Coronavirus تست جریان در پنساکولا پرستاری و خانه و امکانات زندگی کمک

Kevin Robinson Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 6:25 PM EDT May 22, 2020محلی مراقبت از سلامت سازمان را آغاز کرده

توسط ABESTANEWS در 4 اردیبهشت 1399

محلی مراقبت از سلامت سازمان را آغاز کرده اند ارائه در خانه COVID-19 تست به خانه های سالمندان و امکانات زندگی کمک در پنساکولا منطقه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت در Escambia County است.

ابتکار عمل را به انجام COVID-19 نمونه مجموعه در دراز مدت مراقبت از امکانات دوشنبه آغاز شد, به گفته یک سخنگوی وزارت.

"نمونه مجموعه آغاز خواهد شد و با امکانات که در آن وجود دارد تایید موارد مثبت" یک بیانیه از این اداره گفت. "از این امکانات است که تایید مثبت مورد نمونه مجموعه ارائه خواهد شد بر تسهیلات درخواست. اولویت داده خواهد شد و به ساکنان در دراز مدت مراقبت از امکانات با جهت از مدیریت در نمونه مجموعه در کارکنان است."

وزارت بهداشت و درمان گفت: محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال اجرای این آزمون به عنوان یک سرویس به جامعه است. در این زمان مقامات منتشر نشده اطلاعات خاص در مورد آن ارائه دهندگان شرکت کننده هر چند عروج قلب مقدس در بیانیه ای گفت: "ما در حال حمایت وزارت بهداشت از تلاش برای حفظ ارشد ما شهروندان و جامعه امن است."

چرا که خانه های پرستاری در خدمت بسیاری از ساکنان که به طور معمول در-خطر — اغلب مسن و یا معلول بزرگسالان اغلب با زمینه ای مزمن پزشکی — پرستاری صفحه اصلی جمعیت در بالاترین خطر توسط COVID-19. اگر آلوده ساکنان در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی.

در مارس 15, فلوریدا صادر اورژانس را منع ملاقات به خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و تسهیلات مراقبت دراز مدت جز با دوستان و خانواده در پایان از موقعیت های زندگی و یا مراقبت های بهداشتی و یا خدمات حقوقی.

Escambia County تا به حال 138 COVID-19 موارد مربوط به ساکنان و یا کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به وزارت بهداشت گزارش منتشر شده در پنج شنبه شب. که برابر است با حدود 6 درصد از 2,333 پرستاری صفحه اصلی موارد در فلوریدا. تنها چهار شهرستان باید بیشتر — Dade, Broward Palm Beach, گاو دریایی شهرستان.

از 10 COVID-19 مربوط به مرگ و میر در Escambia County, هفت درگیر موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات.

در ابتدا پس از مقاومت در برابر تماس با شناسایی امکانات با مثبت COVID-19 موارد دولت relented شنبه و منتشر شده یک لیست از تمام تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت که گزارش مثبت COVID-19 پس از 2 مارس.

یازده امکانات در Escambia County, به نظر می رسد در لیست: Arcadia بهداشت و مرکز توانبخشی; Asbury محل; بروکدل Pensacola; De Luna بهداشت و مرکز توانبخشی; حیاط ایجاد کرد جامعه بازنشستگی; شاخه زیتون بهداشت و مرکز توانبخشی; مرکز توانبخشی در محل پارک; چوب بلسان بنفش, بهداشت و درمان و مرکز توانبخشی; جنوب اوکس Care Center; تخصص بهداشت و مرکز توانبخشی و Westpointe جامعه بازنشستگی.

وزارت بهداشت و درمان, یادداشت های ذکر شده امکانات "ممکن است یا نه ممکن است" در حال حاضر موارد مثبت COVID-19 در ساکنان و یا کارکنان. لیست ارائه نمی دهد اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از مثبت بودند شناسایی شده در هر مرکز و نه اینکه آیا این موارد درگیر کارکنان و یا تسهیلات ساکنان.

در روز چهارشنبه اکثر ذکر شده امکانات محلی یا کاهش یافته است به نظر و یا بلافاصله بازگشت, اخبار, مجله, درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها از شرکت در این خانه تست ابتکار.

ملی ارتباطات و نماینده بروکدل ارشد زندگی جوامع بود بلافاصله قادر به تایید این که آیا بروکدل Pensacola شد شرکت در تست. نماینده آیا ارائه یک لینک به فیلم, حقایق, ورق, برنامه آمادگی و دیگر COVID-19 اطلاعات سازمان ارائه شده به خانواده ها در حالی که تاکید بروکدل اولویت است سلامت و ایمنی ساکنان آن بیماران و همکاران.

Westpointe جامعه بازنشستگی مدیر می گوید کاذب مثبت در گزارش مرکز

به طور جداگانه Mohamad Mikhchi مدیر برای Westpointe بازنشستگی جامعه گفت: گزارش COVID-19 مورد در مرکز یک مثبت کاذب.

در نامه ای صادر شده به ساکنان و خانواده های آنها روز شنبه, Mikhchi نوشت: دو ساکنان تست شد و به عنوان یک اقدام احتیاطی در مارس 5 پس از آنها توسعه یافته سرفه. هر دو تست شده هستش توسط پالس, پزشکی, و در مارس 10, "نتایج برگشتم منفی برای هر دو ساکنان و علائم در حال حاضر رفته است."

این نامه گفت: یکی از رزیدنت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی درخواست تست دوم و در آوریل 15 مجددا برگشتم مثبت است. ارائه دهنده و سپس یک سوم COVID-19 آزمون و همچنین یک باتری از آزمون شناخته شده به عنوان تنفسی پنل و نتایج برگشتم منفی است.

Mikhchi نامه گفت: resident تجربه خفیف و سرفه برای دو تا سه روز اما به صورت کامل تست دوره های مرکز درمان مورد تایید مثبت است. فقط یک عضو مجاز بود در رزیدنت اتاق برای ارائه خدمات غذا و داروها و متوسط چک و در تمام تعاملات کارمند عینک, ماسک, دستکش, چهره سپر و لباس شب.

Westpointe نیز با در نظر گرفتن هر دستياران درجه حرارت روزانه و پاشش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده virucide بر روی سطوح در مناطق Mikhchi نامه گفت. او به این نتیجه رسیدند نامه با اطمینان تمام ساکنان و خانواده ها وجود دارد مثبت COVID-19 نفر در این مرکز گفت: این مرکز مشغول به کار سخت برای اطمینان حاصل شود همه ساکنان اقامت امن و سالم در طول بیماری همه گیر.

در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه, Mikhchi گفت که او تا به حال در تماس با وزارت بهداشت برای دیدن اگر خود را تسهیلات می تواند حذف از فهرست مثبت و گفته شد آن را نمی تواند گرفته شود.

او ابراز نا امیدی کرد و گفت: این مثال بود فقط "موجب ترس جهنم از اعضای خانواده است."

Mihkchi گفت: او در تماس بوده در مورد خانه COVID-19 تست اما او کاهش یافته است چرا که در این زمان وجود دارد این است که هیچ نشانه ای از هر گونه بیماران یا کارکنان در تماس با یک مورد مثبت.

Kevin Robinson می توان در رسید krobinson4@pnj.com یا 850-435-8527.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن