مرکزی Kitsap آتش و نجات قرار داده خواهد شد 58 میلیون دلار تسهیلات اوراق قرضه قبل از رای دهندگان در ماه نوامبر

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 4:59 PM EDT Jul 28, 2020یک قطعنامه به قرار دادن یک مرکز بهبود باند مرکزی Kitsa

توسط ABESTANEWS در 8 مرداد 1399

یک قطعنامه به قرار دادن یک مرکز بهبود باند مرکزی Kitsap آتش و نجات در Nov. 3 رای گیری تایید شده توسط هیئت مدیره از آتش کمیسیون در روز دوشنبه.

اگر گذشت $58 میلیون 20 سال اوراق قرضه را به صندوق اضطراری تسهیلات نیاز برای بعد از 60 سال با توجه به آزادی مطبوعات ارسال شده توسط مرکزی Kitsap آتش و نجات.

این پیوند خواهد پرداخت هزینه برای ارتقاء به ایستگاه آتش نشانی, هیچ یک از آن ها تا زمان لرزه ای استاندارد و همچنین به عنوان جايگزيني از دیگران است. دو ایستگاه جدید ساخته خواهد شد.

برنامه ای برای تماس:

دو ایستگاه جدید: CKFR می خواهد برای ساخت ایستگاه های جدید یکی در Coho اجرا در نزدیکی دریاچه Symington (به نام ایستگاه 57) و یکی در Anderson هیل جاده (به نام ایستگاه 52).

جایگزینی سه ایستگاه: ایستگاه 53 (Seabeck) ایستگاه 51 (پاسکو) و ایستگاه 45 (شمال Perry).

ارتقاء چهار ایستگاه: ارتقاء لرزه ای و/یا remodels را در ایستگاه 64 (چیکو) ایستگاه 41 (Meadowdale) ایستگاه 56 (Seabeck بزرگراه) و ایستگاه 42 (جزیره دریاچه).

دو نام تجاری ایستگاه های جدید جایگزین خواهد شد سه ایستگاه های موجود. یک ایستگاه در گوشه ای از اندرسون تپه و مشاهده المپیک را جایگزین یک ایستگاه در المپیک نمایش جاده

بهبود کمک خواهد کرد تا سلامت و ایمنی کارگران با توجه به آزادی مطبوعات. سرطان یکی از علل اصلی مرگ و میر در میان آتش و بهبود اگزوز دیزل سیستم حذف و پاکسازی مناطق را کاهش می دهد قرار گرفتن در معرض مواد سرطان زا و بیماری های عفونی.

پیوند در اصل برنامه ریزی شده برای Aug. 4 اولیه اما آتش منطقه تاخیر پیوند درخواست به دلیل COVID-19. اگر اوراق قرضه تصویب, آتش منطقه آغاز خواهد شد برای دریافت درآمد در بهار 2021.

دو دیگر عوارض منقضی خواهد شد قبل از باند جدید را به اثر. آتش منطقه تعمیر و نگهداری و عملیات لوی تمام شده در سال 2020 و آن دستگاه باند منقضی می شود در سال 2021 با توجه به CKFR.

صاحبان املاک در بخش مالیات پرداخت می شود در مجموع $2.25 هر 1000 $در ارزیابی ارزش اموال در 2019 با توجه به CKFR. این مبلغ نیز با کاهش به $1.87 هر 1000 دلار از ارزش ارزیابی در سال 2020 با پایان تعمیر و نگهداری و عملیات لوی.

اگر اوراق قرضه گذشت ساکنان خواهد پرداخت 32 سنت در هر 1000 دلار از ارزیابی ارزش اموال در اوراق قرضه. که مجموع مالیات در سال 2021 به اضافه کردن $2.18 per $1,000 در ارزیابی ارزش با توجه به CKFR بینی.

"هدف ما این است که به نگه داشتن نرخ مالیات قابل پیش بینی برای صاحبان املاک" گفت: رئیس John Oliver. "اگر رای دهندگان تصویب اوراق قرضه خود را در ماه نوامبر نتیجه خالص این است که صاحبان املاک پرداخت کمتر مالیات به آتش منطقه برای خدمات اضطراری از آنها در سال 2019. ما برنامه ریزی شده آن را در این راه."

بسیاری از پروژه های طراحی زیست محیطی مطالعات و برنامه ریزی سایت کار به پایان رسید و آماده برای شروع کار.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب