شیکاگو خواننده محور به هفته ای دوبار چاپ برنامه

تماس: تریسی Baimناشر شیکاگو ریدرtbaim@chicagoreader.com773-387-2394 برای بزرگنمایی کلیک کنید به شیکاگو خ

توسط ABESTANEWS در 2 تیر 1399

تماس: تریسی Baim
ناشر شیکاگو ریدر
tbaim@chicagoreader.com
773-387-2394

برای بزرگنمایی کلیک کنید chicagoreader-cover-110719.jpg

به شیکاگو خوانملت, رایگان هفتگی روزنامه اعلام کرده است pivoting به یک هفته ای دوبار چاپ برنامه با یک تجدید تمرکز بر محتوای دیجیتال و داستان سرایی و تجدید ویژه مسائل مربوط به تقویم.

در سال 1971 تاسیس این خواننده رفته از طریق چندین مالکیت تغییرات در طول دهه گذشته و اخیرا اعمال به IRS برای 501(c)(3) وضعیت که طلیعه چیزی بودن در مالکیت یک تازه شکل گرفته خوان موسسه جامعه روزنامه نگاری. که نرم افزار در حال بررسی است و این خواننده است که در حال حاضر یک L3C ماموریت محور شرکت.

تبلیغات هزینه کاهش یافته است و نزدیک به 90 درصد با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی و ادامه داد: مبارزه برخی از هسته شرکای بازاریابی از خواننده کمک کرده به این تصمیم. پس انداز از حرکت به یک هفته ای دوبار برنامه اجازه می دهد خواننده را به ادامه آن برنده جایزه روزنامه نگاری در چاپ و آنلاین و کمک به صندوق یک بازخوانی از chicagoreader.com. این خواننده را تحت تکمیل دیجیتال قبل در سال 2020 با یک وب سایت جدید و دیگر کانال های دیجیتال آمده است.

برای بزرگنمایی کلیک کنید 2020-4-9.jpg

نسخه قابل چاپ هنوز هم هسته ای به ماموریت این شرکت و بسیاری از خوانندگان ترجیح می دهند صفحه چاپ شده. به عنوان اقتصاد دوباره باز می شود که خواننده را به آن کامل 50,000+ نسخه چاپی هفته ای دوبار به حدود 1200 تحویل در محل در سراسر شهرستان. علاوه بر این, محبوب, نسخه PDF این مقاله ادامه خواهد داد تا در دسترس برای دانلود.

"این آسان نیست تصمیم" گفت: خواننده ناشر تریسی Baim. "ما می خواستیم به تمرکز بر روی نقاط قوت کاغذ. ما مجبور به اخراج کردند یا هر سرمقاله کارکنان در طول بحران اخیر اما روشن است که هنوز هم وجود دارد یک مسیر دشوار است به حرکت در ماه های آینده و سال. این است که زمان مناسب برای تمرکز بر روی ساده هزینه ها برای حفظ تیم ما دست نخورده است و به تمرکز بر روی درآمد از منابع."

"ما بسیار افتخار از خواننده's میراث به عنوان یک alt-هفتگی و من افتخار دارم که همه ما شده اند بخشی از تاریخ خود را به عنوان یک نشریه هفتگی" گفت: شرکت editor-in-chief کارن هاوکینز. "تا آنجا که ما خیلی دوست دارم به ادامه آوردن خوانندگان ما به صورت هفتگی چاپ مقاله ما می دانیم که این بهترین مسیر رو به جلو برای آینده است. ما سپاسگزار برای, هنوز هم اینجا خواهد بود—و هنوز هم لگد زدن الاغ— زمانی که بسیاری از همسالان ما نیست. ما چاپ و انتشار برنامه در حال تغییر است اما تعهد ما به بودن در شیکاگو برتر جایگزین منبع خبری نیست."

برای جزئیات بیشتر در مورد این خوانندهرا ببینید chicagoreader.com و راه هایی برای پشتیبانی ببینید chicagoreader.com/support.

-30-


در مورد خواننده's رسیدن به:
بیش از 600 ، 000 بازدید کنندگان منحصر به فرد مشاهده خوان's سایت هر ماه علاوه بر 43,000 خوان e-mail مشترکین 90,000 Facebook followers, 280,000 در توییتر و 57,000 در خوان/">Instagram. هر مسئله پی دی اف دانلود شده است متوسط 4,500 بار.

روی عکس کلیک کنید 1200x628_digital_biweekly_announcement_yellow.jpg


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب