Coronavirus: رسانه های خبری از جمله گانت سو به عموم مرگ و میر در سالمند-مراقبت مراکز

جان Pacenti پالم بیچ پستمنتشر شده 6:25 PM EDT May 30, 2020واصل طرح دعوی در دادگاه توسط روزنامه صاحب گانت-که صا

توسط ABESTANEWS در 12 اردیبهشت 1399

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط روزنامه صاحب گانت-که صاحب Pensacola, اخبار مجله-و یک کنسرسیوم از رسانه ها به دنبال نیروی دولت عمومی را به تعداد coronavirus مرگ و میر در هر خانه سالمندان و تسهیلات زندگی کمک.

طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه ترین تلاش های اخیر توسط سازمان های خبری به مطبوعات برای کسب اطلاعات در مورد مراقبت از سالمند در مراکز و چگونه آنها مراتب در طول بیماری همه گیر.

مرگ و میر در خانه های پرستاری و ALFs حساب برای نزدیک به یک سوم تمام مرگ و میر ناشی از این ویروس در فلوریدا. روز سه شنبه دولت گزارش 50 مرگ و میر بیشتر در میان کارکنان و ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

زمانی که رسانه ها در ابتدا تهدید به شکایت در اوایل این ماه دولت حاضر به انتشار هر گونه اطلاعات. آن را در نهایت منتشر شد تنها یک لیست از نام های از خانه های پرستاری با COVID-19 که شامل متعدد حذفیات و خطا است.

به دنبال اين بود روز دوشنبه با داده ها فراهم می کند که روزانه یک تصویر لحظهای از تعدادی از عفونت در فرد سالمند در مراکز مراقبت و کسانی که منتقل شده به بیمارستان را تایید کرد با این ویروس. همچنین تمایز بین ساکنان و کارکنان آلوده.

داده های جدید منتشر شد اما نه تجمعی بنابراین خانواده ها و عزیزان از سالمندان قادر به دیدن دامنه شیوع در هر خاص سالمند-مراقبت از تاسیسات است.

این صنعت گفت: این ترس دعاوی ناشی از این بیماری همه گیر و خواسته است رژیم صهیونیستی. ران Desantis برای محافظت از آن را از coronavirus دادخواهی.

طرح دعوی در دادگاه واصل در Leon County مدار دادگاه آمده است که مهم ترین پرونده های درخواست شده باقی می ماند و از دید عموم پنهان: تعداد مقیم و کارکنان مرگ و میر توسط مرکز.

دیوید Bruns سخنگوی فلوریدا AARP گفت: این سازمان ندارد در هر دعاوی اما همچنین به دنبال شفافیت در نحوه coronavirus فشار موثر بر سالمند-مراقبت از امکانات.

"ما اعتقاد داریم خانواده نیاز به دانستن آنچه اتفاق می افتد با عزیزان خود' مراقبت" می گوید با توجه به AARP نشده به طور خاص خواسته برای مرگ در هر مرکز به گزارش شود.

"ما خواسته اند که دولت گزارش تعداد موارد تایید شده از coronavirus توسط تسهیلات به طوری که خانواده های مجهز به تصمیم گیری در مورد عزیزان خود "مراقبت" او گفت:. "دولت به نظر می رسد به انجام آن."

جدید سوابق طرح دعوی در دادگاه می آید پس از برنامه ریزی برای قبل از دادخواهی از خط خارج شد که DeSantis' مشاور عمومی به نام یک نماینده از میامی هرالد ، سیاسی متصل شرکت از هلند & Knight سپس تصمیم به ایستادگی کردن در دادخواهی.

شکایت ثبت شده توسط تمپا-بر اساس قانون شرکت Thomas & tracy tarter.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب