سایبر سکس و رابطه جنسی در زندگی دوم

برای بزرگنمایی کلیک کنید S. نیکول لین/زندگی دوم زمانی که من برای اولین بار راه می رفت به سیاه و سفید,

توسط ABESTANEWS در 7 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید S. NICOLE LANE/SECOND LIFE
  • S. نیکول لین/زندگی دوم

زمانی که من برای اولین بار راه می رفت به سیاه و سفید, سیاره, sci-fi-مضمون وابسته به عشق شهوانی, بالغ, باشگاه شبانه, من ایستاده بود و به اطراف برای چند دقیقه. من شروع به پرش و پرواز کند اما به سرعت متوجه شدم این بود مناسب جنسیت, باشگاه, قوانین و مقررات—برخی از باشگاه ها حتی ممنوعیت آن. این باشگاه خاص ارائه می دهد موسیقی زنده هر روز از 2 ساعت به 4 بعد از ظهر و من وارد فقط در زمان. نئون وابسته به قضیب اشکال روشن اتاق و یک شکل با بزرگ سیاه و سفید بال led رقص. تاریکی الکترو پمپ در سراسر این باشگاه به من ایستاده بود وجود دارد در زیر بنفش و آبی چراغ مطمئن نیستید که چه باید بکنید. نگران نباشید من نمی شکستن من قرنطینه اما بودن در باشگاه مجازی, فضای, من تا به حال فلش بک از زندگی واقعی باشگاه است. بوی عرق و آبجو آمد و با عجله برگشت. اما من احساس محتوا در سیاره نشسته در لباس خواب در زندگی واقعی کاملا برهنه در زندگی دوم.

در حال حاضر وجود دارد در مورد 800,000 به 900,000 کاربران در زندگی دوم (SL) که کاهش یافته است و از آن سال 2013 اوج 1.1 میلیون. دنیای مجازی به زندگی در سال 2003 و یکی از قدیمی ترین 3D فضای مجازی شبیه سازی شده است. پس از چیدن یک آواتار رایگان شبیه ساز مجازی شما را از طریق یک آموزش کوتاه و پس از آن جهان مال شما است. در حالی که fanbase ممکن است رو به کاهش, SL است که هنوز هم فوق العاده قوی با کاربران اختصاص داده شده به خصوص کسانی که با علاقه و fetishes. کاربران می چت صوتی ارسال پیام و یا به سادگی شناور در اطراف (مانند یک جاسوس) در SL. بدون ترک راحتی از خانه خود را یک کاربر می تواند با اتصال به هر fantasy آنها تا کنون به حال رابطه جنسی و یا در غیر این صورت.

کاربر MistressLove یک وقت باشگاه مالک سابق و کارگر جنسی در SL. "من شده است بازی از سال 2005" او می گوید. "من oldie!" در حالی که هر باشگاه ممکن است بخواهید برای نیازهای مختلف اصول هستند که آواتار باید 18 سال در زندگی واقعی (کاربر وارد شده) و یک برگ است که به نظر می رسد مناسب برای باشگاه (کمتر بهتر است). برخی از باشگاه ها مانند MistressLove باشگاه نیاز به صدای تایید. کاربران فقط نیاز به 13 سال در زمان ثبت نام برای SLاما وجود محدودیت سنی برای ورود به مناطق با محتوای بزرگسالان به عنوان به خوبی به عنوان در خرید برخی اقلام از بازار است.

در بزرگسالان تنها بخش از SLوجود دارد فراوانی از توهمات تاب برداشتن و خواسته را انتخاب کنید (بیش از 100 به دقیق). این زن سروری عمارت ارائه می دهد بحث احزاب و مسابقات به صورت هفتگی. این کاربر پسند و دعوت مکالمه باز به زن سروری طرف اس. مکان هایی مانند جنگل عمارت مجموعه در یک ماجراجویی جهانی که در آن شما می توانید در شرکت های متوسط درد در فضای میان زنده خوانندگان ادای احترام باند و دی جی. سفر و حتی بیشتر سیاره Enzyion ارائه می دهد یک جادویی آخرتی تجربه و محبوب مقصد ماه عسل. فیلم تنها عکاسان سفر در اینجا برای photoshoots. بلا 'n زیبایی است genderfluid نقطه پاتوق برای تمام اندازه ها و هویت. Nookies همجنس باز, باشگاه, برای, گی مردان برای ضربه زدن سالن ورزش, فروشگاه, همراه, یا وارد اتاق خصوصی. افرادی که در شرکت های خاص و شیوه زندگی مانند furries می تواند سر را به خزدار پاتوق برای اتاق خصوصی ماهانه, بخت آزمایی, حوادث و زنده دی جی. و اگر شما به دنبال برای خود وانیلی باشگاه آقایان, نگاه هیچ بیشتر از دخمه پرپیچ و خم و به طریقی برای بزرگسالان برگزاری بشود نسبت به زنان است.

وجود دارد burlesque, باشگاه, دختران برهنه در سواحل مقدس, جنگل, آزاد باشگاه های, و, هوسران, تفریحی. این فروشگاه از ترجیحات جنسی.

MistressLove مجازی بود کارگر جنسی برای چند سال قبل از افتتاح باشگاه او در دنیای مجازی است. "من می خواستم برای دیدن بیشتر زندان ها در بازی است. فتیش, پوشیدن و محبوب در جوامع در SL اما من می خواستم برای دیدن یک نوع بسیار خاص از سیاه چال است که من گرفتن." پس از کار در صحنه برای چند سال به عنوان رقصنده در یک جامعه پسند, باشگاه, او تصمیم به گرفتن کسب و کار میبرد. "این مهم است که بدانید که سرمایه گذاری در یک باشگاه در SL [است] من هزینه صدها دلار ایالات متحده است."

مانند زندگی واقعی SL's زمینه نهفته در تجارت پول است که هنوز هم ضروری برای بقای کسب و کار و آینده جهان مجازی است. در SL, اما, راه, ساخت و یا صرف پول بسیار حقیقی تر و جایگزین (مانند خرید مجازی موهای ناحیه تناسلی از یک فروشنده). کاربران Lindens که نرخ ارز در SLبه خرید آیتم ها, پوسته, و پرداخت هزینه برای خدمات در باشگاه های مانند MistressLove است. عضویت در حق بیمه برای SL هزینه $11.99 یک ماه و شامل یک هفتگی دستمزد L$300 و یک جایزه ثبت نام از L$1,000. اعضای حق بیمه می توانید به خرید زمین و سرمایه گذاری و خرید اقلام آزادانه تر در بازار است. "بنابراین شما اساسا همیشه به نوعی از پول هستند و از لحاظ فنی ساخت پول فقط با بودن در این بازی هر هفته می گوید:" MistressLove. "علاوه بر میزبانی رویدادهای خاص (که شامل بخت آزمایی) من هم فروش اقلام که من فکر می کنم مفید در حال اجرا کسب و کار من. فروش پوسته و لوازم جانبی برای کسانی که علاقه مند در. این به من می دهد درآمد اضافی در حال اجرا من محل. هر کس در حال رفتن به پرداخت هزینه برای یک خواهری. برخی از افراد فقط [آمده] در ایستاده در اطراف."

حدود L$252 برابر با یک دلار ایالات متحده است. Linden Lab را تماما متعلق به شرکت تابعه نمدار دسته معامله بین SLD و دلار برای کاربران که می خواهند برای تبدیل خود را Lindens به زندگی واقعی دلار است. VirWox مجازی و ارز که در بسته ژانویه 2020, ساده ترین راه برای SL بازیکنان به تبدیل خود را Lindens. محبوب دیگر راه های تبدیل پول شامل باز Metaverse ارز Robinhood ها و Buttercoin. مردمی در SL نیز می تواند ارز خود را با پول بیت کوین و در LindeX, SL's official مجازی بورس. "به طور کلی ارز ندارد می گوید:" MistressLove. "باشگاه من یک کار از عشق. من نمی کشیدن تا آنجا که من در قرار داده است. اما که خوب با من." SL پر شده است با بسیاری از باشگاه های جهان در سواحل و استراحتگاه و هر چیز دیگری شما می توانید از خواب است که گاهی اوقات باشگاه ها خالی از پر شده است. "با بسیاری از باشگاه ها وجود ندارد به اندازه کافی بازیکن برای پر کردن فضا. به همین دلیل باشگاه خاص بسیار موفق است. میزبانی رویدادها و مسابقات در زمان های خاص و کلیدی برای یک مدل کسب و کار در SL. آن را به ارمغان می آورد مردم را به باشگاه و فضا را پر ميكند."

البته نه هر باشگاه باعث می شود آن را در SL. MistressLove می گوید: او می داند که بسیاری از افرادی که در باز و بسته شد و باشگاه در عرض شش ماه timespan. "زمین ساختمان, بازاریابی, تبلیغات, کارکنان, موسیقی, امنیت همه هزینه پول برای من است. من باید سرمایه گذاری زیادی از زمان و منابع مالی به باشگاه و من واقعا به آن افتخار می کنم اما این آسان نیست." MistressLove تصمیم به خرید زمین به جای اجاره که شامل یک مالک است و می تواند ایجاد سردرد های اضافی پس از آن یک فیلم تنها کسب و کار. "Linden Lab می توانید به من در صورتی که هر گونه مسائل را با کسب و کار من. من متعلق به آن از سال 2016 و هر گونه مشکلی نداشته اند! من خودم یک داستان موفقیت" او می گوید.

زمانی که MistressLove شد یک کارگر جنسی چند سال پیش او به یاد می آورد teleporting حامی به یک جزیره به انجام برای او. "او میگفتم من چگونه او می تواند این کار هرگز در زندگی واقعی و چگونه کمرویی او را مانع از بازدید از یک باشگاه است." برای برخی از فیلم-باشگاه مبتدیان, SL ارائه می دهد توانایی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برخی از پیچ خوردگی یا طلسم. کارگاه های آموزشی و سمینارها و مکالمات و کتابخانه ها بشود منافع جنسی در دسترس هستند برای آواتار برای کشف. کاربران می توانند افراط در خواسته های خود را بدون هیچ گونه محدودیت. "من عاشق بودن قادر به کار به عنوان یک رقصنده و اسکورت. این چیزی است که من هرگز در زندگی واقعی انجام دهید. من هرگز خود را در یک سیاه چال در زندگی واقعی است یا نه. من دوست دارم که شخص دیگری در زندگی دومو من دوست دارم که قادر به لطفا به مردم و آنها را به آنچه آنها می خواهند." MistressLove ممکن است میلیون ها نفر از او کار جنسی و سکس, اما او می گوید: "من یک فعال زن که دچار بیماری های مزمن هستند. من توانستم و رقص در یک مرحله حتی اگر شما پرداخت می شود من در زندگی واقعی! دوم زندگی به من داده است آزادی بود که من خیال پردازی در مورد. من فکر نمی کنم من می تواند یک کارگر جنسی اگر من سفت نفسه اما من لذت بردن از قادر بودن به رقص اسلاید پایین قطب انجام اعمال جنسی انجام backbends و هر چیز دیگری در حالی که نشسته در صندلی چرخدار در زندگی واقعی است. که ارزش خیلی بیشتر از پول است."

برای بزرگنمایی کلیک کنید S. NICOLE LANE/SECOND LIFE
  • S. نیکول لین/زندگی دوم

من خودم را در قنداق free adult sex lounge با قطب و زنده ویدئوها نمایش اعمال جنسی.

"شما اساسا کردن کون" کسی که تایپ کردید به من وقتی که من متوجه شدم آواتار من بود به معنای واقعی کلمه در بالای آنها. این اتاق ممنوع چت صوتی و بنابراین قابلیت چت قدردانی است برای یک تازه کار مثل من. هنوز هم من gasped نمی دانستند که به کجا بروید و یا آن را اجرا کنند. من مستقیم به یکی دیگر از آواتار بود که به طور کامل برهنه و که آلت تناسلی مرد تقریبا رسیده انگشتان خود را. با شلاق بزرگ بین پاهای او, Jorg578 تایپ "سلام sweety چگونه روز خود را رفتن؟" دست پاچه من teleported به جهان دیگری است. بله من chickenshit. حتی در این واقعیت مجازی دنیای من دور از مردان صحبت کردن به من. اما من در بر داشت که در هر جهان من رفت و به من ملاقات با یکی دیگر ناخواسته مکالمه. در نگاه به گذشته چه من فکر می کنم که قرار بود به اتفاق می افتد ؟ این فیلم در فضای مجازی است. من به پایان رسید تا در شیب لاغر, برهنه در ساحل, که در آن من به تماشای رقصنده, گفتگو با یک مرد-گوزن ترکیبی و نشست در صورتی کیر مصنوعی ماشین.

من کمی رها من نمی افراط در SL در سن پیش از آن. من به راحتی می توانید ببینید که چگونه من می خواهم که شل-جاوید خواب محروم و انگشت تنگ در 14 سال است. بهتر است که من کشف در حال حاضر زمانی که مهلت دارد و من باید زندگی واقعی مسئولیت های که منع من از انکار خودم هر خواب.

کاربر HaileyNicole شده است بازی SL پس از او 12 سال است. بازگشت در سال 2009 کاربران می توانید پیوستن به یک, سیم, اما در حال حاضر شما باید 13 سال و محدودیت هایی وجود دارد برای مردمی است.

پس از او کار نمی کند و در طول همه گیر HaileyNicole شده است بازی SL در هر روز است. به طور معمول او نقش چهار روز در هفته در شب. زمانی که HaileyNicole اول به من رسیده است او به ذکر است که SL می تواند در نظر گرفته شود و کلیشه ای. پرسیدم در این مورد از طریق ایمیل و مکاتبات و او توضیح داد که SL دیده می شود به عنوان چیزی است که ویژگی های محتوای بزرگسالان و توسط کسی است که "در یک زیرزمین که می بیند هرگز نور روز است."

HaileyNicole می گوید: البته SL کند که این نوع از مردم اما "وجود دارد همچنین برخی از شگفت انگیز جوامع کلیساها حوادث, بازی, احزاب است. مردم وجود دارد که تا به حال واقعا بد دوران کودکی و آنها می تواند از نو خلق کردن آن در زندگی دوم به یکی خوب است. افراد معلول است که می تواند هر چیزی را خواسته قلبی خود را که آنها نمی تواند انجام دهد در زندگی واقعی زنان است که نمی توانید به بچه ها می توانید از طریق مجازی بارداری و کودک و رشد خانواده است. وجود دارد کسب و کار است که حمایت مردم و خانواده ها در زندگی واقعی وجود دارد جمع آوری اعانه که جمع آوری پول برای زندگی واقعی افراد و مکان و حوادث بزرگ است. مردم ملاقات مادام العمر دوستان و همکاران و دوستداران است."

HaileyNicole ایجاد یک خانواده بزرگ است که چیزی که او نمی باید در زندگی واقعی است. او ملاقات SL خانواده در زندگی واقعی در سال گذشته. او SL پدر و مادر در همان سن واقعی او-زندگی پدر و مادر و SL خواهر است که فقط دو سال جوانتر از او بود. او می گوید: هیچ ناراحتی. آنها خوردن در یک رستوران رفت و به یک باغ در زمان بازدید از یک موزه ماند و در یک Airbnb. "پدر و مادر ما در نظر ما واقعی خود کودکان و نوجوانان است که آنها را دریافت نمی کند را با هم داشته باشد چرا که آنها ملاقات کرد و بعد از آن در زندگی," او می گوید.

SL داده است HaileyNicole آزادی برای فرار بدون هیچ گونه نگرانی. "من می تواند نگاه با این حال من می خواهم انجام آنچه من می خواهم و می تواند شخص من ممکن است خیلی راحت بودن در زندگی واقعی است." این بود تا سال گذشته که HaileyNicole شرکت در فعالیت های جنسی در , SL. او می گوید در حالی که او نمی تاریخ بسیار SL, او را بیشتر به آشنایی در زندگی واقعی او را ببینید بالقوه در کسی که سال گذشته است. آنها رفت و در تاریخ گوش دادن به موسیقی نرم و میره در سراسر آب باز. پس از ساعت ها صحبت کردن و رقص اواز یا موسیقی دو نفری تا به حال صدای مجازی-چت ، HaileyNicole نیست بازدید از چند فیلم آواتار و باشگاه در SL چرا که او شخصا نه یک باشگاه بزرگ فن. او را بیشتر به کاوش خرید و بازی کردن بازی ها. اما زندگی واقعی او بهترین دوست یک کارگر جنسی در SL بنابراین او می داند که یک کمی در مورد شیوه زندگی است. "در آن باشگاه دختران, پرداخت, دی جی و میزبان پرداخت می شود, زندگی می کنند, خوانندگان پرداخت و همه آنها را خیلی خوب از این راهنمایی" HaileyNicole توضیح می دهد. "هستند بسیاری از راه شما می توانید پول را در زندگی دوم. آن است که برخی از مردم شغل تمام وقت (عمدتا سازندگان)."

من تفننی در SL به عنوان یک مادام العمر سیمز بازیکن اما من شد ضعف و نا امید در درک آن حق دور. HaileyNicole می گوید این شایع است. "مردم می آیند و سعی کنید به آن بازی اما زمانی که شما آن را بسیار سخت به آن را دریافت و آن را کشف کند مگر اینکه کسی به شما کمک. همه های مختلف زندگی دوم تجربه و این فقط من و به نظر من از آنچه که من را دیده اند و تجربه کرده است."

شما می توانید یک بانکدار, املاک و مستغلات عامل, برنامه ریز عروسی, خال کوبی, هنرمند کسی که نشسته در یک کمپینگ صندلی (مدت زمان طولانی از نشستن می تواند به شما در کسب مقدار کمی از L$1 در هر 10 دقیقه) و یا یک کارگر جنسی در پیشگامانه واقعیت زندگی دوم.

من امضا از زندگی دوم پس از بازدید لاغر شیب ساحل. "Thunderstruck" توسط ACDC همچنین به عنوان دی جی اعلام کرد که برای دو ساعت بعد آنها خواهد بود در بازی 80s, hard rock hits. من نشانه هایی است که آگهی رایگان "خروس" و من راه به ساحل برای پیوستن به رقص. من مواخذه برای پوشیدن جوراب ساق بلند شد و دستور به آنها را حذف کنید. همه برهنه یا شنا تنها مجاز است. بله آقا!

به عنوان "بیش از کلمات" توسط افراطی به آرامی شروع به بازی در سالن یک کاربر شروع به خواندن ترانه به من در چت صوتی. بقیه زندگی دوم سایبر تاریخچه. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب