مرکزی Kitsap آتش و نجات قرار داده نخواهد شد $58.3 M اوراق قرضه قبل از رای دهندگان در ماه اوت

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 11:35 AM EDT May 28, 2020مرکزی KITSAP — مرکزی Kitsap ساکنان نمی توان با دیدن ی

توسط ABESTANEWS در 9 اردیبهشت 1399

مرکزی KITSAP — مرکزی Kitsap ساکنان نمی توان با دیدن یک پیوند برای ایستگاه های آتش نشانی ساخت و ساز و ارتقاء در Aug. 4 رای.

مرکزی, Kitsap, آتش منطقه, هیئت کمیسیون در روز دوشنبه رای دادند در برابر قرار دادن $58.3 میلیون اوراق قرضه اندازه گیری در انتخابات در نور از اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

"بسیاری از ما در جامعه روبرو هستند و عدم اطمینان اقتصادی با توجه به همه گیر" گفت: رئیس John Oliver که توصیه می شود به هیئت مدیره است که اندازه گیری شود به تعویق افتاد. "ما تصمیم به توقف و ما را به شهروندان و کسب و کار فرصت برای بازیابی قبل از ما بپرسید برای این پروژه است."

الیور گفت: منطقه در حال حاضر با تمرکز بر عملیات.

"این است که باید تمرکز ما در حال حاضر" الیور گفت. "ما در حال دادن آن همه چیز ما و ما را به ضرب و شتم این ویروس. جامعه ما و ملت خواهد بود قوی تر به عنوان یک نتیجه است."

20 سال پیوند شده اند که مورد استفاده برای ساخت دو ایستگاه جدید جایگزین سه دیگران و ارتقاء قابل توجهی را در باقی مانده چهار ایستگاه. پیوند می توانست هزینه مالیات دهندگان حدود 32 سنت در هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی.

جنوب Kitsap آتش و نجات نیز کشیده از اوت رای گیری اوراق قرضه خود را برای $39.5 میلیون به جای پنج پیری ایستگاه با سه استراتژیک واقع شده و ایستگاه های قابل مقایسه با منطقه تحت پوشش. عوض از ستاد دانشگاه و ارتقاء لرزه ای به ایستگاه در سراسر منطقه شد بخشی از این طرح است.

جنوب Kitsap 20 سال پیوند می توانست هزینه حدود 17 سنت در هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی. آتش منطقه را به مدت پنج سال دستگاه باند منقضی خواهد شد در پایان 2020 که آتش منطقه در نظر گرفته شده در زمان پیوند. اما رئیس Steve Wright گفت: مقامات آتش در مارس تعیین اوراق قرضه باید به تعویق افتاد.

"این فقط زمان مناسب" رایت گفت. "جامعه و کشور نیاز به دریافت پای خود را به عقب بر روی زمین و پس از آن ما را ارزیابی مجدد آن است."

در مرکزی, Kitsap, برنامه ریزی برای جایگزینی یا تعمیر و نوسازی ایستگاه های سراسر آتش در منطقه شده و در دست انجام برای حداقل دو سال. این منطقه پیری ساختمان نیاز لرزه ای ارتقاء به طوری که آنها با خیال راحت می تواند مقاومت در برابر زلزله با توجه به امکانات سرمایه طرح تصویب شده در ماه نوامبر است. ایستگاه نیاز به بهبود عدم آلودگی مناطق و به تاریخ اگزوز سیستم حذف قرار دادن آتش نشانان در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا با توجه به طرح.

الیور گفت: این بیماری همه گیر است و برجسته نیاز برای این زدايي مناطق به عنوان پرسنل در طول ماه گذشته را در پاسخ به شرایط اضطراری پزشکی در خطر قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس.

"ما به شدت نیاز به این امکانات و این بیماری همه گیر را شناسایی کرده است کمبود امکانات ما, اما ما به شما فقط باید به انجام" الیور گفت.

CKFR این کمیسیون در ماه مه گذشته نگاه طیف وسیعی از اوراق قرضه گزینه های از $27 میلیون به 70 میلیون دلار. پیشنهاد برای $58.3 میلیون باند بررسی شد, در نوامبر توسط کمیسیون به عنوان آنها تصویب طرح سرمایه.

مرکزی Kitsap تا به حال تعمیر و نگهداری و عملیات لوی است که تمام شده در سال 2019 است و یک دستگاه bond مجموعه به پایان می رسد در پایان سال 2020 است. مرکزی, Kitsap, مالیات دهندگان در سال 2020 پرداخت $1.39 per $1,000 در آتش منظم مالیات و 37 سنت در هر 1000 دلار در یک اورژانس لوی.

پیوند وضوح تصویر کشیده بود در آخرین لحظه از مارس 23 دستور کار به دولت دستور داده شد به تعطیل به جز برای خدمات ضروری است.

الیور گفت: ایستگاه پروژه ها "بیل آماده" و باید از این پتانسیل برای کمک به رونق اقتصاد محلی در آینده است.

"این است که زمان را بپرسید اما زمانی که اقتصاد ما شروع به بهبود می یابند, از آن خواهد شد یک فرصت برای قرار دادن مردم به کار و دلار به جامعه" الیور گفت.

هر دو الیور و رایت گفت که مناطق خود ممکن است در نظر قرار دادن اقدامات در انتخابات ماه نوامبر اما این همه بستگی دارد در مورد اینکه آیا و چگونه به بازیابی از COVID-19 شیوع پیشرفت بیش از تابستان است.

هر دو گفت: نوامبر از قدیمیترین مناطق خود را تجدید اندازه گیری اوراق قرضه.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب