شیوع کروناویروس در میلتون, زندان, گسترش می یابد, در حال حاضر 40 مورد تایید

آنا کبللس سرویس خبری فلوریدامنتشر شده 8:15 PM EDT May 11, 2020چهار زندانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در می

توسط ABESTANEWS در 24 فروردین 1399

چهار زندانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در میلتون خصوصی زندان که در مجموع 40 نفر قرارداد بسته اند بسیار مسری ویروس فلوریدا وزارت اصلاحات گفت شنبه.

بلک واتر رودخانه Correctional Facility سانتا رزا County, زندان, عمل, جغرافیایی, گروه, Inc., در حال حاضر در مجموع از 34 زندانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. شش زندان کارکنان نیز باید آزمایش مثبت برای COVID-19, اصلاحات, مقامات گفت.

میلتون مرکز که دارای حداکثر ظرفیت از 2000 نفر از زندانیان است که تا کنون دولت سخت ترین ضربه زندان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما یکی از ایالت 35 زندانیان که آزمایش مثبت برای COVID-19 واقع در تکدی تسهیلات. دیگر زندانی قرار دارد در سامتر تادیبی موسسه در بوشنل, اصلاحات, مقامات گفت.

همانطور که از شنبه, 44 اصلاحات کارکنان در 20 زندانها و سه مشروط دفاتر در سراسر کشور نیز باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به وزارت اصلاحات' سایت.

Coronavirus موارد افزایش می یابد در میلتون زندان در 30 زندانیان تست مثبت

با نه COVID-19 موارد در میلتون, زندان, زندانیان و خانواده ها در لبه

زندانیان مستقر در بلککوتر — و عزیزان خود شده اند و صدایی زنگ در مورد مقامات زندان' پاسخ به این ویروس که ناشی از 446 مرگ و میر در فلوریدا که از شنبه شب. هیچ زندانی یا کارکنان زندان فوت کرده اند از COVID-19 با توجه به اصلاحات آژانس.

Natausha شکار گفت: سرویس خبری فلوریدا در روز سه شنبه که پسرش, Gary فورد تا به حال شده است در قرنطینه با ده ها تن از زندانیان در بلککوتر برای بیش از دو هفته است.

"او به من به نام وحشت و ترس و گفت: "مامان میکنند ما در اینجا به مرگ'" یک گریه شکار گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

شکار در روز جمعه گفت که پسر او تا به حال نه تست شده برای این ویروس اگر چه او بوده است سرفه. فورد ترس او ممکن است آلوده به این ویروس به دلیل او قرار دارد با زندانیان که تست شده اند برای COVID-19 شکار گفت.

Florida Department of Corrections مقامات کاهش یافته است به نظر فورد حساب با استناد به مقررات فدرال حفاظت از بيماران محرمانه اطلاعات سلامت.

مقامات دولتی اما حفظ آنها در حال گرفتن بسیاری از اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

در زندان های اداره شده توسط دولت جدید زندانیان قرار می گیرد در قرنطینه دما از زندانیان که در قرنطینه پزشکی گرفته شده است دو بار در روز و زندانیان در جمعیت عمومی می توانید سوال بپرسید و درخواست چک دما وزارت اصلاحات گفت: در یک ایمیل صبح روز چهارشنبه.

به طور تصادفی نمونه برداری کارکنان و زندانیان

سخنگوی وزارت فلوریدا مدیریت خدمات, که نظارت بر قراردادهای خصوصی زندان اپراتورهای روز سه شنبه گفت: Geo گروه بود و در نظر گرفتن اقدامات اضافی برای جلوگیری از شیوع بیماری در بلککوتر.

سانتا رزا شهرستان در بخش بهداشت و درمان کمک می کند که آزمون زندانیان مستقر در بلککوتر تادیبی تسهیلات و سانتا رزا تادیبی موسسه در حال انجام آزمایش تصادفی از کارکنان و کارمندان دبی Stilphen سخنگوی با county آژانس گفت: سرویس خبری در روز سه شنبه.

"ما به طور تصادفی نمونه برداری کارکنان و زندانیان از غلاف بر اساس تعداد نمونه ظروف در دسترس" Stilphen گفت: در یک ایمیل.

Stilphen گفت: این شهرستان دارای آزمایشات به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای علامتی زندانی در دو زندان است.

"دلیل ما در حال انجام نمونه برداری است برای پیدا کردن که ممکن است نیاز به آزمایش می شود و در این فرایند ما بررسی" Stilphen گفت.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' دولت نشان داد که چگونه بسیاری از زندانیان شده اند تست شده برای COVID-19 در فلوریدا سیستم زندان که در خانه تقریبا 94,000 زندانیان در 145 امکانات در سطح ایالت. مقامات دولتی نیز نمی گویند که چگونه بسیاری از زندانیان در پزشکی جداسازی با توجه به این ویروس است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب