DeSantis اعلام 'فاز 1' طرح بازگشایی پنج شنبه

زک اندرسون هرالد تریبونمنتشر شده 3:23 PM EDT May 28, 2020رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در طول سفر به کاخ س

توسط ABESTANEWS در 9 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در طول سفر به کاخ سفید است که او را یک اطلاعیه فردا در مورد "فاز 1" از بازگشایی طرح جامع ،

DeSantis وی در ادامه با احتیاط.

"من فکر می کنم برای فلوریدا رفتن از جایی که ما در حال حاضر به فاز 1 است نه یک جهش" DeSantis اضافه کرد: از آن خواهد شد یک "گام های کوچک."

"ما میخوایم این رویکرد در یک اندازه گیری بسیار متفکر و داده محور راه و من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از مردمی در سراسر کشور به دنبال" DeSantis گفت: به عنوان او نشسته در کنار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

DeSantis تحمیل یک مستند در اوایل ماه آوریل است که به دستور فلوریدا در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و یا انجام فعالیت های ضروری. این مستند منقضی می شود در روز جمعه.

DeSantis صحبت در مورد تمایل برای بازگشایی دولت و مردم بازگشت به کار. او تشکیل دوباره باز فلوریدا نیروی کار به او مشاوره در مورد چگونه به بازگشایی با خیال راحت.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند فلوریدا با موفقیت reined در coronavirus شیوع و آماده است تا به آرامی شروع بازگشایی اگر برخی از بهداشت عمومی اقدامات در محل برای نگه داشتن این ویروس از گسترش دوباره مانند گسترده آزمایش و یک تیم بزرگ از تماس با ردیاب که می تواند پیگیری کردن افرادی که ممکن است در معرض.

"همه چیز امیدوار کننده منحنی است که به وضوح پایین خم" دکتر گلن موریس مدیر دانشگاه فلوریدا در حال ظهور پاتوژنهای موسسه روز دوشنبه گفت:. "ما باید آن را تحت کنترل. حال سوال این است که چگونه ما آن را نگه دارید تحت کنترل است."

بیشتر: Pensacola, Perdido کلید سواحل را بازگشایی جمعه با اجتماعی فاصله دستورالعمل

موریس گفت که او نگران است که فلوریدا است که هنوز به اندازه کافی انجام تست و تماس با ردیابی برای حفظ این ویروس در چک.

"نگرانی من در حال حاضر این است که کفایت از تست ظرفیت در درون دولت و توانایی واقعا در واقع نظارت چه می گذرد" موریس گفت.

ظاهر می شود در یک کنفرانس خبری با DeSantis در تمپا دوشنبه, USF سلامت معاون ارشد رئیس جمهور دکتر چارلز Lockwood نیز وجود دارد گفت: باید خیلی بیشتر تست و تماس با ردیابی.

Lockwood گفت فلوریدا باید تست حدود 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان و یا در مورد 31,800 مردم هر روز در یک حالت 21.2 میلیون.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش شده دریافت نتایج آزمون به صورت 10,261 مردم جمعه و 19,342 شنبه. بیشترین تعداد نتایج آزمون DOH دریافت در یک روز بود 21,282 در آوریل 23.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: مجموع موارد نزدیک به 33,000 به عنوان مرگ و میر پیشی 1,100

DeSantis گفت: فلوریدا تست بیشتر از ظرفیت در حال حاضر در حال استفاده شده بنحوی که این مشکل حداقل در بخشی است نه کمبود منابع اما توانایی رسیدن مردم به اندازه کافی به در آمده برای تست در مکان فعلی.

فرماندار گفت: او در حال کار به تست راحت تر و رسیدن آن به مناطق محروم.

"کلید جاوا پیدا کردن جیب که شاید ما در حال آزمایش به همان اندازه" DeSantis گفت.

ولی پیام ها و پروتکل های اطراف تست نیز ممکن است یک عامل در چه حد تست در حال انجام است.

تنها در چند روز گذشته مقامات بهداشت عمومی شروع به تشویق افرادی که علائم به در آمده برای تست که به طور قابل توجهی گسترش جمعیت از مردم تست شده و کمک به شناسایی افرادی که دارای این ویروس هستند اما نه علامتی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن