مبارزه با نژادپرستی و تبعیض جنسی در لیگ برتر فوتبال

برای بزرگنمایی کلیک کنید در اوایل ماه ژوئن, سیاه, آتش سوزی منتشر شد "شما باید تغییر" ابتکار خواستار آتش سو

توسط ABESTANEWS در 19 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید In early June, the Black Fires released a “You Gotta Change” initiative demanding the Chicago Fire improve their diversity tactics as a team. - COURTESY BLACK FIRES
  • در اوایل ماه ژوئن, سیاه, آتش سوزی منتشر شد "شما باید تغییر" ابتکار خواستار آتش سوزی شیکاگو خود را بهبود تنوع تاکتیک به عنوان یک تیم.
  • حسن نیت ارائه میدهد, سیاه, آتش سوزی

در تنها 22 سال سن آتش سوزی شیکاگو, باشگاه فوتبال است که نسبتا جدید است. این یک کودک لیگ در میان دیگر تیم های ورزشی است که صدها سال از باز کردن بسته بندی را انجام دهد. هنوز هم وجود دارد زمان به آدرس نگرانی برای خنثیسازی نادرست و برای بهبود این لیگ را از آن خود. برای شیکاگو آتش حامیان مانند مردیت Miklasz و جیک Payne, این دقیقا کاری است که آنها مجموعه ای را به انجام.

Miklasz رشد تئاتر کودک است که صرف وقت خود را در صحنه پانک. پنج سال پیش پس از فروپاشی Miklasz تصمیم به شروع به حمایت از سابق او را رقیب تیم های انگلستان باشگاه فوتبال آرسنال. او به پایان رسید تا بودن در هیئت مدیره از شیکاگو Gooners, a Chicago مبتنی بر آرسنال حامیان تیم برای مدت چهار سال. دیلی یانگ رئیس Gooners و دوست Miklasz یک محرک بزرگ برای Miklasz دخالت در این حامیان ، "او ساخته شده Gooners این فوق العاده فراگیر و متنوع فضای امن برای هواداران می گوید:" Miklasz. "او ساخته شده است یک بهشت در آنچه که به طور معمول پسران' club."

پس از برخی از زمان Miklasz تصمیم گرفت تا حمایت خود را از تیم محلی شیکاگو آتش و تجربه بسیار مخربی شوک فرهنگی. به عنوان یک زن و به عنوان یک رابطه جنسی آنلاین, کارگر Miklasz می گوید او احساس "ناامن برای اولین بار" را به عنوان یک حامی. "من احساس می کردم نمی توانستم خودم باشد. من احساس می کنم نمی تواند باز در مورد کار من است." اگر چه او بازنشسته از فرد در کار جنسی سه سال پیش Miklasz می گوید: "من نگران مردم خواهد پیدا کردن و شرم من است. این واقعا ترسناک است." Miklasz حتی با تجربه آزار و اذیت از فردی که تهدید به از او به عنوان یک کارگر جنسی با گفتن مردمی خود را آنلاین نام و با پیروی از او را در کار های مربوط به حساب های رسانه های اجتماعی. "این کسی است که در جامعه برای 20 سال یا بیشتر," او می گوید. فقط این هفته Miklasz تجربه آنلاین توییتر آزار و اذیت به همین دلیل است که او می گوید: پلاستیک یک جامعه و زنان, فوتبال, فن, گروه, نیاز به وجود داشته باشد: برای محافظت از تمام جوامع به حاشیه رانده شده ، کارگران جنسی, عجیب و غریب قوم و BIPOC در فوتبال در جامعه است.

فراتر از خود او تجربیات شخصی Miklasz دوست عجیب و غریب آتش هواداران که احساس می کنند مانند آنها مناسب نیست قالب چه Chicago Fire هواداران فکر می کنم جامعه خود را باید مانند نگاه. "آن را عمیقا مردسالار جامعه می گوید:" Miklasz. او فرود آمد و یک موقعیت به عنوان مدیر بازاریابی در مستقل حامیان' Association (ISA) بخش 8 مدیره که نظارت بر حامیان گروه و در آن موقعیت او با تجربه حتی بیشتر از تروما است. "این زمانی است که من واقعا تجربه جنسیتی و سولفات آنها برای زنانی که صحبت می کنند و زنانی که می خواهند در جامعه درگیر," او می گوید. به عنوان یک نتیجه Miklasz تا به حال به دنبال درمانی برای اولین بار در سال.

"من بسیار افسونگر" Miklasz می گوید. "من می خواهم با پوشیدن بسیاری از آرایش. من مانند پوشیدن لباس تنگ اتصالات. من عاشق رخ. من عاشق کون شورت. من عاشق بودن و دوست دارم احساس داغ. بدیهی است که زن ستیزی و همچنین زنان در جامعه ما با درونی زن ستیزی نداریم. من بسیاری از flack, من یک مقدار زیادی از طرف-و من یک مقدار زیادی از قضاوت است." به عنوان یک شوخی Miklasz یک شوخی در توییتر در مورد ایجاد پلاستیک و پس از چند نفر از دوستان او را تشویق به انجام آن او تصمیم به شیرجه رفتن به عمق حامیان گروه با مؤسسین و دریاچه نمک فن کاترین تاکر که بر اساس در ایالت یوتا است.

هنگامی که مردمی آغاز شد و به دنبال پلاستیک Miklasz می گوید: پاسخ باور نکردنی بود. مردمی شد و گفت: "من احساس می کنم دیده می شود. من احساس می کنم شنیده می شود. من مربوط به این است. من با شناسایی این." تعهد این پروژه به کمک طرفداران پیدا کردن فضای امن برای تماشای احزاب یا آنلاین و یا فیزیکی بازی. و پلاستیک نیست فقط در شیکاگو است. اگر شما در حال سفر و به دنبال دوستان به تماشای بازی با, شما می توانید برای رسیدن اعضا برای دسترسی به امن فضاهای ورزشی و دریافت-togethers. از چند ماه گذشته شده اند متفاوت برای طرفداران فوتبال به عنوان فرد منطبق نیست اتفاق می افتد. این داده Miklasz زمان به بحث های مقدماتی با اعضای آنچه نیاز به تغییر است.

در طول همه گیر Miklasz کار کرده است با مدیر امور مالی از بخش 8 شیکاگو حامل Aldridge برای قرار دادن با هم یک تجاوز ابتکار به ایجاد غرفه ورزشگاه و جامعه امن تر است. "آتش شده اند بسیار پذیرای آنچه که ما تا کنون مورد بحث" او می گوید. "آنها در حال بدست گرفتن این موج تغییر بسیار جدی است. آن است تا به هواداران مطمئن شوید که آنها همچنان به طور جدی از این و برای ایجاد این تغییرات برای همه ما است."

در سال 2016 نلسون رودریگز خطاب ضد همجنس شعار است که با استفاده از یک ضد همجنس لکه دار به سوی یک مرد کارگر جنسی و گفت: طرفداران استفاده می شود که این شعار است که آنها را خوش ندارد و می تواند موضوع را به حذف. او گفت: پچ که در او نیست به یاد داشته باشید یک بار در فوتبال زمانی که او را نمی شنوند خاص این شعار و آن را "شایع در این ورزش است." اگر چه رودریگز امیدوار جمعیت خواهد شنیدن نگرانی های خود را در این شعار است که هنوز هم شنیده می شود در سراسر جهان.

این می آید سال پس از آتش سوزی شیکاگو فن 2012, رنگین کمان, بنر که رونمایی شد به فاش کردن عبارت "ما شهر ما باشگاه ما تنوع قدرت ما." این monthlong نمایش بخشی از یک موضع در برابر نژاد پرستی و تعصب و حامیان در شهر کانزاس در واشنگتن دی سی و ونکوور تمام شرکت کردند. اما پرچم رنگین کمان را در شیکاگو بود یک رویداد نقطه عطفی که هیچ MLS یا ورزش حرفه ای تیم در ایالات متحده تا به حال قبل از بیان موضع خود را در برابر همجنسگرا ستیزی. یکی از Miklasz بزرگترین اهداف است برای از بین بردن شعار. او شده است با بحث با آتش بر چه عواقب شبیه به صورت مردمی در غرفه های شرکت کننده در شعار. Miklasz می گوید که او می کشد مردمی را کنار گذاشته و اجازه می دهد آنها را می دانیم که شعار ضد همجنس و شعار نیست, خوش آمدید در بخش خود را. در نظر گرفتن زمان برای آموزش مردم مودبانه ضروری است برای Miklasz. در نهایت این آتش تنها کنترل بسیار است. طرفداران همکار و جامعه هستند که نیاز به تنظیم یک مثال برای دیگران به منظور اطمینان از ایمنی.

پلاستیک نیز به دنبال به آدرس نگرانی از مونتری امنیتی یک شرکت خصوصی است که سیاست استادیوم است که یک مسئله بزرگ برای بسیاری از مردمی که بازدید از آتش بازی. مونتری استفاده شده است در سرباز زمینه معجزه لینکلن پارک وحش Shedd آکواریوم روستای رووزمانت مختلف و مکان های دیگر. با توجه به Sun-Times, Monterrey امنیتی استخدام کردن وظیفه پلیس به دنبال درآمد اضافی. مونتری متهم شده است ghost-payrolling, overbilling و داشتن بی حد و حصر سپاه پاسداران است. به عنوان یک نتیجه آنها را از دست داده قرارداد خود را با وایکینگها مینه سوتا در ایالات متحده بانک ورزشگاه در مینیاپولیس. و در سال 2017 23 ساله Donnell سوختگی کشته شد پس از مونتری گارد kneeled در گردن او خارج از خارج شده است. یک راه حل پیشنهادی توسط پلاستیک برای جلوگیری از هر گونه مسائل با تیم امنیت است تصویب حساسیت آموزش به طوری که نگهبانان می تواند به حفاظت از طرفداران به جای صدمه زدن به آنها را.

برای بزرگنمایی کلیک کنید “The Fire have been very receptive to what we’ve discussed so far. They are taking this wave of change very seriously. It is up to the supporters to make sure that they continue to take this seriously and to make those changes for the good of all of us.” —Meredith Miklasz, founder of the Plastics - COURTESY MEREDITH MIKLASZ
  • "آتش شده اند بسیار پذیرای آنچه که ما تا کنون مورد بحث. آنها در حال بدست گرفتن این موج تغییر بسیار جدی است. آن است تا به هواداران مطمئن شوید که آنها همچنان به طور جدی از این و برای ایجاد این تغییرات برای همه ما است." —مردیت Miklasz بنیانگذار پلاستیک
  • حسن نیت ارائه میدهد مردیت Miklasz

سیاه, آتش سوزی شیکاگو آتش و Chicago Red Stars گروه پشتیبانی است که به ترویج فرهنگ سیاه و سفید و تجارب در فرهنگ فوتبال است. هواداران از سراسر شهرستان و هسته گروه حدود نه یا ده مردمی و همچنین افرادی که ترویج, سیاه, آتش سوزی' ماموریت به عنوان متحدان.

Miklasz و مردمی از آتش سوزی با هم کار کنند و ایستاده با هم به حمایت از یکدیگر است. "ما دو تا از مهم ترین حامیان به حاشیه رانده شده در جامعه است. ما بسیار به این ضخامت به عنوان دزد, 'شما باید پشت من من خود را در پشت "ذهنیت" می گوید Miklasz. "ما بسیار مبارزه همان مبارزه فقط در نقاط مختلف این عرصه است."

به تازگی هر دو Chicago Fire and the Chicago Red Stars منتشر شد اظهارات در قتل جورج فلوید و چگونه های خود را مبارزه با نژاد پرستی. آتش سوزی شیکاگو اعلام کرد که در ماه نوامبر 1, 2020, باشگاه می خواهم که برنامه های جدید در نظر گرفته شده برای مبارزه با نژاد پرستی و معرفی یک تغییر مثبت است. "ما نیاز به کار بیشتر. و ما خواهد شد" آنها نوشت. در ژوئن 5, آنها اعلام کردند که با برش روابط با Nini را دلی پس از مالک نژادپرستانه و ضد همجنس نظرات—اغذیه فروشی را به طور دائم در ژوئن 8. این Chicago Red Stars وعده داده شده allyship آموزش و پرورش ارتباطات و نمایندگی بهتر. در توییتر بسیاری از مردمی نوشت که بیانیه بود "خیلی دیر" و برخی عصبانی بودند که آتش نیست بخشی از انتشار این بیانیه است.

جیک Payne یک از مؤسسین سیاه, آتش سوزی, برنامه سازماندهی را با این باشگاه در ماه نوامبر. در اوایل ماه ژوئن, سیاه, آتش سوزی منتشر شد "شما باید تغییر" ابتکار خواستار آتش خود را بهبود تنوع تاکتیک به عنوان یک تیم. این Lakeview ساکن می گوید: "ما ساخته شده این مطالبات بر اساس آنها چگونه باید ارتباط برقرار کردن با جامعه و چگونه آنها باید بهتر چگونه آنها کار باشگاه در هر دو دراز مدت و shortterm ویندوز از زمان است." او معتقد است که آتش سوزی شیکاگو را پاسخ خوبی به این ایده از آنجا که این آموزنده و ضروری طرح. خواسته تقسیم شدند به گروه: ورزشی-ایده های مرتبط و تعامل جامعه ایده هایی برای کوتاه مدت و در آینده نزدیک.

در یکی از خواسته های سیاه آتش سوزی ذکر است از جمله تنوع و شمول افسر برای این تیم است. چه که نگاه مانند? پین توضیح می دهد بیش از e-mail "که یک مکالمه مداوم" اما اساسا این باشگاه تعیین خواهد شد و فرد به "نگه داشتن تیم پاسخگو در آن تنوع و توسعه جامعه داخلی است." پین می گوید: "این راه های مختلف از ما آن را انجام می دهند ما فقط می توانید نگه داشتن چشم در بسیار است." و چون سیاه آتش سوزی ساخته شده تا از طرفداران و حامیان آنها نمی دیدن چه خبر است در داخل اتاق قفل است. تنوع و شمول افسر پرداخت می شود برای به اجرا درآوردن طرح و کار نسبت به از بین بردن نژادی و بی عدالتی در لیگ. خواسته های دیگری شامل جامعه-رهبری کارگاه های آموزشی و ایجاد فرصت های مربیگری برای بازیکنان, گسترش, استخدام آتش جرس در جنوب و غرب طرف, کتاب, برنامه, شناخت ماه تاریخ سیاه و Juneteenth به علاوه مختلف, سیاه, محور طرح های جامعه.

زمانی که من بپرسید Payne چگونه تیم های فوتبال می تواند جامع تر و متنوع او می گوید: "فقط تلاش آن را واقعا ساده است." سیاه جوامع به مدت طولانی نادیده گرفته شده است و در فوتبال و پین توضیح می دهد که در حومه شهر اروپایی/آمریکایی سفید خانواده ها و خود بزرگ حضور در فوتبال جامعه ایجاد شکاف برای مردمی است. "هنگامی که شما بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به لهستانی جامعه که در حال حاضر قرار گرفتن در معرض به بازی و نه سیاه جامعه است که فقط به عنوان برجسته و مهم آن را نشان نمی دهد که شما مایل به قرار دادن ورزش در مقابل همه. زمانی که شما نشستن در جلسه هیئت مدیره و فکر می کنم که شما در حال بازاریابی بازی خود به خود می ایستد منعکس کسانی که تصمیم گیری."

در ژوئن 19, 70, سیاه, بازیکنان ائتلاف از لیگ برتر فوتبال اعلام کرد که آنها تا به حال تشکیل سیاه بازیکنان ائتلاف MLS و امن 75000 دلار برای خیریه. آنها همچنین صحبت کردن در برابر نابرابری نژادی در لیگ و پشتیبانی سیاه جوامع در سراسر ایالات متحده و کانادا است.

پین توضیح می دهد که این تلاش ها برای پایان دادن به نژاد پرستی در فوتبال فراتر از کمک های پولی. جوامع نیاز به تقویت روابط می شود و به طور مستقیم درگیر در یک سطح فردی. "وجود دارد یک تفاوت در رسیدن به جامعه سیاه و سفید در این شهرستان به سود و رسیدن به جامعه سیاه و سفید به دلیل آن چیزی است که باید انجام شود. آنها فقط نیاز به انجام آنچه که بسیاری از مردم نیاز به انجام در حال حاضر و فقط گوش دادن به مردم و طرفداران و بازیکنان و کارکنان به طور یکسان."

فوتبال دارای سابقه نژادپرستی و همچنین سابقه مصرف ملایم اقدام علیه بازیکنان برای نمایش تهاجمی متلک. در انگلستان یک ضد نژادپرستانه و نرم افزار-ورود گروه یافت که از 2017/2018 فصل به 2018/2019 فصل وجود دارد که 43 درصد افزایش تبعیض ، جامعه شناس و استاد دانشگاه بن کارینگتون شد در مصاحبه نژادپرستی در فوتبال توسط SB Nation و گفت: "ورزش بخشی از جامعه و جامعه است که بخشی از ورزش است. که نمی تواند نفی تعهد برای رسیدگی به این مسائل در زمانی که آنها در مواجه با مناطق که در آن شما کار می کنند. من فکر می کنم نوار شده است بیش از حد کم است و ما با توجه بیش از حد ستایش به سازمان ها و افراد درگیر در فوتبال برای انجام حداقل." گروه سیاه آتش سوزی و MLS ائتلاف به دنبال دیدن فیزیکی اقدام به تغییر واقعی و بهبود راه است که لیگ و غرفه منعکس کننده این تغییر است.

قبل از همه گیر, سیاه, آتش سوزی مشغول به کار بودند به سمت ایجاد سازمان دیده بان احزاب برای هواداران فوتبال با Juneteenth و لباس درایو و با دعوت مردمی بیشتر به آمده به آتش و ستاره قرمز بازی. سیاه, آتش سوزی, میزبان یک رویداد سالانه در طول ماه تاریخ سیاه و در این سال آنها برگزار شد میزگردی با زمان سابق و بازیکنان در برخی از آن در Bronzeville. برای آینده حامی گروه یک رویای طولانی از استفاده از اتوبوس و یا یک شاتل خروج از جنوب یا غرب-سمت بار و پس از رسیدن به یک ستاره قرمز یا آتش بازی. علاوه بر این آنها به دنبال تبدیل شدن به بیشتر درگیر با فوتبال جوانان و جمع آوری کمک مالی. "ما همیشه در تلاش برای کار بر روی چیزی است که کمک خواهد کرد که سیاه و سفید طرفداران دیدن این ورزش و همچنین احساس می کنند باید یک جایی در آن نیز می گوید:" Payne.

فوتبال جهان ورزش پوشا تمام قاره ها و جوامع و مردمی مانند Miklasz و پین در حال کار به سمت ایجاد یک امن تر حمایتی تجربه برای طرفداران لیگ در شیکاگو است. کنده کاری کردن فضاهای جامعه تجاوز, زنان, و مردمی است یک اولویت برای پرورش یک تجربه مثبت برای طرفداران در می ایستد. تا آن زمان تمام طول می کشد این است که همه شما رو. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب