کروناویروس در فلوریدا: دولت گزارش 665 موارد جدید در حال حاضر بیش از 1 ، 000 مرگ و میر

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهمنتشر شده 2:18 PM EDT Apr 25, 2020رژیم صهی

توسط ABESTANEWS در 6 اردیبهشت 1399

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis می گوید او در هیچ عجله به محدودیت در فلوریدا کسب و کار توقیف توسط یک فرمان اجرایی او صادر شده در اوایل این ماه است که به پایان می رسد, مارس 30.

فرماندار در livestreamed صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران در یک کلینیک کلیولند تسهیلات در وستون شکست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فلوریدا مجلس جثه الیوا در مورد چگونه به مناسب یک اقتصاد فرستاده شده به یک سقوط توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در اوایل روز شنبه, الیوا فرستاده بود از تشکیل یک ایمیل به ترویج افکار قطعه اعلام کرد که این بیماری همه گیر و اعلام کرد: "بیایید متوقف اقتصادی خودکشی و بازگشت به کار."

در اوایل این هفته در کاخ سفید با صدور مجموعه ای از دستورالعمل ها برای "باز کردن امریکا دوباره." فاز اول می گوید کسب و کار مانند سینما و رستوران ها و سالن های ورزشی می تواند بازگشایی زیر "سخت فیزیکی فاصله پروتکل."

اما DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت که او آماده نیست که اتفاق می افتد در فلوریدا: "ما در حال انجام این کار در فرد ورزشی و در عین حال بدون توجه به آنچه. که فقط قصد ندارم به اتفاق می افتد ممکن است."

فرماندار توضیح داد که او اجازه سازمان کشتی WWE به ادامه تولید را نشان می دهد در فلوریدای مرکزی و لابی گلف تایگر وودز و فیل مایکلسون به مرحله تلویزیونی رقابت در فلوریدا.

"چیز دیگری که در فاز 1, آنها می گویند, فیلم, تئاتر, اجتماعی, فاصله, من هنوز در سینما" DeSantis گفت. "من فکر می کنم آن است که یک محیط سربسته (و) شما خیلی بهتر بودن در خارج از منزل و سپس در محیط محصور شده — که فقط یک واقعیت است."

در حالی که DeSantis در مورد گسترش ویروس با کلینیک کلیولند فلوریدا, پزشکان, دولت, وزارت بهداشت منتشر شد یک شبه اعداد نشان دادن افزایش در هر دو مورد و مرگ و میر.

همانطور که از ساعت 11 صبح روز شنبه تعدادی از بیماران بستری توسط ویروس افزایش 150 پس صبح روز جمعه آوردن مجموع به 4,849 و تعداد مرگ رسیده 1,055 — افزایش 43 مرگ و میر در 24 ساعت.

DeSantis گفت: بیش از 334,000 مردم در فلوریدا تست شده برای این ویروس است که باعث COVID-19 یک برنامه به طور بالقوه کشنده بیماری تنفسی است.

کمتر از 10 درصد از کسانی که آزمون را تولید کرده اند یک نتیجه مثبت است. مقامات در حال حاضر ردیابی 30,839 موارد تا 665 پس در 24 ساعت اما حدود نیمی از این افزایش بین پنج شنبه و جمعه صبح.

DeSantis گفت که اضافی 34,000 آزمايشات انجام شده در دو روز گذشته. آزمون را ارائه داده ها به راهنمای چگونه به سرعت stay-at-home بخشنامه می تواند برداشته شود و عادی فعالیت های اقتصادی می توانند رزومه کاری او اضافه شده است.

همچنین روز شنبه فرماندار دوباره باز فلوریدا نیروی کار راه اندازی یک وب سایت برای فلوریدا به اظهار نظر در مورد نحوه ادامه با بلند کردن stay-at-home اقداماتی که باید منجر به یک رکود اقتصادی با هزاران نفر از کارگران furloughed و گذاشته شدن.

به دنبال اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر و تاثیر آن در کسب و کارهای کوچک, خرده فروشی, ورزش و ساخت و ساز آموزش و پرورش و بهداشت و درمان و افتتاح یک سایت برای دریافت نظرات. نیروی کار را ارائه توصیه DeSantis این هفته آینده.

این داستان به روز خواهد شد بعد از امروز.

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن