پنبه تانک بادام زمینی در حال افزایش: چگونه coronavirus تأثیر است Pensacola-منطقه کشاورزان

آنی شاهد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 4:55 PM EDT May 14, 2020در حالی که کشاورزان در بخش دیگر از فلوریدا در

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

در حالی که کشاورزان در بخش دیگر از فلوریدا در حال پیش بینی میلیون ها دلار در محصول و ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس کشاورزان در فلوریدا تکدی می گویند آنها امید به آن را از بحران کنونی نسبتا صدمه ندیده است.

چرا که اکثریت قریب به اتفاق محصولات کشاورزی در شمال غربی فلوریدا هستند "ردیف محصولات" مانند بادام زمینی و پنبه و ذرت و سویا و گندم — عمدتا غیر فاسد شدنی است که به شدت تحت تاثیر عرضه زنجیره بحران به سایر محصولات کشاورزی مانند تولید شیر و گوشت گاو.

"این نوع از پارادایم" گفت: نیک سیمونز شهرستان فرمت مدیر Escambia County است. "بخش هایی از این صنعت انجام می دهند واقعا خوب باد و استخدام و حتی کارگران موقت. پس از آن وجود دارد که بدانم که چقدر دیگر می توانید آنها را نگه دارید."

کسب و کار برای کارخانه مهد کودک کشاورزان مثلا پررونق است پس مردم قرنطینه در خانه در حال تبدیل شدن به محوطه سازی و سایر پروژه های بهبود صفحه اصلی به اشغال خود در حالی که تحت stay-at-home سفارشات.

یک فاجعه در مرکز و جنوب فلوریدا: Coronavirus ادعای غیر منتظره قربانی: فلوریدا سبزیجات

اما سبزیجات برگ سبز و لبنی و کشاورزان در سراسر کشور در حال دیدن کسب و کار, مخزن, از آنجایی که آنها نمی توانند به رستوران و پارک و یا مدارس سراسر کشور که بسته اند از آنجا که از virus.

در جنوب و مرکزی فلوریدا است که منجر به ایالات متحده در برداشت محصول گوجه فرنگی و لوبیا سبز و کلم و فلفل در این زمان از سال هزاران هکتار از تولید هستند که از چپ به پوسیدگی پس هیچ یک به فروش و موسسات خیریه رسیده و ظرفیت های خود را برای چه مقدار مواد غذایی فاسد شدنی آنها می تواند قبول کند.

Northwest Florida: پنبه مخازن در حالی که بادام زمینی soars

Northwest Florida دو اصلی کشاورزی خروجی پنبه و بادام زمینی هستند و هر دو احساس اثرات این بیماری همه گیر اما در راه های مختلف.

"پنبه در بازار به جهنم رفته اما بادام زمینی در بازار آمده است تا کمی" گفت: رادنی Helton که مزارع محصولات هر دو در شمال Escambia County است. "تقاضا برای کره بادام زمینی رشد کرده است از آنجا که مردم در حال جمع اوری کره بادام زمینی مانند آنها احتکار کاغذ توالت.

"اما پنبه است که به بازار سهام ارزان است در حال حاضر به دلیل رقابت آن را با نایلون و پلی استر که همه ساخته شده از نفت است. تا زمانی که نفت ارزان است پنبه را برای رفتن به ارزان است. به علاوه مردم نیستند خرید لباس و خرید در حال حاضر."

همین Shurley یک استاد بازنشسته پنبه اقتصاد در دانشگاه گرجستان نوشت: در یک یادداشت به کشاورزان است که طی چهار تا شش هفته قیمت پنبه کاهش یافته است 30 درصد به طور مستقیم به کروناویروس اثرات.

و پنبه قیمت انتظار می رود برای ادامه برای رسیدن به حتی بیشتر پایین تاریخی.

"تخریب بازار و قیمت ها با توجه به اثرات coronavirus ها بی سابقه" Shurley نوشت. "در 40 سال به عنوان یک اقتصاددان و تحلیلگر — 30 سال است که در پنبه من چیزی شبیه به این."

درد مقعد سال برای محصولات: 'یکی از بدترین ما تا کنون دیده ام': کشاورزان وضعیتی وخیم پس از ثبت باران در سال 2018 از بین می برد و محصولات

میکی الماس پنبه و بادام زمینی کشاورز در جی گفت که او نگران انتقال اثر که پنبه قیمت در حال رفتن به خط پایین خود را. هر روز که او نمی تواند فروش پنبه به دلیل قیمت بیشتر وجود دارد پنبه است که او باید به فروش پایین خط اگر او می تواند در همه.

اما بادام زمینی فقط ممکن است صرفه جویی در مصرف گریس برای کشاورزان محلی که امید به تعادل تانک پنبه قیمت.

"بادام زمینی تمایل به دنبال اقتصاد" الماس گفت. "برای مثال اگر اقتصاد قطره, مردم را به خرید بیشتر کره بادام زمینی. اگر اقتصاد می رود تا آنها بیشتر و خرید ساندویچ ژامبون به جای کره بادام زمینی و ژله. ... پس در حال حاضر با اقتصاد انداختن کمی از آنجا که این, کره بادام زمینی است که واقعا پرواز کردن قفسه."

الماس و Helton هر دو پیش بینی کاشت بادام زمینی زراعی توسط مه 1 و خواهد برداشت و آن را در اطراف ماه اوت است.

آنچه که در آینده به نظر می رسد برای کشاورزان محلی

اما در حالی که تکدی کشاورزی صحنه ممکن است به صورت منفی تحت تاثیر قرار به عنوان دیگر بخش های دولت و کشور اثر موج دار شدن نیست و مقدار کمی از هر کسی از coronavirus' اثرات فاجعه بار بر روی اقتصاد است.

الماس گفت: حتی اگر بادام زمینی به خوبی انجام می دهند در حال حاضر پنبه دلتنگ قیمت در حال رفتن به او صدمه دیده است در آینده.

"این مهم نیست که چه شما انجام, شما تحت تاثیر قرار گرفتم به نحوی" الماس گفت. "هر زمان که این متوقف می شود, آن را به زمان طولانی برای ما قیمت به بهبود می یابند به طوری که آن را نه تنها به بهتر یک شب."

سیمونز با فرمت گفت او امیدوار است یک پوشش نقره ای در همه زمان هرج و مرج است که مردم در داخل و خارج بخش کشاورزی جهان را ببینید کشاورزی در یک نور متفاوت است.

محلی مورد: هفت جدید COVID-19 موارد را در مجموع در Escambia و سانتا رزا شهرستان به 361

"ما شاهد هستیم افرادی که به طور سنتی به کشاورزی مردم نوع از تبدیل شدن به یک کمی بیشتر درگیر با آن چه که از خرید گوشت مرغ و یا قرار دادن یک باغ در حیاط خلوت" سیمونز گفت. "ما شاهد این تغییر از مردم که بیشتر انعطاف پذیر و به دنبال راه های مختلف برای خانواده خود فراهم."

سیمونز گفت: بسیاری از کشاورزان او با این نسخهها کار در دفتر فرمت در حال یادگیری به آغوش اشکال جدیدی از تکنولوژی است که آنها تا به حال هرگز قبل از استفاده مانند نهفته است که او امیدوار است را حمل خواهد کرد به آینده را زمانی که coronavirus تاثیر کاهش.

"من واقعا فکر می کنم آن را به تغییر راه که ما در بخش کشاورزی انجام کسب و کار در آینده" او گفت:. "من فکر می کنم تکنولوژی رشد خواهد کرد و حتی بیشتر در سال های آینده و تولید کنندگان است که ممکن است تمایلی به استفاده از برخی از این تکنولوژی در گذشته ممکن است شروع به در آغوش آن را در حال حاضر."

آنی جاهای خالی را می توان در رسید ablanks@pnj.com یا 850-435-8632.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im