حال حاضر دستور داد 1 میلیون غایب-رای پاکت برای اوت و نوامبر در انتخابات ،

لینک گفت: او باید در تنظیم بودجه وزارت او را 1 مه. که باعث می شود آن را ضروری است که نه تنها DeSantis را OK به سرپرستان’ طرح اما که او آن را به زودی.

انتخابات روسای تمام 67 شهرستان می خواهید برای جلوگیری از انتخابات روز فاجعه است. فرماندار باید به عنوان به خوبی.

این سرمقاله در ابتدا به نظر می رسد در پالم بیچ پست ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا روزنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de