غم انگیز و در پاسخ به این سوال: که تام پنجم?

جف گراهام Kitsap Sunمنتشر شده 3:03 PM EDT مه 6 2020گاهی اوقات در زندگی ما دریافت پاسخ به سوالات ما حتی فکر در

توسط ABESTANEWS در 18 اردیبهشت 1399

گاهی اوقات در زندگی ما دریافت پاسخ به سوالات ما حتی فکر در مورد درخواست را قبل از.

این مورد به تازگی هنگامی که کینگستون دبیرستان مربی بیس بال رالف Milleson به من رسیده است به بحث در مورد خود دردناک دوران کودکی ورزش های حافظه.

آن را آسان برای بازدید کنندگان به North Kitsap دبیرستان را در میدان بیس بال — از جمله خود من — به چشم پوشی کم رنگ برنز پلاک واقع در بتن پایه واقع در پایه میله پرچم در نزدیکی خانه ستاره شرق. نزدیک به پنج دهه از آن دیده می شود بهتر از سال است.

Milleson نیازی به یادآوری شود چرا پلاک وجود دارد. 1973 North Kitsap فارغ التحصیل می داند که آن کلمات به خوبی: پنجم Field - اختصاص داده شده به تام پنجم - در Memorium.

که تام پنجم?

"تام بود یک دوست خوب از بسیاری از مردم" Milleson گفت.

او همچنین یکی از غم انگیز چهره ها در, Kitsap County, تاریخچه ورزش, یک, که هرگز زندگی می کردند به دیدن او در تولد 16.

توماس دوان پنجم بود که به خود به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان در نورث کریک در سال 1971. ایستاده 6-پا-1 با موهای سیاه و یک طبیعت آرام آغاز کرد و در اول بسکتبال تیم به عنوان یک 15 ساله.

"او واقعا خوب ورزشکار" Milleson گفت.

تام برادر خوب که در سال 1970 مجموعه المپیک کالج مردانه دیسکوس رکورد بود که برای سال 47 به راحتی می تواند رقابتی آتش سوزاندن با خواهر و برادر جوان تر.

"او در سه مایل اجرا می شود با برخی از ما بچه ها بودند که چهار سال مسن تر اما او همیشه به ما چپ پشت" Wally پنجم گفت.

در بهار سال 1971 تام پنجم برای استیو نیلسن در North Kitsap را junior varsity تیم بیس بال. در آوریل 21, وایکینگ ها بازدید برمرتون برای یک بازی بعد از ظهر در مقابل شرق ، در طول یک بسته بازی در فینال زمین باز یافته. Milleson گفت: پنجم آمد تا بت در برابر شرق بالا سخت است-پرتاب lefty مایک Milovich.

"من تا به خفاش قبل از او" Milleson گفت. "تام در تلاش بود به bunt. آن را داخل fastball."

با توجه به پست بازی اخبار و گزارش, پنجم سعی در طفره رفتن از سیار زمین بلند کردن سلاح های خود را و بت بیش از سر خود را در حالی که زده بودن توپ در قسمت بالا سمت چپ از او صدری. پنجم پرتاب خفاش پایین و شروع به دویدن به پایه اول قبل از سقوط.

مربیان درگیر در کمک های اولیه و دهان به دهان (cpr) در تلاش تا زمانی که آمبولانس رسید. پنجم درگذشت Harrision مرکز پزشکی 30 دقیقه پس از برخورد با زمین است.

"قلب او دارای عقاید و نمی تواند ضرب و شتم" Wally پنجم گفت.

درست مانند آن است که 6-پا-1 پسر با موهای سیاه و آینده امیدوار کننده رفته بود.

"این بسیار آسیب زا برای یک دانشجوی سال دوم در دبیرستان" Milleson گفت. "آن را تحت تاثیر قرار بسیاری از ما برای یک مدت زمان طولانی است."

تقریبا 50 سال بعد, من هنوز هم می تواند شنیدن اثری از کفر در Milleson صدای هنگامی که صحبت کردن در مورد دوست قدیمی خود را. North Kitsap را بازیکنان بیس بال به عنوان پال حامل تام پنجم مراسم تشییع جنازه. Nowaways هر وایکینگ قرار می دهد که در یک نقش را در این زمینه تحمل نام او.

"او به خاک سپرده شد در باین بریدج ایسلند," Milleson گفت. "وقتی که من رانندگی توسط Seabold کرج, آن را هنوز هم یکی از چیزهایی که من فکر می کنم در مورد."

جف گراهام را پوشش می دهد high school sports برای Kitsap Sun. او را در رسیدن به jgraham@kitsapsun.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن