Coronavirus: ساکنان در جنوب اوکس بروکدل ALFs تست مثبت برای COVID-19

جیم کمی Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:31 PM EDT May 15, 2020حداقل سه Escambia County تسهیلات مراقبت دراز مد

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

حداقل سه Escambia County تسهیلات مراقبت دراز مدت باید ساکنان و یا کارکنان که باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

جنوب اوکس مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در Pensacola تا به حال حداقل یکی از اعضای ستاد و یکی از ساکنان تست مثبت برای coronavirus هفته گذشته با توجه به ایمیل های فرستاده شده به Escambia County منتشر شد و به عنوان بخشی از سوابق درخواست.

جنوب اوکس مرکز مراقبت سوم تایید محل در Escambia County, که در آن یک مقیم و یا عضو هیات دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. همچنین در روز چهارشنبه بروکدل Pensacola, تسهیلات زندگی کمک کرد که آن را به حال "بیش از یک" مورد مثبت در مرکز آن است.

Arcadia بهداشت و مرکز توانبخشی تایید به اخبار مجله هفته گذشته است که یک عضو هیات وجود تست مثبت برای COVID-19 و زیر صفحه اصلی قرنطینه.

همانطور که از دوشنبه شب در این شهرستان تا به حال 49 مورد از COVID-19 در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

سه نفر از چهار coronavirus مرگ و میر در Escambia County مربوط به موارد در خانه های پرستاری وزارت بهداشت نشان داد در داده های جدید چهارشنبه.

"بروکدل اولویت است سلامت و ایمنی ما ساکنان بیماران و همکاران" روابط عمومی مدیر پروژه بین نژاد نوشت: در بیانیه ای به مجله اخبار شب چهارشنبه. "ما می توانیم تایید می کنند که بیش از یک عضو از ما بروکدل Pensacola جامعه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

"ما مطلع ساکنان خود و اعضای خانواده و همکاران از بروکدل Pensacola از این ماده است. ما مجدانه نظارت ما ساکنان و همکاران برای علائم و ما همچنان به کار به طور مستقیم با محلی مقامات بهداشت برای کمک به اطمینان حاصل شود ما ساکنان و همکاران مناسب و لازم پزشکی پشتیبانی می کند. ما ادامه خواهد داد به دنبال هدایت Escambia County Health Department سراسر این وضعیت است."

مقامات با جنوب اوکس مرکز مراقبت نمی شد فورا در دسترس است برای نظر چهارشنبه. زمانی که مجله اخبار تماس با این مرکز از طریق تلفن, تماس, فرستاده شده بود به پست صوتی است که پر بود. در یک تماس یک پیام باقی مانده بود با منشی که جواب داد: مرکز تلفن.

علاوه بر این, شهرستان, ایمیل نشان می دهد که در آوریل 8, فلوریدا وزارت بهداشت فرستاده مراقبت دراز مدت تسهیلات تیم های واکنش به بروکدل Pensacola, آرکادیا, بهداشت و درمان جنوب اوکس و یکی دیگر تسهیلات در شهرستان بیسید سلامت و توانبخشی آسایشگاه.

در حالی که این ایمیل را روشن کند که آیا بیسید تا به حال یک مورد مثبت فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: وزارت بهداشت می فرستد و پاسخ تیم برای دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن وجود دارد یک مورد مثبت.

دولت منتشر کرده است که چگونه بسیاری از مجموع موارد COVID-19 شناسایی شده اند در میان کارکنان و ساکنان طولانی مدت مراکز مراقبت از شکستن اعداد توسط شهرستان.

اما مقامات دولتی حاضر به نام خاص و تسهیلات مراقبت دراز مدت مقابله با کروناویروس با وجود تماس های از اعضای خانواده از ساکنان و مقامات محلی به انجام به طوری که ساکنان آن از امکانات برخی از مهمترین آسیب پذیر به ویروس.

Escambia County مدیر جانیس Gilley به نام در خانه های سالمندان به کار با دولت و شناسایی خود را در حالی که Pensacola شهردار Grover رابینسون گفت: در اوایل این هفته که دولت تصمیم به انتشار نام این مرکز انجام بیش از آسیب خوب.

ایمیل آشکار امکانات منتشر شده بودند توسط Inweekly. اخبار مجله پس از تایید آنها را از طریق یک درخواست سوابق.

"لطفا می دانم که در حالی که فرماندار و FDOH خواسته دولت های محلی به انتشار هویت از خانه های پرستاری وجود دارد به نظر نمی رسد به معافیت قابل اعمال برای این خاص سوابق" شهرستان وکیل آلیسون راجرز گفت: اخبار و مجله.

لوئیس خرده مدیر در جنوب اوکس مراقبت مرکز ارسال یک ایمیل به مه 7 به شهرستان اضطراری مدیر اریک گیلمور درخواست های اضافی برای N95 ماسک و اتصالات توضیح است که این مرکز تا به حال مثبت coronavirus در مورد کارکنان و ساکن ،

"وزارت بهداشت و درمان و ahca صحبت (آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان) ساخته شده در محل بازدید دیروز و آزمایش هشت اضافی ساکنان" خرده نوشت.

در زمان ایمیل, Escambia County تنها هشت تایید COVID-19 موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات.

در یک ایمیل در مارس 8 دکتر جان لانزا مدیر فلوریدا در بخش بهداشت و درمان در Escambia County ارسال یک ایمیل به گیلمور با موضوع خط "LTC پاسخ تیم" گفت که هشت نفر از پرستاران خواهد بود رفتن به چهار تسهیلات مراقبت دراز مدت — بروکدل جنوب اوکس بیسید و Arcadia — و بخش خواهد بود و آوردن در عفونت کنترل پزشک روز بعد.

اخبار مجله قادر به رسیدن به مقامات با سواحل خلیج فارس مراقبت های بهداشتی شرکت مادر Arcadia و بیسید.

جیم کمی را می توان در رسید jwlittle@pnj.com و 850-208-9827.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن