می تواند یک آزمایشگاه بوده است اتفاقی منبع COVID-19 شیوع?

در میان بسیاری از حقایق تاسف در مورد این بیماری همه گیر در حال حاضر ravaging ما این است: ما نمی دانیم که جک در

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

در میان بسیاری از حقایق تاسف در مورد این بیماری همه گیر در حال حاضر ravaging ما این است: ما نمی دانیم که جک در مورد آن.

ما نمی دانیم که چگونه برای جلوگیری و یا درمان آن, ما نمی دانیم که آیا آن را می تواند آلوده ما بیش از یک بار و ما نمی دانیم که چگونه آن را به طور ناگهانی توسعه—افزایش مانند یک بت از جهنم و ساخت راه خود را به ریه ها.

ما می دانیم چیزی در مورد خفاش مدفوع ، برخی از این هشدار دهنده موجودات شب—تمام دندان و چنگال, سوار بر بال شیطان و زدن از هیچ—باید مدفوع که بندر مشابه coronavirus. آنها شناسایی شده به عنوان منبع اصلی از شیوع بیماری سارس در سال 2003 و به ما گفتهاند که آنها احتمالا ادامه این COVID-19 طاعون ،

مگر اینکه شما می دانید آن را از یک آزمایشگاه است. از جهل ما و ما سیاست, نظریه های پدید آمده اند.

COVID-19 موارد برای اولین بار نشان داد تا در ووهان چین عمدتا در میان افراد در معرض یک زندگی حیوانی و غذاهای دریایی در بازار وجود دارد. زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از تریبون ریاست جمهوری به نام تجاری آن "چینی ویروس" او تغذیه به ترس در حال حاضر دامن زده جناح راست پردازان توطئه نشان می دهد که این ویروس در آزمایشگاه-ایجاد سلاح های جنگ بیولوژیکی.

این تئوری های توطئه شد و به سرعت اخراج توسط جریان اصلی ، آن را غیر قابل تصور بود که چین را به عمد از بند باز کردن چنین فاجعه ای در خود مردم است. و دانشمندان با بررسی ساختار این ویروس به طور فزاینده متقاعد شده است که آن را به طور طبیعی اتفاق می افتد پدیده است. نظریه غالب این بود که آن را رفته بود از خفاش ها به برخی از متوسط حیوان به انسان است. (شما ممکن است به یاد داشته باشید که چین در ابتدا گفت: آن را به حال هیچ شواهد از انسان به انسان انتقال.) اولین مارها و پس از آن پوسته پوسته pangolin—یک ستاره در خطر انقراض anteater ارزش در چین به عنوان گوشت و پزشکی—شد انگشتی به عنوان نامزد به احتمال زیاد. این ایده که این ویروس ممکن است آمده اند از یک آزمایشگاه بود تحت فشار قرار دادند به دیوانه حاشیه همراه با پیشنهاد عمدی بیولوژیکی حمله.

پس از آن تعجب آور در مارس 30, برای پیدا کردن براورد بولتن دانشمندان اتمی احیای تئوری آزمایشگاه به عنوان ممکن است منبع اصلی. نه به عنوان یک آزمایشگاه خلقت و نه به عنوان یک سلاح بیولوژیکی اما به عنوان یک نشت تصادفی از یک ماده که در حال مطالعه. به داستان گزارش شده توسط سردبیر مت زمینهبومی Chicagoan را پوشش می دهد که مخل تکنولوژی برای بولتن.

زمینه می گوید: او نوشت: این داستان به دلیل آن مهم است که بدانید چگونه با این بیماری همه گیر آغاز شده و به دلیل وجود اختلاف نظر در میان دانشمندان در مورد اینکه آیا یک حادثه در یک آزمایشگاه می تواند آن را راه اندازی. نویسندگان قطعه منتشر شده در طبیعت دارو در ماه گذشته (led توسط دانشمندان در موسسه تحقیقاتی Scripps) برای مثال ارائه شده مورد قوی در برابر COVID-19 به عنوان یک آزمایشگاه ایجاد و همچنین گفت که آنها "بر این باور نیست که هر نوع آزمایشگاهی مبتنی بر سناریو قابل قبول است" درست به من گفت. اما او می گوید: دیگران مخالفت با دومی نتیجه گیری. یکی از مهمترین و صریح است پروفسور ریچارد Ebright از دانشگاه راتگرز را Waksman موسسه میکروب شناسی. "Ebright فکر می کند که ممکن است که COVID-19 همه گیر آغاز شده به عنوان یک اتفاقی انتشار از یک آزمایشگاه از جمله یکی از این دو در ووهان که شناخته شده اند مطالعه بت coronaviruses" زمینه نوشت: در خواندن آن دوباره جمله در بولتن قطعه.

زمینه نیز ذکر شده در مقاله توسط Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی که در خود گزارش ذکر شده یک مقاله توسط یک محقق در دانشگاه تکنولوژی چین جنوبی است که "به این نتیجه رسیدند که coronavirus 'احتمالا' سرچشمه در ووهان مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری" است که تنها در حدود 280 متر از غذاهای دریایی بازار است. که کاغذ پس از آن ناپدید شد از ResearchGate بین المللی های سایت برای دانشمندان اما هنوز هم می توان در اینترنت.

این بولتنغیر انتفاعی در حال حاضر مستقر در دانشگاه شیکاگو تاسیس شد در اینجا در سال 1945 در پاسخ به بروز devastatingly مخل تکنولوژی: بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی. اهداف آن به آموزش های عمومی در مورد سلاح های هسته ای به فعالان از دانشمندان به مدیریت "جعبه پاندورا از علم مدرن" بولتن جمهور راشل برانسون می گوید. در طول سال مسائل مانند تغییر آب و هوا و بیماری های همه گیر پیوست تهدید جنگ هسته ای به عنوان نگرانی: "هرگاه وجود یک علم مبتنی بر مسئله ای است که پتانسیل به خوبی بهره مند شوند و یا آسیب های زیادی وجود دارد و یک نیاز برای عمل سیاسی ما علاقه مند هستید."

وجود خطر در نوشتن این نوع قطعه برانسون می گوید. "آن را برداشت توسط برخی جناح راست وبلاگ و ما را به برخی از انتقاد برای آن است. ما واقعا به آن افتخار رغم این که انتقاد." او می گوید: این مهم است "در این قطبی محیط زیست که معتبر مکان هایی مانند بولتن خجالتی نیست دور از داستان" صرف نظر از این که ممکن است آنها را انتخاب کنید. "ما فقط تلاش برای نگه داشتن فشار در درک چگونه این ویروس نشات گرفته به طوری که ما می تواند جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره."

"آن را مانند آزمایشگاه حوادث هرگز اتفاق می افتد" درست می کند: "این موضوع را با آزمایشگاه های سراسر جهان از جمله ایالات متحده است." Ebright از طریق e-mail اشاره می کند که ایالات متحده در آزمایشگاه به تنهایی گزارش بیش از 200 حوادث که در آن مواد با سلاح بیولوژیکی بالقوه از دست داده و یا منتشر شده در هر سال.

"آزمایشگاه حوادث شایع" Ebright می گوید. و به جز آبله ویروس "وجود ندارد و بین المللی نظارت از کار با عوامل بیماری زا است." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن