Coronavirus به روز رسانی: CDC می یابد 'طولانی مدت بیماری' مشترک است; کارشناسان برای تعطیل; روزانه جهانی موارد شکستن یک رکورد دیگر

جسیکا Flores, Ryan W. Miller و جوئل شانون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:57 PM EDT Jul 24, 2020از آن زم

توسط ABESTANEWS در 4 مرداد 1399

از آن زمان به ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد: آن را تعطیل و راه اندازی مجدد. چیزی که بیش از 150 بهداشت حرفه ای اصرار رهبران دولت در یک نامه سرگشاده منتشر شده در اوایل این هفته.

"بگویید مردم آمریکا حقیقت را در مورد این ویروس حتی زمانی که آن را سخت. نگاهی جسورانه اقدام به صرفه جویی در زندگی — حتی زمانی که آن را به معنی خاموش کردن دوباره نامه" رهبری غیر انتفاعی ایالات متحده منافع عمومی گروه تحقیقاتی می گوید.

بهداشت عمومی رهبران استدلال می کنند در این نامه که ایالات متحده بازگشایی بیش از حد سرعت غیر ضروری کسب و کار باید دوباره آمریکایی ها باید بیشتر در خانه بمانند و مقامات دولتی نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در تست, تماس, ردیابی و تجهیزات حفاظت فردی ظرفیت.

"اگر شما نگاهی به این اقدامات عواقب خواهد شد اندازه گیری گسترده در درد و رنج و مرگ" با توجه به نامه ای خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات فدرال و فرمانداران.

در اینجا برخی از مهم تحولات امروز:

  • سازمان بهداشت جهانی می گوید که یک تعداد بی سابقه ای از ویروس موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته. روز جمعه وضعیت گزارش لیست 284,196 موارد جدید در سراسر جهان بالاتر از رکورد قبلی مجموعه شش روز پیش. یک چهارم از موارد جدید می آیند از آمریکا
  • جمهوری خواهان وعده دور دیگری از 1200 دلار جایزه چک و پول برای مدارس پنج شنبه در حالی که دموکرات ها حفر شده در برای محافظت از $600 هفتگی بیکاری جایزه.
  • CDC رونمایی از دستورالعمل جدید پنج شنبه برای مدارس برنامه ریزی برای بازگشایی این سقوط و همچنین برای افرادی که خفیف تا متوسط COVID-19. آنها در حال حاضر نیاز به جداسازی برای تنها 10 روز پس از شروع علائم.
  • پس از به آرامی رها کردن برای بیش از چهار ماه تعداد آمریکایی تشکیل پرونده جدید نرخ بیکاری بالاتر تحت فشار قرار دادند در هفته گذشته با 1.4 میلیون ادعاهای جدید.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 4 میلیون مورد تأیید و دارای بیش از 144,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سراسر جهان مورد پیشی گرفتن 15 میلیون با بیش از 633,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: هنگامی که یک واکسن در دسترس خواهد بود به طور کلی ، به درک که قبل از COVID-19 زندگی در ایالات متحده می توانند رزومه ایالات متحده آمریکا امروز ایجاد یک پانل از کارشناسان که برآورد ما تقریبا در نیمه راه به در دسترس واکسن.

ما زنده وبلاگ در حال بروز رسانی در طول روز است. تازه کردن برای آخرین اخبار و به روز رسانی در صندوق پستی خود را با جلسه توجیهی روزانه.

CDC گزارش می یابد 'طولانی مدت بیماری' مشترک است

COVID-19 بيمار صورت قابل توجهی احتمال طولانی, علائم, حتی اگر آنها نبودند بیمار به اندازه کافی برای رفتن به بیمارستان با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گزارش منتشر شده در جمعه.

این گزارش در مورد یک سوم از 274 پاسخ دهندگان که علامتی که آزمایش "بود و نه بازگشت به حالت معمول بهداشتی در هنگام مصاحبه 2-3 هفته بعد از تست."

در این گزارش به شرح زیر گزارش های فراوان از "long-روگرفت" که گزارش زندگی-تغییر علائم برای هفته ها یا ماه پس از اولین بیمار شدن.

مشترک طولانی علائم عبارتند از: خستگی و سرفه و سردرد, این گزارش می گوید. آن یافت می شود که افراد جوان و افراد با بیماری های زمینه ای از جمله افرادی بودند که گزارش بیماری طولانی مدت.

کنگره کارکنان عضو می میرد COVID-19

یک عضو هیات برای تشکر. Vern, Buchanan, R-Fla., درگذشت COVID-19 ساله در بیمارستان فلوریدا به کنگره اعلام کرد در یک بیانیه منتشر شده در روز جمعه.

بوکانان با ابراز تسلیت و ستایش گری Tibbetts که تا به حال مشغول به کار برای این کنگره از سال 2011 به عنوان یک "کمال حرفه ای و درست بنده در هر معنی واقعی کلمه." Tibbetts اولین کنگره دستیار شناخته شده اند و از COVID-19.

– نیکلاس وو

بارون مغلوب ساختن پیشی جستن مدرسه نیست به طور کامل بازگشایی در پاییز

با وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای مدارس برای بازگشایی, پسرش را در مدرسه خصوصی در ایالت مریلند حومه نخواهد بود استقبال دانش آموزان عقب به طور کامل بر روی آن پردیس در پاییز.

سنت اندرو اسقفی مدرسه گفت که با توجه به اینکه به یک مدل ترکیبی رویکرد اجازه می دهد برخی از دانش آموزان به دانشگاه چند روز و یا به طور کامل از راه دور برای شروع سال تحصیلی.

"همانطور که ما آماده برای تصمیم گیری در این هفته از اوت 10 مورد چگونه به بهترین شروع سال تحصیلی ما ادامه خواهد داد به دنبال هدایت مناسب مقامات بهداشت و تصحیح هر دو ما ترکیبی و آموزش از راه دور طرح" مدرسه گفت: در نامه ای به پدر و مادر است.

تحت مدل ترکیبی دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 خواهد چرخش هفتگی بین دانشگاه و آموزش از راه دور. به گزارش نیویورک تایمز, بارون, 14 تهمت جوانترین فرزند است با حضور در مدرسه به مدت سه سال.

مک دونالد به نیاز مشتریان پوشیدن ماسک در همه ما رستوران

مک دونالد نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در هنگام ورود به آن 14,000 رستوران در سراسر کشور شروع Aug. 1. فست فود غول پیکر آخرین کسب و کار به آن اعلام خواهد شد دستور ماسک برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19 به عنوان موارد سنبله.

"در حالی که نزدیک به 82 درصد از ما رستوران ها در ایالات متحده و یا محل هایی که نیاز به صورت پوشش برای هر دو خدمه و مشتریان امروز این مهم است که ما حفاظت از ایمنی از تمام کارکنان و مشتریان" مک دونالد گفت: در آن بیانیه جمعه.

– کلی Tyko

هیچ فضایی برای بدن: Mississippi شهرستان را در یخچال کولر

مقامات در مواجهه با فضای محدود به فروشگاه بدن در انتظار کالبد شکافی در حال حاضر در آوردن یک یخچال کولر برای کمک به coronavirus موج همه گیر در می سی سی پی county است.

Hinds پزشکی قانونی شهرستان شارون گریشام-استوارت گفت: بدون سردخانه فضایی است که در حال اجرا به فروشگاه قربانیان قتل, ماشین, تصادفات و مرگ و میر است که نیاز به کالبد شکافی.

افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر در شهرستان ها نیز با داشتن یک ضربه به بدن دیگر نمی تواند فرستاده شده به بیمارستان morgues برای ذخیره سازی موقت. امکانات خصوصی نیز در ظرفیت پزشکی قانونی گفت.

– جاستین Vicory می سی سی پی شیپور لجر

DC می افزاید: قرنطینه مورد نیاز برای غیرضروری مسافران از نقاط داغ

واشنگتن نیاز مسافران به شهر خود به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها در حال ورود از یک منطقه در معرض خطر بالا در غیر ضروری سفر.

سی شهردار موریل Bowser خود در روز جمعه گفت که خود قرنطینه نیاز خواهد اثر را در هفته آینده. مریلند و ویرجینیا که مرز سی هستند معاف از سفارش, اما کشورهای دیگر که دیدن یک هفت روز میانگین متحرک جدید COVID-19 مورد در 10 یا بیشتر در هر 100 ، 000 نفر تحت تاثیر قرار خواهد شد.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به طور مشترک اعلام کرد self-قرنطینه الزامات ماه گذشته برای ورود مسافران از کشورهای با تعداد زیاد موارد مثبت. خود نقطه داغ لیست رشد به 31 متحده است. بسیاری از کشورهای دیگر باید قرنطینه مورد نیاز است. خواندن لیست کامل را در اینجا اگر شما در حال برنامه ریزی سفر.

Fauci می گوید که او امنیت پس از تهدید به او خانواده

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, اخیرا صحبت در مورد افزایش تهدید به او و خانواده اش و امنیتی جزئیات. Fauci ساخته شده نظرات به سی ان ان "تبر فایل" پادکست و گفت که بسیاری از تهدیدات آمده از افرادی که عصبانی هستند و معتقدند "من تداخل با زندگی خود را به خاطر من هل دادن بهداشت عمومی در دستور کار است."

در رسانه ها گزارش شده است که وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده مارشال خدمات به حال عوامل مستقر در HHS برای محافظت از Fauci.

این دیرین رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: او بوده است هدف از اوایل روز همه گیر HIV/AIDS به عنوان اولین دولت رسمی صحبت کردن در مورد ویروس. او گفت که او دریافت ایمیل نفرت اما پس از آن می تواند تا حد زیادی آن را نادیده گرفت. واکنش او دریافت شده در طول COVID-19 pandemic, اما, مختلف, قدر, او گفت:.

"نوع نه تنها نفرت ایمیل اما واقعی, تهدید جدی علیه من خوب نیست" Fauci گفت. "این دشوار است. تهدید جدی علیه من و علیه من و خانواده من و همسرم. منظورم اینه واقعا ؟ این است که ایالات متحده آمریکا ؟ اما واقعی است. آن را واقعا واقعی است."

Fauci افزود: "همه ما در حال تلاش برای باز کردن آمریکا دوباره در راه است که امن است که ما می توانید آن را در یک اندازه گیری مد. اما خصومت علیه بهداشت عمومی از مسائل مشکل است که نه تنها درک اما سخت به حتی روند."

در مصاحبه اخیر با اخبار کسب و کار خروجی MarketWatch, Fauci همچنین گفت که او نمی خواهد غذا خوردن در داخل یک رستوران و یا در یک پرواز با توجه به وضعیت فعلی coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا

خواندن این: مستقیم-صحبت کردن در Anthony Fauci شده است ملت صدای در coronavirus. او چه کسی است ؟

24 میلیون آمریکایی از ترس از دست رفته پرداخت اجاره بعدی

روز از پایان افزایش مزایای بیکاری و فدرال اخراج توقف 24 میلیون آمریکایی می گویند آنها باید کمی به هیچ شانس بودن قادر به پرداخت ماه آینده اجاره یک سرشماری نظرسنجی نشان می دهد.

سهم نامتناسب از کسانی که در معرض خطر آمده از سیاه و اسپانیایی خانوار به دو گروه باید برن فشار منفی بهداشتی و اقتصادی اثرات از COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که کنگره با این نسخهها کار به مذاکره جدید محرک کارشناسان هشدار می دهند که زمان برای دفع اخراج و سلب حق اقامه دعوی بحران تقریبا اجرا کنید.

"ما در مورد به سقوط کردن یک صخره عظیم و دیدن عمده سنبله در اخراج" گفت: Alanna McCargo معاون مالی مسکن سیاست در موسسه شهری.

یک نگاه atAmericans' اعتماد به نفس قادر به پرداخت اوت اجاره:

– کوین Crowe, ترزا Diffendal و جورابهای Procell

نظرسنجی: 3 در 4 آمریکایی ها می خواهند ماسک پوشیدن مورد نیاز

قریب به اتفاق 3 نفر از 4 آمریکایی ها حمایت نیاز مردم به پوشیدن ماسک در یک نظرسنجی جدید در بر داشت.

تقریبا 90 درصد از دموکرات ها و همچنین نزدیک به 60 درصد از جمهوری خواهان حمایت نیاز به ماسک در خارج از خانه های مردم نیست. آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی انجام شد قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود که بی اعتنا از پوشیدن ماسک با وجود مقامات بهداشت عمومی' پشتیبانی توییتی در اوایل این هفته است که با پوشیدن یک چهره پوشش میهنی است.

اگر چه شعارهای حزبی در اطراف ماسک تضعیف شده است آنچه مقامات بهداشت عمومی می گویند یک گام ساده که می تواند زندگی را نجات دهد 95 درصد از دموکرات ها و 75 درصد از جمهوری خواهان می گویند که آنها در حال پوشیدن پوشش صورت در هنگام خروج از خانه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد حدود دو سوم از آمریکایی ها رد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن است دست زدن به این بیماری همه گیر.

Coronavirus است پاره شدن از طریق Latino جوامع – و آن را ممکن است بدتر

Coronavirus' ادامه داد و بیداد از طریق جنوب و غرب ایالات متحده است که تقریبا قطعی به ترک به خصوص مرگبار دنباله میان Latinos که نه تنها نشان دهنده یک درصد قابل توجهی از جمعیت در این مناطق اما اغلب به صورت ساختاری شرایط است که آنها را بیشتر آسیب پذیر است.

یک مطالعه جدید منتشر شده پنج شنبه برای اولین بار در سراسر کشور و تحلیل COVID-19 موارد و مرگ و میر در میان لاتین تبارها به این نتیجه میرسد که شلوغ مسکن ترتیبات و در معرض خطر شغل در صنایع مانند بسته بندی گوشت می آمد مرغ و مهمان نوازی در میان عمده دلایل Latinos شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

به عنوان ویروس عصاره تلفات سنگین در کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا — سه متحده با بزرگترین لاتینی جمعیت — مرگ تعداد در میان کشور بزرگترین گروه اقلیت متناوب می تواند باشد.

"پیش بینی من این است که آن را به احتمال بسیار زیاد به دلیل سیاست ها و شیوه های مورد نیاز برای جلوگیری از عفونت و مرگ و میر در محل" گفت: Carlos Rodriguez-دیاز این مطالعه منجر نویسنده.

– Jorge L. Ortiz

CDC دستورالعمل برای مدارس: پوشیدن ماسک و شستن دست لمس نمی

پدر و مادر چک لیست برای بازگشت به مدرسه: برچسب فرزند خود را, ماسک صورت با نشانگر دائمی. آنها را به عمل قرار دادن و خارج کردن ماسک خود را بدون دست زدن به پارچه. ایجاد یک برچسب resealable کیسه های پلاستیکی برای فروشگاه خود ماسک در زمان ناهار. کسانی که در میان پیشنهادات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است و برای مدیران مدرسه و پدر و مادر به عنوان خانواده آماده شدن برای مدرسه به سر در پاییز.

دانش آموزان باید از پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را اغلب و اجتماعی فاصله برای محافظت در برابر COVID-19 به بازگشایی مدارس در این پاییز CDC خواست در اسناد ارشاد برای مدیران منتشر شده پنج شنبه. "این بسیار مهم است برای ما بهداشت عمومی برای باز کردن مدارس در این پاییز" گفت: CDC مدیر دکتر رابرت Redfield در آزادی.

CDC ملت بهداشت عمومی آژانس مواجه شده است و قابل توجهی فشار سیاسی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به مدارس بازگشایی شد.

توجه مهم برای مدیران مدرسه CDC گفت COVID-19 نرخ انتقال در جوامع خود. اما CDC ارشاد ارائه شده هیچ معیارهای خاص برای چه نرخ انتقال خواهد نیاز به اقدامات خاص.

– الیزابت Weise

عربستان پشت بیشتر محرک چک بودجه برای مدارس در بسته کمک های جدید

جمهوری خواهان مجلس سنا در تقلا بودند روز شنبه برای نهایی کردن $1 تریلیون coronavirus امداد بسته است که شامل دور دیگری از 1200 دلار محرک چک و بودجه اضافی برای کمک به مدارس بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

توافق رهبران و کاخ سفید اواخر روز چهارشنبه که آنها تا به حال مورد توافق در بخش های کلیدی از این قانون که در خدمت به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکره با حزب دموکرات که در حال حاضر تصویب لایحه خود را در خانه.

اما جمهوریخواهان هنوز هم در تلاش برای قرار دادن نکات تکمیلی در بسته. کنگره و کاخ سفید تحت فشار هستند به پرچ یک معامله بر روی یک تازه همه گیر بسته کمک یک برنامه فدرال گسترش مزایای بیکاری تنظیم شده است به اجرا در روز.

یک مورد است که خواهد شد از دست رفته از ایران با طرح تهمت تقاضا برای مالیات بر حقوق و دستمزد را کاهش دهد. جمهوری خواهان رها شده است که پیشنهاد حتی اگر تهمت پیشنهاد کرده بود او ممکن است نشانه ای از هر یک لایحه نیست که آن را شامل.

جدید CDC دستورالعمل: مردم با خفیف تا متوسط COVID-19 تنها نیاز به جداسازی از 10 روز

افرادی که تا به حال خفیف تا متوسط COVID-19 می تواند بیرون آمدن از انزوا پس از 10 روز و لازم نیست مجددا قبل از رفتن به محل کار جدید دستورالعمل CDC می گویند. علائم نه تست ها راهنمای. اگر بيمار تب آن نیاز به رفته برای حداقل 24 ساعت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از سند منتشر شده در شنبه, می گوید: علائم بهتر سنج چگونه عفونی کسی است به طوری که آنها در حال "نگه نمی بی ارزش جدا شده و خارج از محل کار و یا مسئولیت های دیگر."

سند اذعان دارد که SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 است به طوری که پزشکان هنوز در حال جمع آوری شواهد برای چگونه کار می کند. به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود, جامعه پزشکی به دست آوردن درک بهتری از چگونگی افرادی که آلوده می تواند به اجتناب از انتقال این بیماری است. دستورالعمل جدید منعکس کننده آخرین تفکر است.

– الیزابت Weise

مغلوب ساختن پیشی جستن لغو جکسون بخشی از RNC با توجه به COVID-19

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنج شنبه اعلام کرد او لغو جکسون بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس عمده شکست در تلاش خود را به انرژی خود تلاش پیشنهاد برای انتخاب مجدد. "زمان برای این رویداد درست نیست" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید. "وجود دارد هیچ چیز مهم تر است در کشور ما از نگه داشتن مردم ما امن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را تحویل اظهارات به طور رسمی قبول حزب نامزدی برای رئیس جمهور ارائه شده اما هیچ جزئیات در جایی و یا زمانی که آن اتفاق خواهد افتاد. ناگهانی تصمیم گرفت نه تنها توجهی به مبارزات انتخاباتی خود اما همچنین سوالات مطرح شده در مورد رئیس جمهور را روایت است که این کشور آماده است برای بازگشایی, برای کسب و کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کنوانسیون نمایندگان هنوز هم جمع آوری در کارولینای شمالی که در آن کسب و کار رسمی کنوانسیون تعیین شد به اتفاق و به طور رسمی معرفی او برای انتخاب مجدد.

اواخر دوشنبه, کمیته ملی حزب دموکرات صندلی تام پرز مجددا تاکید کرد که حزب او را برگزاری کنوانسیون ملی در ماه آینده در میلواکی با بیشتر رویداد مجازی. نمایندگان رای خواهد داد از راه دور. جو بایدن گفت که او در نظر دارد برای قبول نامزدی در میلواکی

– جان Fritze کورتنی سوبرامانیان مایکل کالینز و لایحه Glauber

فلوریدا و تگزاس در میان کشورهای با مرگبارترین هفته

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر روز چهارشنبه نشان می دهد 12 متحده تنظیم پرونده برای موارد جدید بیش از هفت روز در حالی که شش کشور تا به حال یک رکورد تعداد مرگ و میر در طول دوره. مورد جدید ثبت شد در آلاسکا و کالیفرنیا ایندیانا, کانزاس, کنتاکی, لوئیزیانا, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی, اوکلاهما, یوتا و وایومینگ. رکورد تعداد مرگ و میر گزارش شده در فلوریدا, آیداهو, نوادا, کارولینای جنوبی, تنسی و تگزاس.

در فلوریدا هفته از مرگ و میر بود 824 بیش از دو برابر تعداد هر هفته در طول بهار COVID-19 خروش. هنوز رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ادامه داد: به فشار برای یادگیری در کلاس درس هنگامی که مدارس باز برخی در کمتر از سه هفته. DeSantis تاکید کرد که افراد جوان صورت حداقل خطر از ویروس.

"این است که ما بچه ها که باید برن شدیدترین بار کنترل اقدامات نهاد برای محافظت در برابر ویروس" DeSantis گفت.

– مایکل Stucka

بیشتر COVID-19 منابع از ایالات متحده آمریکا امروز

در Facebook: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ناشناخته در مورد کوروناویروس. اما آنچه ما نمی دانیم که ما در حال به اشتراک گذاری با شما. Join our Facebook گروه "Coronavirus دیده بان" برای دریافت به روز رسانی روزانه در خوراک خود و چت با دیگران در جامعه مورد COVID-19.

در صندوق پستی خود را: بمانید تا به روز با آخرین اخبار در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ثبت نام به صورت روزانه Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه اینجا.

نکاتی برای مقابله: هر شنبه و سه شنبه ما را در صندوق پستی خود را به شما ارائه مجازی در آغوش بگیرید و کمی آرامش در این زمان دشوار است. ثبت نام برای اقامت از هم جدا و با هم در اینجا.

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب